Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Wania   
Дата:   07-02-13 23:45

Апелирам към всички! Не плащайте! Задръжте колкото може плащането. Отложете! Пригответе парите, ако трябва, но не плащайте. Не могат да спрат на всички тока. Нека това бъде нашия протест! Срещу монополистите, срещу бездействието и незаинтересоваността на управниците ни. Това ще бъде за всички ни едно малко упражнение по солидарност и единство! Бъдете братя с бедните в тази страна, които в действителност не могат да си платят сметките!

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: temelko   
Дата:   07-02-13 23:46

Да бе, не могат [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Бебето е на 8 месеца, не ми се седи без ток, извинете.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Aleksi77   
Дата:   07-02-13 23:49

Wania,
да не вземеш да се окажеш от платените форумни писачи, които са заляли интернет пространството и мажат ли омазват [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Wania   
Дата:   07-02-13 23:52

Aleksi77, да не се окажеш ти!

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: temelko   
Дата:   07-02-13 23:55

Абе кажете как да се уредя и аз да взимам по някой лев [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Wania   
Дата:   07-02-13 23:56

Да предупредя, че съм сериозен с апела и за тъпи смешки ще блокирам!

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Djogata   
Дата:   07-02-13 23:59

Ех, на някои хора все революции са им в главите [cool]

Иначе, между другото, с какво точно са виновни електроразпределенията, че народът е изхарчил много ток последният месец? Нещо доказа ли се за надписани сметки?

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Wania   
Дата:   07-02-13 23:59

Протест като този е най-малкото, което можем да направим като граждани и хора със съвест.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: nastradin2   
Дата:   07-02-13 23:59

Кви революции в главите, бе пич?[smilie2] Сметката ми е 177 лв., срещу 57лв. от миналия месец,... а нямам нито нови електроуреди, нито съм включвал радиатори или калорифери...Едната баница ли, дето съм опекъл за Нова година, ми е натрупала такава сметка?[smilie7]



Публикацията е редактирана (08-02-13 00:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: georgivelev   
Дата:   08-02-13 00:00

До този момент броят на успешно агитираните е 0. Записвам си.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 00:01

Ходжа - ЕОН ли това?

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 00:02

Как да ти го кажа по-мило - не е голямо нещастие точно ти да блокираш някого. То си е проява на твоята слабост, не на някакво качество на блокирания.

По-темата: Всеки има право да се прави на значим - един с това, което прави, друг с това, което не прави. Ако това е твоят начин - имаш право да пробваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: CyberGene   
Дата:   08-02-13 00:02

При мен сметките за ток са си точни, проблеми нямам. И дай да спра да си го плащам, щото да съм съпричастен с Андрешко. Добре, ей са [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Han_Solo   
Дата:   08-02-13 00:03

Аз съм съгласен, ама искам няколко соларни панелчета за да си ги кача на покрива... че във блока имаме един дето се прави на тарикат и веднъж на няколко месеца идват и му спират тока, след ден му го пускат, залепиха му покана на вратата да се разбере в съда с топлофикация, кабелджиите му резнаха телевизията...
с ВиК също си има разправии, не да е беден човека, ама ей на - гледам изпълнения... но докато не си взема като минимум генератор и да си го сложа на балкона не бих се включил в подобно начинание

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Djogata   
Дата:   08-02-13 00:03

Настрадине, а помисли ли, че отчитането за декември е било за 22 дни, а за Януари - 40? Тоест два пъти по-дълъг период, пък и почивни дни, та сигурно си готвил повече вкъщи

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: nastradin2   
Дата:   08-02-13 00:04

Вече не е ЕОН. Сега са Енерго Про...И на тях да им еба майката...https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 00:05

В София периодите на отчитане ( и моите сметки ) бяха сходни.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Aquarius   
Дата:   08-02-13 00:06

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/ksnh7432.JPG

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404811_528718050494819_604254175_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Wania   
Дата:   08-02-13 00:08

asahi, така си си осрал имиджа с безкритичната поддръжка за властимеющите, че повече няма накъде!

NB! Протестът за неплащане на сметките не е протест срещу ГЕРБ, протестът с срещу цялата порочна бандитска държава, която възпроизвежда корумпирани управления!

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: CyberGene   
Дата:   08-02-13 00:09

Оф...

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: nastradin2   
Дата:   08-02-13 00:10

Джога, това ми е ясно. Не съм в момента в къщи, за да погледна, каква е била сумата миналата година по това време, но съм повече от сигурен, че пак ще е няколко пъти по-ниска...А ти можеш ли да ми обясниш, как става така, че винаги консумираната дневна енергия, винаги ми е повече от нощната, при положение, че през деня (от 5.30 сутринта до 20.00 вечерта) всички сме на работа и у дома остава да работи само хладилникът? На всяка фактура нощната енергия е, да речем 40 квт, а дневната ВИНАГИ е над 150 квт...

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Djogata   
Дата:   08-02-13 00:10

Настрадин2, точно преди минута четох статия с изказването на тия от Енерго Про, че те са отчели през Декември въпросните 22 дни, а през Януари - 40.

Всъщност, изобщо не мога да разбера какво искате. Дават ли ви ток - дават ви. Лъжат ли ви? - не се знае, но най-вероятно не. Та, какво точно ви пречат електроразпределенията - че не ви носят тока с кофи ли, или че не ви го дават без пари ли, или какво? Не говоря за конкретният случай само, забелязвам го това отношение на много места. Като на всичкото отгоре електроразпределенията са от бизнесите, които поне донякъде се опитват да си вършат работата. Що не се крещи така срещу ВиК-тата, като в повечето градове 70% от водата се губи по трасето, но потребителите си плащат стоте процента безропотно, а инвестициите в подобрение на снабдяването никакви ги няма?

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: Djogata   
Дата:   08-02-13 00:14

Настрадине, ако не се топлиш на ток, печката за готвене консумира в пъти повече от който и да било друг уред в къщата - общо взето колкото всички останали уреди взети заедно. Едно яйце да свариш, и ще изхарчиш енергия колкото харчи хладилника ти за цял ден.

Ако все още си мислиш, че има проблем, провери си електромера дали навреме включва дневната и нощната тарифа.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 00:15

Толкова е лесно човек да се откаже от ЕРП-то си - просто си развива бушона. Няма да подава молби/заявления, няма да плаща неустойки.

Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да не плащаме сметките за ток!
Автор: nastradin2   
Дата:   08-02-13 00:17

"... Дават ли ви ток - дават ви. Лъжат ли ви? - не се знае, но най-вероятно не..."
Това много ми прилича на "обоснованото предположение" на ЦвъЦвъ...
ДНите са с 8-9 повече. Добре! Как потребената енергия скача с пъти, а???[smilie7]
Джога, готварската печка не ми е от два дни. Ползвам я от 5 години....



Публикацията е редактирана (08-02-13 00:19)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.