Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 02:34

The History of Political Correctness


Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: sunnyshot   
Дата:   27-01-13 02:57

Чети коментарите под видеото, като този, например:

Jason Hops 3 weeks ago


Diversity is a just a code word for less White People. Nobody says an Asian country that is virtually 100% Asian needs more diversity. Nobody says an African country that is almost all Black needs more diversity. Anti-Whites claim “anti-racism” and demand diversity for White countries and ONLY White countries.

Africa for the Africans, Asia for the Asians, but White countries for EVERYBODY?

They say they are anti-racist. What they are is anti-White. Anti-racist is a code word for anti-White.



Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 03:21

Ми точно така е. Целта на ревизионистичния марксизъм, върху чиято идеология е изграденo съвременното противоконституционно и антидемократично средство за подтискане на свободата на словото, наречено политическа коректност, не е да се премахне расизма, а да се насочи към етническите мнозинства в Америка и Европа.

Не че Ленинския тип марксизъм е бил нещо по-различно. Пролетариата, който болшевиките са се престрували, че защитават, почти не е съществувал в Русия. Ударната вълна на Октомврийската революция е била насочена към унищожаването на руската култура.

Нищо ново под слънцето, дет викат хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: gorbi   
Дата:   27-01-13 07:30

абсолютно до същия извод съм стигнал, анализирайки различни исторически факти.... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: J0R0   
Дата:   27-01-13 09:44

OK

Теорията я чуваме всеки ден тук, ама някак все още плахо звучат следствията, че Путин и КГБ ще спасят човечеството от марксизма.
А в България съответно - Гоце и Станишев.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: h_bio   
Дата:   27-01-13 09:48

Е добре де, кой спира белия човек да ходи в Африка или Азия? И нещо повече - той е там от столетия и в голяма степен проблемите на африка и азия са свързани с неговто присъствие и намеса в историята, политикат и ресурсната база на Африка и Азия.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 10:26

Каква теория? Какъв Станишев?

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: serjy   
Дата:   27-01-13 11:53

тук всичко се обръща на политика. да пресечеш правилно на пешеходна пътека и веднага ще те обвинят, че си червен и се правиш на какъвто не си, а ако минеш отстрани веднага ставаш поредния селянин дето не знае къде ходи. не могат да прогледнат хората извън капаците, че решенията в обществото са или добри и позитивни или слаби и негативни, а не на бсп и сдс.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: mmjm   
Дата:   27-01-13 12:16

Manifest der Kommunistischen Partei


Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 12:19

БСП и СДС са две марксистки партии.

Проблемът в България е, че няма дясна опозиция. Дясна не само икономически, но и морално. За 20 и кусур години не успя да се пръкне нито една консервативна партия. Никой няма да разреши подобно нещо. А няма и откъде да се вземе. Това е народ, израсъл или по времето на първия тип марксисъм, или на втория. Поколенията, израснали с идеите на сексуалната революция, по някаква странна причина се мислят за десни, за някаква опозиция на дядовците си от БКП, възпитани в съвсем подобна доктрина. А то крушката не пада по-далеч от дървото.



Публикацията е редактирана (27-01-13 12:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: mmjm   
Дата:   27-01-13 12:32

Единствената марксистка партия съществувала в България е БСДП(ТС),
след това, БКП, АСО, БСП, и производните им изкривяват "развиват" теорията на Маркс според потребностите на вождовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 12:44

Моля хората, които не са изгледали филма в линка, да не пишат в темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: J0R0   
Дата:   27-01-13 13:00

Ми дай го със субтитри на БГ, де.
В български форум сме все пак.
Ще изпуснем нещо важно от казаното, друго няма да разберем правилно.
Аз като откривах изложба в Македония ми доведоха преводач, че да не се случи някоя двусмислица, а какво остава за устен английски.
(Виж че още няма единомислие какво казва Ковърдейл с фразата "Жули, жули, Генчо" в парчето Stormbringer)

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 13:05

Е, аз пуснах линка, за да не се налага да пиша дълги есета по въпроса, ти сега ще ме караш субтитри да му слагам. [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: n1x0n   
Дата:   27-01-13 16:36

В най-близкият ми кръг хора има всякакви - леви, десни, анархисти... Доста често този "коктейл" се намира в една стая, обсъжда едни теми и т.н.
Всички тези хора никога нямат разногласия по действително тревожните симптоми на съвремието, защото ги смятат за над-политически... каквито те реално са. И си общуват съвсем кротко и приятно, защото не изпитват потребността да си врат убежденията в носа на другите. Ама това са наследствени интелектуалци, добре възпитани, добе образовани и т.н.

Потребността да се лае грубо и на всеослушание на политически теми - лично аз я възприемам като признак на ниска култура.

Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: sunnyshot   
Дата:   27-01-13 17:42

Не е вярно. Горното е просто една изсилена персонална обида, от която няма нужда [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Политическа коректност и Марксизъм
Автор: Dumbledore   
Дата:   29-01-13 00:29

[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.