Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Из делниците...
Автор: vinoirakia   
Дата:   11-02-13 19:41

" Не знам за вас, но мен много ме е срам, че сме допуснали една мутра да стане премиер. Че един възпитаник на спортно училище с акъл на инструктор по аеробика е вицепремиер, че две селянки буквално и преносно въртят законодателната власт, че…, че…, че… И ако тази крадлива посредственост вземе и втори мандат, вече наистина ще емигрираме. Досега все оставахме да гледаме сеир… дето рекъл оня, дето напуснал след първото действие, доколкото знам и второто действие е писано от същия автор… "

http://offnews.bg/index.php/156991/toni-filipov-d-r-iz-delnitsite-na-edin-lud-4-8-fevruari

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: ценослав   
Дата:   11-02-13 19:59

Айде там, терминал 1 или 2 и изчезвай! Щото пък аз си харесвам и Костов и Станишев, и Доган, и Царо, и Б.Б и Ц.Ц. Там те чакат с пасти![cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 20:02

Интерсно защо д-р Тони Филипов го хвана срам няколко месеца преди изборите? Защо не го хвана срам преди 3 години, или веднага след изборите, с които БиБи дойде на власт?

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   11-02-13 20:20

Това явно е някакво новоразвито качество на българина от новото време. Търпи като говедо и изведнъж с изненада установява проблем, народна драма и световна конспирация в последния момент. То не щеш ли цигари, АЕЦ - бомба със закъснител, ББ, дрън-дрън. Спящата шибана красавица. Уболи се Х милиона и един слънчев ден принцът ги събудил и се почва възмущение и перестройка. Аре у лево. Аз пък ще гласувам за ББ, а да видим какво ще стане. Искам да го преизберат.[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: vinoirakia   
Дата:   11-02-13 20:23

Има Гугъл и Архив - който иска първо проверява после пише -
http://frognews.bg/news_22108/CHetvarti_kilometar/
http://www.monitor.bg/article?id=66199

"Петък, 9 април
Премиерът Борисов обмислял да развали приватизационните договори с електроразпределителните дружества. Този ход, за съжаление, „без да е немислим, не ми се струва възможен”. Не че ви се правя на особен, но ще кажа, че на мен ми се струва малко „удар под интелекта”. Но пък е точно в сърцето на народа. Защото народът мрази ЕРП-тата. И с основание. Например на E.ON във Варненско викат E.OFF, понеже токът им спирал по стотина пъти в месеца. Иначе давали сериозен дискаунт – от 220 на 163 V. Понякога, но по-рядко, пускали и 380 V, което не понасяло много на електроуредите и те правели „пук”... А пък една година ги изловиха, че така са осветили улиците на Варна (на фактура де), че вече от Космоса нощя освен Лас Вегас се виждала и морската ни столица... С една дума веднага прихванаха българщината!
Премиерът вика: “Няма завършил в Банкя ученик, който да купува нещо за 90 лева и да го продава за 88 лева и да си мисли, че е на печалба.”
В Банкя не знам, но съм чел за един евреин, който правел фалшиви 10-доларови банкноти, но ги продавал по 11 долара, щото толкова му излизали…
Ако премиерът беше чел малко повече и малко по-различни неща, щеше да знае, че в литературата има описани подобни случаи. “Йосариан все още не разбираше как Майлоу може да купува яйца в Малта по 7 цента едното и да ги продава с печалба в Пианоза по 5 цента”.
"



Публикацията е редактирана (11-02-13 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: asahi   
Дата:   11-02-13 20:34

Премиерът, между другото, пренасочи 80 000 евро от субсидията на ГЕРБ за свободата на Янко Стоименов. Клик

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-02-13 20:41

А на околната среда любителка на чашката...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 20:47

Яко се размърдаха предизборно червените. Очаквам до няколко поста да се спомене и Костов [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: ejko   
Дата:   11-02-13 20:50

Станишев на страницата на Хизбула беше върхът на предизборната им агитация до този момент...:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: alba_luna   
Дата:   11-02-13 20:52

Автор: IvoZafirov
Дата: 11-02-13 20:41

А на околната среда любителка на чашката...
============================================

Е, то и сред околната среда се пие. Лошо няма

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: vaskoto1   
Дата:   12-02-13 10:10

майлоу ги купуваше от себе си. така ставаше далаверата и йосарян май го разбра после...[smilie3]

отделно дето майлоу беше сключил договор с американците да бомбардира един мост, а с германците-да го пази. и когато свалиха командира, американците гракнаха: "предател!" но когато майлоу им обясно колко пара е изкарал-го обявиха за национален герой...[smilie24]



Публикацията е редактирана (12-02-13 10:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: dobriman   
Дата:   12-02-13 10:20

Браво на Бойко! Браво на Борисов!
(ся можеше да не прави с чужда пита помен, ама свикнали сме).

Аз се интересувам от:
"След като бъдат направени необходимите инициативи, сумата ще бъде ако не цялостно, то поне частично възстановена на ПП ГЕРБ."

По-точно: колко трябва да дадем, деба?

И по колко ще ни искат да си приберем и Кокаина Боевски?

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: Tnt   
Дата:   12-02-13 10:51

добрютро [smilie7]

Но на болшинството Биби им е симпатичен, какво искате повече?

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: мара   
Дата:   12-02-13 12:17

а, аз обичам откровени простаци, дето имат сурат да приказват дивотии и да си признават.
ама внимавам да не го гледам и да не го слушам много, щото нема отрови, има дози.

Отговори на това съобщение
 Re: Из делниците...
Автор: nastradin2   
Дата:   12-02-13 12:20

К`во искате бе?[smilie5] Като сме без делници, дан`би да сме без празници???[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.