Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 29 милиона българи
Автор: batonga   
Дата:   28-01-13 21:47

текст.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: batonga   
Дата:   28-01-13 21:52

Според тоя текст, тъй като аз нямам планове да ходя в UK, оставам сам тука у БГ-то. Ще съм нещо като Уил Смит във филма I am legend.*

Сериозно, толкова евтина, бездарна и манипулативна статия не съм чел и в нашите вестници.


*след кратка справка в Wikipedia, се оказва че сметката не излиза - трябва популациите България и Румъния да се изселят на 100% барабар с президента, депутатите и последните баби и пак не можем да запълним отпуснатата ни квота.



Публикацията е редактирана (28-01-13 21:54)

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:00

Защо да е евтина и бездарна? Хората си правят собствена пропаганда и за беля сме в нея. Виж коментарите. Факт е, че Факултето не е България, но явно си имат собствени проблеми и затова е тази патаклама там. Гледат си собствения интерес. Може и да си водим записки, ако имаме желание.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: batonga   
Дата:   28-01-13 22:04

Да, гледам коментарите - виж колко народ се връзва на тия глупости. Осъзнаваш ли че в главите им сега стои представата за 29 милиона цигани, които за удобство наричат българи, нямащи търпение да завладеят страната им.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Scarecrow   
Дата:   28-01-13 22:06

Ми да се ограмотят като са им такива мисли в главите, деева и тъпите англичани деева.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:10

Ами нашия авангард беше от мангали. В Англия, Италия, Гърция. Поне за тези страни знам, но вероятно не са само те. Джебчии, просяци, дребен контингент. Да си сърбаме попарата. Едно пикливо лого не можем да направим, пък какво остава за държавен имидж. Специално за тези реакции си го местя в десния. Защото имат и някакво право не са свободни съчинения.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Scarecrow   
Дата:   28-01-13 22:11

имат право щото са ограничени, и от толкова много дъжд са им вкиснали мозъците [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:13

Scarecrow

Боровинкоберячите миналата година къде скандинавията какви бяха? За тия хора сме един дол дренки. Малко ни е.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: batonga   
Дата:   28-01-13 22:14

Евала.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:19

Какво евала? Като толкова се възмущаваш, пускаш им една галерия с породисти българи и им обсяняваш, че сме пичове и готини хора по принцип и няма да ги превземем през Хийтроу. На мен каквото и да ми обясняваш е все тая, знам си стоката.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Scarecrow   
Дата:   28-01-13 22:26

Аз си мисля точно обратното, ако може да им изпращаме снимки на гетата и да ги плашим, че не сме 29 ами 52 милиона и ще ги превземем през 2014 година [smile]

Ми така де да се стегнат малко я виж кви страшни неща ги очакват.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:28

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: batonga   
Дата:   28-01-13 22:29

Ами знаеш ли какво стана? Регистрирах се за да им напиша коментар (не сега, вече коментарите са затворени, но преди няколко дни, когато видях "новината"). Написах им културен, но критичен коментар.

Не го публикуваха [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: georgivelev   
Дата:   28-01-13 22:32

В една друга тема пуснах линк към статия, в която се разказва за млада британска двойка безработни без каквато и да е квалификация, които си преживяват адски добре със социалните помощи, които държавата им плаща. Просто в Англия са построили комунизма, там определена прослойка се скътава и не ще да работи - бели цигани. Съвсем ясно е защо не ни искат. Искат да задържат техния си комунизъм само за тях си. Ама няма да стане пък! Добре ще да е да им пратим целия Факултето, и без това расата им се нуждае от омесване на гените.[smilie25]

Общувал съм с по-интелигентни англичани, те съвсем нямат самочувстието на нация, която някога е владеела половината свят. Ако ги слушаш как разказват за проблемите си ще си речеш, че иде краят на света. Така че с подобни статии правителството много лесно може да изманипулира общественото мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-01-13 22:37

E ся ше видат тия ингилизи кон боб яде ли!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


И ще прескочат целата европа за да им се изсипят баш на тех. То верно, че там най-много "мангали" от всекакви етноси са приютили ама баш такава психоза трудно.


Абе все ми е тая. Мен не ме мислят за циганин и не ме гонят където и да съм ходил.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:38

Велев, те ония твоите примери - работа им предлагат, дори не се налага да търсят, обаче те харпиите завършили трето отделние и са запознати с елементарната аритметика и тръгнали да си правят сметки.[smilie18]

Иначе за другата версия - Хю Лори и още колцина що се пънат зад океана? Дори в статията имаше емигрирал в Канада. Ла донна е мобиле.[smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: tonitka   
Дата:   28-01-13 22:39

georgivelev [smilie24] [smilie24] [smilie24] .....абсолютно точно и вярно написано

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: totomoto77   
Дата:   28-01-13 22:44

Няма ли кой да направи един хууубав филм за белезникавите пъпчиви владетели на половината свят, които ни радват с присъствието си всяко лято и пият все едно за пръв път виждат алкохол. Шибани фашисти [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: temelko   
Дата:   28-01-13 22:46

georgivelev написа:

> В една друга тема пуснах линк към
> статия, в която се разказва за
> млада британска двойка безработни
> без каквато и да е квалификация,
> които си преживяват адски добре
> със социалните помощи, които
> държавата им плаща. Просто в
> Англия са построили комунизма, там
> определена прослойка се скътава и
> не ще да работи - бели цигани.
> Съвсем ясно е защо не ни искат.
> Искат да задържат техния си
> комунизъм само за тях си. Ама няма
> да стане пък! Добре ще да е да им
> пратим целия Факултето, и без това
> расата им се нуждае от омесване на
> гените.[smilie25]
>
> Общувал съм с по-интелигентни
> англичани, те съвсем нямат
> самочувстието на нация, която
> някога е владеела половината свят.
> Ако ги слушаш как разказват за
> проблемите си ще си речеш, че иде
> краят на света. Така че с подобни
> статии правителството много лесно
> може да изманипулира общественото
> мнение.

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:47

Ние сме дестинация за алкохолен и друг туризъм. Светът отдавна е едно глобално село, но явно много народ не е свикнал с тази му функция.

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: temelko   
Дата:   28-01-13 22:48

Барабар с 29 милона бг цигани [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 22:56

Абе те си фунционират мамка им житанска. И фсъшност са няколко милиона, къде милиярад и нещо, ако калкулираме и Индия. Което реално ги прави и техни колониални поданици. Ерго и нас може да ни включи към бившата империя, щото ги хрантутим. И тост, това всъщност не е емиграция, а вътрешна миграция.

Вкарах някаква македонска логика, щото съм на няколко чаши вино, пък в него била истината даге[smilie7] [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: Scarecrow   
Дата:   28-01-13 22:58

[smilie24] [smilie24] [smilie24] те сега се насират точно щото се случи вътрешна миграция от колониите им, ама кво да се прай всичко се връща...

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: temelko   
Дата:   28-01-13 22:59

Толерасти ...

Отговори на това съобщение
 Re: 29 милиона българи
Автор: georgivelev   
Дата:   28-01-13 23:00

> това всъщност не е емиграция, а вътрешна миграция.

Много правилно казано, Уве! Интересно що не покажат малко кадри от тяхната бивша колония в средния Изток, ще да сравняваме! Може пък нашите цигани от Факултето да изглеждат като професори и академици в сравнение с индийците, обитаващи някой краен квартал на Делхи.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.