Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Образование ли бе...
Автор: dfxos   
Дата:   12-02-13 11:13

http://vbox7.com/play:db7989eca2 ВТУ

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: tziko   
Дата:   12-02-13 11:35

В другата тема я защитават тая откачалка, ама не мога да се съглася. След като(ако) е обяснила веднъж нещо, няма кво да се пени повече, да им пише двойките и да ги пуска по пързалката. Защо трябва да псува като каруцар? Нямало правила, студентите били такива и онакива, напротив има си правила, няма те на задачите - нямаш оценка, който разбрал - разбрал, който не - да е внимавал. Освен това, не ми се стори да има няква провокация от страна на студентите.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: ценослав   
Дата:   12-02-13 11:44

Бе студентите имат късмет, че не ядоха и бой!!! Малиииййййй??!! Горкият й мъж?!!![smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: dfxos   
Дата:   12-02-13 11:47

За Раднево е тази, психодиспансера, има проблем сериозен личи й.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: n1x0n   
Дата:   12-02-13 11:52

Малко истеричка си пада жената. Нищо ненормално за образователната ни система - в нея са останали само герои и аутсайдери.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: vinse   
Дата:   12-02-13 11:58

Няма оправдание за даскалицата сякаш. Имаше преди време репортажи за моймунджалъците, които стават в гимназията - е там да беше избухнала така повече право щеше да има, ама в случая по-скоро не

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Mori13   
Дата:   12-02-13 12:01

Бе кво да ви кажа - че не е права, не е. Изпушила е тотално, не е за учител вече, трябва да си почива. Ама знам и защо стига до там. Покойната ми майка беше учителка в гимназия, баща ми доскоро преподаваше в университет. Учениците отдавна бяха келемета и половина, но последните години и студентите станаха такива. Малко са унверситетите, които са държат на името и без угризения късат студенти.В много от тях преподавателите са натискани от ръководството да не късат студентите, защото те си плащат за образованието. Практиката е порочна, води до още по-голяма разхайтаност. Баща ми преподаваше и след пенсия, въпреки малката заплата, но в един момент каза "стига, не мога повече, писна ми да говоря на стената, нищо не става от тези - от една група, ако има и един да се интересува от материята, ще преподавам заради него, но то няма". Те така...загуби желание да прави безпполезни и безмислени неща. Описвал ми е често как протичат часовете му сега. Когато аз съм бил студент нямаше такова нещо - едно липсващо упражнение и адиос....повтаряш годината. Взимал съм таксита, за да не закъснея за лекция.


Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: мара   
Дата:   12-02-13 12:03

лесно й избиват чивиите... ама не я догледах докрая... забелязах, че студентите са в пъти по-адекватни...
чудим се ква им е преподавателката по психология да речем...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: gorbi   
Дата:   12-02-13 12:03

Каквато държавата, такива съответствено и университетите, такова е нивото на възпитанието на студентите и преподавателите.

Конкретната случка са я провокирали студентите, защото преподавателката сто процента си е изпускала нервите и преди и са решили да я "публикуват". Което е хубаво, защото с такива записи се вижда нивото на университетите и съответно могат да се правят съответните изводи... Жалко за женицата, получила е на времето явно лошо възпитание, което нивото на висшето образование в това учебно заведение е провокирало...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: batonga   
Дата:   12-02-13 12:12

Определено се е случвало и преди и сега са решили да я провокират и да я запишат. Чуйте само колко културни и хрисими са студенчичи за пред камерата. Иначе ми дожаля за жената, тотално е скъсала всички нерви вече [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: nemchev   
Дата:   12-02-13 13:20

Абе такъ човек не става за преподавател. Кат не моеж да се сдържаш си седиш у дома. А и щом се е стигнало до заснемане, сигура не е за сефте на госпожата. Имал съм преподавателка дето се опитвала да се държи така, но бързо разбра, че не може да си развява знамето както и е кеф. Та така. Да си зима чантичката и у дома на топло и тихо да си праи статистика, стъкмистика и квото тами се отдава.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: batonga   
Дата:   12-02-13 13:26

Тя е станала така след десетилетия сдържане... Да не мислиш че е била така винаги.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: elrisha   
Дата:   12-02-13 13:29

За тия скъсани нерви дали не са виновни баш лайнерчета като тия ,дето снимат с телефончетата,ам?

Може да не е права жената да избухва така, но с тая паплач в учебните стаи всички преподаватели са обречени!

И смятам,че е крайно време да се забранят телефоните в учебните часове. Тия да учат ли са там,или да си пускат смсчета, да си приказват или правят на видеооператори?!

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-02-13 13:31

[smilie18]Изтрещяла, ама как се набира като служебно балканче на баир. То па един предмет- статистика[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: elrisha   
Дата:   12-02-13 13:37

Много нежни днешните ученици и студенти! Вечно някой им наранява крехката душевност. Чак и комитет за защита на правата си направиха...
А едно време ако даскала ти дръпне ухото, вкъщи също ти го дърпаха,а не тичаха да подават жалби за тормоз на клетото детенце.

Извратена работа! После се чудим защо са неграмотни, невъзпитани и се избиват ...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: imitev   
Дата:   12-02-13 13:39

ВИй нормален даскал по математика виждали ли сте?


Хахаха...

Те са даденост - трябва хората да се съобразяват с тях.

Кой не е чувал за Господа и Генчо Бързака от Русенския университет [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тая е цвете [cool] [cool] [cool]

И тия я дразнят нарочно, защото знаят че ще избухне - тя да не избухва така за пръв път...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-02-13 13:42

Баа, нека аз да плащам 500 кинта на семестър, а някоя откачалка да ме псува. Не комитет ми не знам кво.И после очакваш такова да им даде образование и да ги оценява, да ги направи експерти. Няма логика[smilie11]
Едно време си е за едно време. То заради туй " едно време..." сме още на това дередже

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 13:43

Като Никсъна

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: elrisha   
Дата:   12-02-13 13:44

Спомням си ..в 5 клас..учителката ни по математика - разведена с две деца. Леко я переше шайбата,но приятно някак..Та тя много обичаше да ни дава изпитани житейски съвети. Един ден беше отделила внимание за възпитаването на бъдещите жени от класа :
" От мен да знаете, една истинска жена трябва да има трима мъже
- един красив за пред хората
- един умен за разговори
- един добър за леглото

Ако някога откриете един,който да е събирателна на тези тримата - ощипете се! "


Така я запомних...не със задачите.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-02-13 13:45

Дали нещо подобно може да се случи в Харвард или Оксфорд[smilie18]
Да бе знам, че е смешна аналогията, ама просто си помислих за подобна ситуация там[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: elrisha   
Дата:   12-02-13 13:47

fast_eyebrow , ако "едно време" още беше в сила, възпитанието ти никога нямаше да ти позволи да обидиш жена, но уви...сега нали сте плащачи[smilie5] Да не говорим,че в повечето случаи не студентите си плащат образованието, а мама и тате заделят от залъга, за да може горките отрочета да друсат задници по чалгатеките и да се обезсмъртяват с алкохол. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: elrisha   
Дата:   12-02-13 13:48

fast_eyebrow , ами няма как да се случи..там още го карат като "едно време".[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: n1x0n   
Дата:   12-02-13 13:49

Имаше една свиня в 73-то, която те замерваше с ключове ако говориш в час. Един път ме целна мене, а аз ги засилих през джама - имаше "с родителите при директора!" в резултат на което, обаче, я уволниха нея.

Имаше си някакви стандарти за поведение и от двете страни, които се спазваха.

При всяко положение, учителите са за да бъдат за пример - независимо от аудиторията. Ако не те устройва - сменяш работата, защото боклук сред "ученическият материал" винаги ще има.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: elrisha   
Дата:   12-02-13 13:51

лошото е,че боклука се разрастна главоломно. Преди се знаеше,че има 1-2 трески в класа..имаше си начини за справяне с тях. Сега ако има 1-2 нормални в класа ще е добре.

ПП: Смятам,че най-голяма вина за цялото положение имат родителите! Ама те сега ходят на работа и са заети и чакат друг да им възпитава децата..и недай си Боже някой да се скара на детето- мамоо, ще му избодат очите! Съдилища,заплахи,саморазправи,вадене на оръжие...И после се очаква отрочето да има уважение на някого.ХА ХА! Та то е безсмъртно и ненаказуемо,гордо застанало зад родителски щит!

Кофти материал - верно си е!



Публикацията е редактирана (12-02-13 13:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Digitalgab   
Дата:   12-02-13 13:51

Eто ви образование в действие:

12 г. Радостина от село Градец “потроши” учителката си. Взима ли връх агресията в българското училище???

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.