Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 плуване в София
Автор: jino   
Дата:   14-01-13 06:19

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: jino   
Дата:   14-01-13 06:20

Препоръчайте добър басейн за плуване в София.
Аз ходя обикновенно в Спартак ,но цените са им доста високи ,като за мен и двете ми хлапета плащам 30 лв за посещение.
Знаете ли дали на Дианабад басейна работи след ремонта?

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: jino   
Дата:   14-01-13 06:22

Най-вече се интересувам за басейн който дава добри отстъпки за децата.Или изгоден абонамент за редовни посещения...

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: мара   
Дата:   14-01-13 11:29

джино, ми нали бяхме говорили за диана. ма сега вече не знам как е.

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   14-01-13 12:08

Виж Мадара как е. Нямам представа от цените им. По Прага, след петте кьошета.

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: ценослав   
Дата:   14-01-13 12:12

Ние в северозападналата България трябва да чакаме да се размръзне барата /реката/.[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie3] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: boZO   
Дата:   14-01-13 12:13

Из студентски град няма ли работещ басейн? ТУ имат спортна база, НСА...

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: ivodam   
Дата:   14-01-13 12:20

Джино: Общо взето е трагедия с басейните в София... аз на Спартак не ходя от много време, откакто вдигнаха цените, без грам нещо да са подобрили. Стари и мръсни тоалетни, душове без цедки, студено хале с гадни течения... [smilie2] [smilie23]

Ходя в басейна на хотел Принцес до гарата, бившия Новотел. С метрото сега е суперудобно. Не знам как е положението в Японския, по принцип и там става. Не съм чувал обаче по хотелите да има отстъпки за деца.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: lillia   
Дата:   14-01-13 15:11

Няма да намерип по-евтино от тая цена.
Моята я водех в спа център на манастирски ливади 11 лева на посещение, иначе картата беше 70 на месец за 8 ходения

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: jino   
Дата:   14-01-13 16:16

в басейна на МЕИ е 6 кинта на час без значение възрастен или дете ,в спартак е 12 за възрастен и 9 за хлапе при мойте две тва прави 30 лв на посещение ,ако е за 4-5 пъти месечно не е кой знае колко 40-50 лв разлика на месец ,но при положение че искам да ходим поне 3 пъти седмично разликата става голяма.Проблема е че меи работи само до 18 вечерта .

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: PeterPAN   
Дата:   14-01-13 18:01

какви са цените в принцес и аз за там си мисех да ходя че ми е близко?

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: ivodam   
Дата:   14-01-13 18:14

Ми единично посещение мисля, че беше 13 лева. Аз си взимам карти за 10 посещения, така излиза 8,50 едно посещение.

Цените като за хотел са нормални, но иначе са идиотски условията за плуване и то във великата столица. На никой управляващ това не му е приоритет. Затова състоянието с плуването е трагично и възрасти хора нямат елементарна водна култура и се давят като бетонни блокчета по морето.

Приятелката ми където бачка в Австрия, басейнът наблизо е 3 евро входът за възрастен. Нов супермодерен комплекс. Децата ги водят групово от училище, безплатно. Клас стани, клас мирно, клас марш в басейна. Това е положението.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: ROM   
Дата:   14-01-13 18:39

И аз като бях ученик учителката ни водеше безплатно в басейн Спартак. Бяхме група от 20 ученика, 2 пъти седмично. И тогава изглеждаше много добре басейна, а сега не.

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: victory13   
Дата:   15-01-13 02:37

правителствена болница... 150лв карта за цял месец със сауната... можеш да ходиш всеки ден... за деца обаче не съм сигурен, но съм виждал да водят... обади им се [cool]
и в португалия са басейните по 1,65 евро, и ходят всички, включително пенсионери на гимнастика, ма тва е друга тема [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: jino   
Дата:   15-01-13 07:36

Не е само с плуването ,по принцип спорта в нашата мила родина е за=бан .
Говоря за масовия спорт за професионалния не знам.
Моето лично мнение е че ако децата ни спортуват нещата в БГ до десетина години ще се променят значчително.
Ако имах власт масовия спорт щеше да е приоритет .
За съжаление политиците ни не го разбират това ,то как да го разбират като 90 проц от тях са разплути и най-вероятно не са помирисвали спортна площадка.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: плуване в София
Автор: cicomanco   
Дата:   15-01-13 08:08

На Мадара е 9лв. единичното посещение и 70лв. картата. Може да се вземе и карта за дете. Аз моя там го давя. С треньор барабар. Ма си е мизерийка като навсякъде...Поне водата обаче е топла.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.