Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Топ матрак?
Автор: chicken   
Дата:   25-01-13 18:14

Да бе, знам, че има теми за матраците, дори ги изчетох в три през ноща, та да ми е по-прясно сутринта...
Както и да е. Аз си имам читав матрак, който дори ми е удобен, ама мен ме събаря само гадна възглавница. С хубава и на плочките в коридора мога да спя. Лошото е, че девойката е схваната много болезнено, доказано от матрака. И искаме да му сложим нещо отгоре. Та? Кажете за Тед? разбрах, че не стават, но това важи ли и за 6 санта мемори пяна? Там какво могат да объркат? На Дормео какъв им е проблема, освен начина им на реклама? Други? Че се оказва, че не всички фирми предлагат такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: MarinY   
Дата:   25-01-13 18:32

За млади люде, с активен нощен живот, "мемори нещото си" е като брома! [smilie3] Това са матраци за здраво спане.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: CyberGene   
Дата:   25-01-13 18:38

Досега не съм чул добри отзиви за мемори пяната, много се схващат хората от тях. Моят матрак си го купих от ИКЕА, там има една таблица с височина и тегло и по нея се преценява какъв матрак е нужен. Аз понеже съм височък, излезе, че трябва да ползвам твърд матрак. Спя си перфектно. Но ако на него спи някое миньонче, може да ѝ дойде твърд, с извинение [smilie5] Ще търсим кобили, то се е видяло [smilie18] Но така де, да го имаш предвид [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: Gruyu   
Дата:   25-01-13 18:40

ЕКОН - фирма за бои и матраци от латекс, освен готови матраци правят и по поръчка, и са много качествени

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: krist   
Дата:   25-01-13 18:59

Евгени, какъв точно матрак си купи от ИКЕА? Поне като тип - дунапренен, латексов, пружинен? Колко време го ползваш и имаш ли някакви оплаквания като слягане, миризма, мухъл? Иначе аз преди 4-5 години купих един Модерато хард на Нани с 2 или 4 см. мемори пяна беше и е доста удобен за спане.


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: niagara   
Дата:   25-01-13 19:06

наистина зависи от тежестта на спящите.

още един глас доволна от НАНИ. [smilie24]

правят разни видове.
името му не помня, средно мек, взехме то преди 7-8 години, не е мръднало.

ходихме в салона им в Хаджи Димитър,
лягах, пробвах няколко, и така се спрях на това.


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: krist   
Дата:   25-01-13 19:08

аз лежах 2-3 часа по всички видове матраци, които бяха изложени, и с различни възглавници, докато избера. как не ме изгониха, нямам престава![smilie5] накрая даже взех една възглавница-мостра, която те се противеха да ми дадат[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: niagara   
Дата:   25-01-13 19:11

почти си ме задминал[smile]

аз съм същата в какъв и да е магазин - оглеждам, чета, пробвам, как ма търпят, нинам [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: CyberGene   
Дата:   25-01-13 19:11

SULTAN FAVANG

Това си взех, води се полиуретанова пяна, може би е дунапрен това [smilie8] Ползвам го от около година, засега няма проблеми някакви - не мирише, няма мухъл, не съм забелязал да се сляга, абе удобен е. Нямам база за сравнение, пък и колегите ми само хвалят дормео и някакви такива, така че не знам дали ИКЕА са добри в матраците - може и да е скъп за това, което предлага, ама на мен всичко ми е от ИКЕА и просто ми беше по-удобно да си купя всичко от там [smilie5] Но се спи много добре на него де. Те и възглавниците там са разделени на ниски (за спане по корем), средновисоки (по гръб) и високи (странично спане), което до момента не го знаех и си взех ниска, щото спя по корем, то почти все едно нямам възглавница, толкова е малка и тънка, та може и това допълнително да допринася за добрия ми сън [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: krist   
Дата:   25-01-13 19:23

Благодаря за инфото! Дунапрен е май тая полиуретанова пяна, но май има някакви вариации в технологията на производство, съответно - и в качествата и цената. Ако някой има повече информация по въпроса, моля да постне! Иначе в крайна сметка и моят матрак под мемори-пяната е пак нек'ъв дунапрен..


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: didesignbg   
Дата:   25-01-13 19:41

Дунапрен е търговска марка използвана за пенополиуретан. Взависимост от това какво и колко му сложиш резултата е различен, виждал съм и такъв който се самозапалва като слезе от линията.[smilie5]
Аз съм за матраците с пружина и кокос, в Икеа имаха едни надматрачни простотии, дето може да си ги сложиш, ако искаш да ти е по-меко.

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: krist   
Дата:   25-01-13 19:47

абе и аз се чудя за вариант с пружина и отгоре или вградена мемори пяна, или с отделен топ с мемори пяна (това за детето, де, нашият матрак е още в кондиция)


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: niagara   
Дата:   25-01-13 21:45

Бяхме взели бебешки матрак - отгоре с кокосова коса,
обаче набързо го подмених, защото през повърхността излизаха бодящи фитили.

и като лягах по кокосовите на НАНИ, нещо не ме накефи като усещане и ги подминах.

Може на някого да са удобни, знам ли.


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: ценослав   
Дата:   25-01-13 22:15

Аз пък прочетох "Топ мерак".[cool] [cool] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: elrisha   
Дата:   25-01-13 22:21

Вземи си латексов на Екон и не се занимавай с глупости. Е, ако държиш да се чустваш като спаружен зеленчук - вземи си дунапренче.

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: dedopop   
Дата:   25-01-13 23:29

Подкрепям - латексови на Екон.

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: stefan63   
Дата:   25-01-13 23:42

между другото - латексовият е много килограми. 160x200 си е чудовище, ако някой ми беше подсказал - щях да взема 2 малки.

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: lumix   
Дата:   25-01-13 23:44

В къщата в троянския балкан(която е на 108г) имам едно легло на 60г ....с метална пружина....баси кефа като спя на него! :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: imitev   
Дата:   26-01-13 00:06


Метална пружина [smilie23]

Провисва ти задника и спиш сгънат. Мерси!

Най-добре се хърка на дунапренен матрак от най-твърдият дунапрен, който можеш да поръчаш.

За съжаление всички се степват за 4-5 години и сме пак на изходна позиция...

Второ по удобност е с пружинен матрак. Само че пружините на новите са мноооого меки. Даже най-твърдите са смехория. Като тръгна да ставам и задника ми опира в дървениите, а съм в момента 85 кила...

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: diandimov   
Дата:   26-01-13 05:15

Пружинен матрак е истината.
Дунапреновите са отврат.

И произведените в беге пружинени не стават..

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: exo99   
Дата:   26-01-13 07:19

ЕКОН !!!!![smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: murrey   
Дата:   26-01-13 10:07

от този сме супер доволни
http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=11&pid=41156&oid=30264

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: Todd   
Дата:   26-01-13 10:55

Аз спя на дъсчен креват .... не се губят сантиметри [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: imitev   
Дата:   26-01-13 11:41

Нар му викат в нашият край.

Спахме на дървените нари [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Топ матрак?
Автор: Samara   
Дата:   26-01-13 12:15

Топ-матрака им от мемори-пяна си го бива, но само за спане верно, имам го върху оригиналния на дивана! [smilie24] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.