Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Биорезонанс
Автор: J0R0   
Дата:   26-01-13 16:04

Опитах да вметна в темата за хомеопатията, ама там здраво са зациклили, пък и темата е сериозна, заслужава повече внимание.

Защо трябва толкова да се усложняват фармацията и терапиите, като може много по-бързо и лесно с биоенергия.
Болният вдига дланите си срещу дланите на лечителя и поема от него микроенергийни частици, които започват да трептят с определена честота, получава се резонанс и по тоя начин регулират фините енергии в болния организъм.
Просто и лесно.
Директно през аурата.
Не си тровиш стомаха и кръвта с химикали, па били те и разредени с дистилирана вода.
Профилактично може да се прегръщат дървета и да се галят цветя, също много помага против болести.

Ето го и научното доказателство на метода

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: sunnyshot   
Дата:   26-01-13 16:28

Е това не беше ли във филма на Джеймс Камерън? Трептиш и ставаш син [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: Digitalgab   
Дата:   26-01-13 16:35

Кви са тия voodoo-изми и шаманщини? [smilie7]



Публикацията е редактирана (26-01-13 16:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: asahi   
Дата:   26-01-13 16:41

И аз тъй лекувам. Пациентката си вдига блузката и аз си слагам дланите. Аура, полета, сичко на макс.

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: Mori13   
Дата:   26-01-13 16:47

За едно кратко време науката затвори устите на шаманите, но скоро след това те разбраха, че не е нужно това противопоставяне, когато може да се използва науката с още по-голям успех. Разбира се, това не е точно наука, но тъй като 95% от населението на земята не разбира науката, но вярва в нея(заради мобилния си телефон и телевизията), то какво значение има - впрегнати са всеки резонанси, кванти и квадранти в усуга на шаманизма и лесната печалба на пари и души.
Сещам се как когато бях в техникума много обичахме да се бъзикаме с една съученичка, която все нищо не рабираше от техника. Та с един приятел така и обяснвахме електрониката, че всичко да звучи супер достоверно и логично, само дето няма нищо общо с физиката в тая вселена. Голям майтап ставеше като вземе та я изпита даскала. Нещо подобно сега правят и тия.

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: Knartist   
Дата:   26-01-13 16:48

Аз пък го прочетох като БИРОрезонанс... и то вярно, всъщност аз баш така лекувам [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: sunnyshot   
Дата:   26-01-13 17:24

Ето ме в резонанс само че през фотошоп [smilie5]


https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/bytg0399.JPG
http://photo-zona.net/images/user45603/album38096/large/1311201533_gdin6059_FUNNYWOW_0a3f04bf89e247b



Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: Krassy   
Дата:   26-01-13 17:42

А не става ли с пръст върху матрицата на Д700?

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: krist   
Дата:   26-01-13 17:57

чакайте chill да прочете опровержение в некой блог на активист - псевдо-скептик, и после да ви светне[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: asahi   
Дата:   26-01-13 18:06

То това и опровержение не заслужава.

Затягат разрешителния режим за врачки и лечителки. Ще карат 300 часа курс по медицина и ще доказват способностите си с 30 излекувани пациенти. Ще доказват, няма да разказват.

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: falcon   
Дата:   26-01-13 18:10

Туй плацебото голяма раата, дали с апове, ръце, крака, поглед,цица..... все тая[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: asahi   
Дата:   26-01-13 18:10

С цица е добре. Пробвано!

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: falcon   
Дата:   26-01-13 18:12

С поглед е по-силен ефекта[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: BOZO   
Дата:   26-01-13 18:25

<<Профилактично може да се прегръщат дървета>>
-----------------------------------------------

Moже, ама почнаха много да ги режат напоследък...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   26-01-13 18:32

Да бе, скоро видях една жена в парка да прегръща едно дърво... в първия момент помислих, че и е станало лошо..... пък то кво било....

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: AndreyIst   
Дата:   26-01-13 18:34

Аз пък с хубавице се лекувам. Кагато ми е зле или съм капнал от умора - така ме лекуват и стимулират, че всичко ми минава. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: мара   
Дата:   26-01-13 18:34

баси...няма угодия, не убивай, не кради, не прегръщай дървета....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: Todd   
Дата:   26-01-13 18:35

Аз се лекувам като се гледам в огледалото .... много ми е лековита "аурата" [cool]

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: El_Fuego   
Дата:   26-01-13 18:50

Що, бе - прегръщай си ги.
Само не прелюбодействай с тях...

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: chill   
Дата:   26-01-13 18:55

krist написа:

> чакайте chill да прочете
> опровержение в некой блог на
> активист - псевдо-скептик, и после
> да ви светне[smilie18]
>

krist не пропуска да ме замеси във всяка тема. Бас държа, че даже и ме сънува и се събужда напикан. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: J0R0   
Дата:   26-01-13 19:32

Еййй, няма някой да се изкаже сериозно по темата.
Излиза че хомеопатията е по-лековита.

Хайде, тука могат да се включат и Заперите, и всичко друго що лекува с биорезонанс.

https://photo-forum.net/joro/emoticons/forum_simp0129.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: boZo   
Дата:   26-01-13 19:48

Третирането с мръвки на жар и червено домашно хомеопатичо ли се води или биоенергитично?

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: niagara   
Дата:   26-01-13 20:37

Мара, ще има и

не пожелавай дървото на ближния си....

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: pif   
Дата:   26-01-13 22:20

Жоро,
темата е много интересна но термини като био-резонанс са меко казано смешни. Кое точно изпада в резонанс? Онова дето е имагинерно и не може да се измери ли?

По принцип ако мозъка разбере, че нещо е болест то той се справя с нея за часове. Проблема е разбирането. Ако можеш да си обучиш мозъка на чисто съзнателно ниво то може да не се разболяваш или болестите да ти минават за часове. Горе долу така работи и телепатията.
Наистина има хора които могат ужасно много да ти влияят на "енергийното поле". Познавам такива които за минути могат да те разболеят или излекуват но те просто не могат да си контролират способностите. Не знаят как. Освен това те ще ти повлияят само ако ти го искаш.
Като първа стъпка в тази посока според мен е човек да се научи да общува с другите хора без думи и след това да си експериментира със здравето. Не случайно откакто са се пръкнали лекарствата и касапите човешкия живот доста се е подобрил и удължил.

Отговори на това съобщение
 Re: Биорезонанс
Автор: h_bio   
Дата:   26-01-13 22:26

Има логика!
Но тва' за дърветата и цветята не ми се връзва. В нашата народна традиция, дървото и цветята не са на здраве - "да гризнеш дървото" или "гушнал букета"..нали се сещате.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.