Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Какво става по форумите?
Автор: cameraman   
Дата:   05-02-13 09:33

Забелязвате ли една ескалация на нетърпимост? Вижте нашия форум. Никога не е имало толкова социални теми. Дали това не предвещава, че народът ще си потърси правото за достоен живот?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 09:39

Ще, ще скоро няма да си късат само сметките за ток хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: temelko   
Дата:   05-02-13 09:42

На оружие братя!!! Айде наште!!! [cool] [cool] [cool]
















































Всъщност кои са наште [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Dumbledore   
Дата:   05-02-13 09:42

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 09:43

temelko то както си говорим на майтапа, така няма да се усетим кога хората ще са по улиците, като 97-ма

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Ivodam   
Дата:   05-02-13 09:45

cameraman:

Язък, Асахи пръстите си строши да ви накара да кротувате...

Не ви е срам. [smilie25]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Dumbledore   
Дата:   05-02-13 09:47

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: temelko   
Дата:   05-02-13 09:47

Myth,
IMHO - не вярвам.

Ще се обоснова - 97 средната заплата беше 3 долара, а и се вихреше Виденовата хипер инфлацийка.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Wania   
Дата:   05-02-13 09:59

Идва българската пролет!

Впрочем, Февруарските събития '97 далеч не бяха спонтанни. Аз си спомням тогава автобусите с платени "викачи", които идваха командировани от някъде и спираха малко встрани от центъра на Бургас близо до старата ми работа. Кой ги е наемал и плащал ми е загадка и до ден днешен. Кой създаде профсъюза Промяна, с какви цели и на кого служеше? Как така тихомълком и безславно потъна в небитието?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: cameraman   
Дата:   05-02-13 10:02

Ама той Бат Сахи каза, че сме некомпетентни, ниско квалифицирани и с ниска трудова дисциплина.... Откъде накъде ще искаме достоен живот???...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 10:02

Ами то не вярваш, ама хората с 400-500лв едвам свързват двата края, като гладуват, а тия с малко по-високи доходи от типа на 600-700лв са на ръба, както се случва и в много фирми да забавят заплатите... с постоянно увеличаващи се сметки за ток... Пенсионерите дори няма смисъл да ги обсъждаме пенсия 150-160лв ток 80-100лв зимата, смятай за какво става въпрос, както е тръгнало догодина зимата, няма да им стигат парите и тока да си платят. Хората които имат възможност масово напускат страната.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: serjy   
Дата:   05-02-13 10:11

така е щото финансовият ни министър е прост счетоводител дето ти обяснява колко сме добре щото сметката излиза на нула [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: cameraman   
Дата:   05-02-13 10:15

Ми като са му казали, че това искат от него...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: sonda   
Дата:   05-02-13 10:16

Популизъм,та мамата си трака..като гледах Баш Бойко по телевизията как се прегръща с жената с пръстените от ВМЗ-то,ми изникна образа на бай Тошо и Брежнев...дебелащина и предизборни трикове и отвличане на вниманието от социалната трагедия[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: cameraman   
Дата:   05-02-13 10:18

Аз пък забелязах в прегръдката нескрита погнуса.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: CyberGene   
Дата:   05-02-13 10:19

А така - исккаме някой нов да ни управлява - той ще ни направи богати!

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/dxtq1455.JPG
http://images.wikia.com/how-i-met-your-mother/de/images/c/c7/Funny-date-girl-guy-true-story-meme.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: cameraman   
Дата:   05-02-13 10:21

Никой не е говорил за богатство. Гърците имат фалирала държава и достойни граждани.... Аз искам така.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Gruyu   
Дата:   05-02-13 10:21

една нова емигрантска вълна забелязвам и аз, и то не от отчаяни и "неможещи", а от много качествени хора на възраст 30-40г, които малко или много са пълнили бюджета досега...който има възможност да стяга куфарите и да хваща баира нанякъде най-добре!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 10:24

Абе лошото е, че не вината само в това правителство, много неща не могат да им се отрекат (хубави имам предвид) ама и нищо не се прави за да се подобри положението на хората, тия са най-малкото зло, сравнени с другите, обаче какво от това :-(

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: CyberGene   
Дата:   05-02-13 10:25

Аз пък забелязвам една вечна вълна на едни и същи хора, дето все са недоволни и все някой друг им е виновен [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: serjy   
Дата:   05-02-13 10:25

според мен в момента се крепим на възрастните хора дето взимат по 200лв. пенсия и то щото децата са им в чужбина и им пращат пари. заминат ли си тези хора спира и кранчето отвън.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-02-13 10:26

С Вас съм братя, нямам проблеми със сметките, ама съм с вас, кога ги почваме.....

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: sonda   
Дата:   05-02-13 10:26

Де да можеше и ние да стигнем гърците,па макар и фалирали,пак са баяааа по-добре от нас!Обаче там са обединени и за най-дребното нещо искат отчет от управляващите чрез митинги и стачки,а ние на знам до кога ще сме си овци!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-02-13 10:35

"Ама той Бат Сахи каза, че сме некомпетентни, ниско квалифицирани и с ниска трудова дисциплина"

нямаш си представа, колко е прав.....естествено не за всички но за огромен % .....

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става по форумите?
Автор: exo99   
Дата:   05-02-13 10:35

Е, хубав пример давата с гърците.

То много акъл се иска 30 години да взимаш заеми, да живееш на кредит и като ти затегнат канчето, да оревеш целия свят.

То и нашите цигани са така. Добра перспектива очертавате.

Вместо да ревете непрекъснато във форума, да бяхте свършили и малко работа.

Напоследък забелязвам, че хейтърите са не разни тинове, ами хора над 35 - 40 години.
Хванали се за някаква мизерна службица, едвам преживяват с нея но не правят нищо да променят положението и само мрънкат.

Хубаво, ще изгоним пожарникаря и после пак на Сергейчо, гарниран със снахата на политбюро Кунева ???

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.