Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: ценослав   
Дата:   04-01-13 18:48

Бях качил една фотография на един стаааар речен кран. Дърт тродувак беше той. Товареше на времето домати и краставици от вече несъществуващата консервна фабрика във Видин за Русия. Днес минах от там и "О Боже" - крана го няма. [smilie2] [smilie2]

Та се запитвам???Дига ли се цената на мойта фотография, която може да е последната на този трудовак????[smilie2] [smilie8] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам
Автор: milenpi   
Дата:   04-01-13 18:52

А аз имам снимка от лента на хартия на мавзолея Димитров, една-две седмици преди Бъки.. Ехее какви пари ми се полагат.[beer] [thankyou] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: krist   
Дата:   04-01-13 20:20

крана го няма от няколко месеца май. и аз имам снимка. артъ при това, мъглива една такава[smilie5] ама ти мани, ама гле'й с тая новата дига ся там пред Телеграфа започват да зариват мястото, от което съм направил някои от най-хубавите си кадри, плюс една камара културен пласт, от който иманярите вадят чудеса.


Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   04-01-13 20:25

Амииии .... Бат Цено.... повечето ми стари снимки са на нещо дет го няма.... че и хора доста има вече по снимките..... тва е живота....

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: Пърпъла   
Дата:   04-01-13 21:37

Ето един кран - ветеран дето е дигал по-тежко и по високо от Видинския. Да умножавам ли цените на на снимките си по 3.14?


И още

И още

И още

И още

И още

И още



Публикацията е редактирана (04-01-13 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: metodiev_martin   
Дата:   05-01-13 01:48

Пърпъл, супер интересни снимки. А извънземни снимани имаш ли [smilie5]
Завиждам, ти че си успял да се докоснеш от нещо, летяло и се върнало от космоса [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: georgi969   
Дата:   05-01-13 08:51

Тънкият замисъл на бай ви Цено, е да се види и разбере , че преди веме всичко работеше, и как сега всичко е разбито.


като се замислите, ще разберете ,че е прав. И ще ви стане тъпо....

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: falcon   
Дата:   05-01-13 08:52

Язък че потурчих някъде снимките на танковете по Странджа-Сакар.
Тези величествени символи на самоубийствената жертвоготовност на нашата армия да спре вероятните прииждащи орди от юг с метода - гръмни и умри достойно, вече не се срещат по земите ни[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (05-01-13 08:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: ценослав   
Дата:   05-01-13 09:22

Ако знаеш турците какви "железа" имат вкопани по тяхната граница срущи нас ....??!!![smilie8] [smilie8] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: Vinsent   
Дата:   05-01-13 09:54

Понеже ме боде в очите всеки път, когато преминавам от там, с риск да бъда досаден ще повторя: няма я вече добре проектираната и изпълнена Централна гара София.

https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/ivsu2012.JPG

Сегашното и състояние е в резултат на презастрояванията, които разреши (разбира се съвсем безкористно) Софиянски. [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: georgi969   
Дата:   05-01-13 12:16

"Автор: ценослав
Дата: 05-01-13 09:22

Ако знаеш турците какви "железа" имат вкопани по тяхната граница срущи нас ....??!"

Какви?Мога да кажа че съм обиколил доста голяма част от Турска Старнджа и да ти кажа не съм виждал нито бункер, нито купол.Сигурно са много добре маскирани или са ги махнали.

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: milenpi   
Дата:   05-01-13 12:20

Или да е било пропаганда от Станишевици и подобни, за да се държат нащрек граничарите, 'упадъчен империализъм', 'Рейгън - враг номер едно на Тутраканска селищна система!".....

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-01-13 12:24

Абе като гледам какви коли карате, и как са подредени и какво има в къшите и апартаментите на познати и роднини.....
А едно време...москвичи, жигули, темп, перла05,....

Ай стига реване.....

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: baraba   
Дата:   05-01-13 12:43

цено най-реве че били гладни там... по него край....ама не казва колко му е пенсията.. а казва заплатите че били по 300лв[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-01-13 13:02

Абе, Цено за много неща е прав, ама и друго си е верно, че живота върви напред, все нови неща излизат, кои хубави, кои не.....

Всеки да си прави неговите си изводи, кога е било добре и кога не....

За мен лично, като тегля чертата сега е по-добре, отколкото едно време, ама ако някой може да ме върне 20-30 години назад няма да откажа.... щото съм бил тогава на 20 годинииии, и казарма бих карал 10 години поне, макар че тогава мислех че е най-лошото нещо....

Затова голям % си дрънкат... едно време това...едно време онова....

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: ценослав   
Дата:   05-01-13 13:15

baraba написа:

> цено най-реве че били гладни там...
> по него край....ама не казва колко
> му е пенсията.. а казва заплатите
> че били по 300лв[smilie18]


Що да я крия?! 780 БГ лв /350 евро/. Ма държавата над "тавана" не дава ония 80 лв. Това е цената за 30 години да те псуват, да се жалят от теб /ако не потърпевшите, то ще бъдат бандюгите/. Да сте станали милиционери и сеге да се радвате на тия огромни пенсии![cool] [cool] [cool] [cool] [smilie8] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-01-13 13:21

Абе в сравнение дори на миньорите.... добра е пенсията.... ама все са смешни пенсиите в сравнение с Гръцките примерно..... ама там комунисти на власт не са били нокогда....

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: milenpi   
Дата:   05-01-13 13:22

А аз имам 14г стаж, и сега трябва още 30 лета за летвата ми 67 години...Бе по-добре Терминал 2[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-01-13 13:24

Ма недей чака, младо.... аз на 50 че си мисля за терминал 1, че там евтините полети.....

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: milenpi   
Дата:   05-01-13 13:30

А какъв Н. Гешев можех да стана, ама нямаше кой да ме свЕтне за боя на 40тия ден на жената, и как е да си милиционер с 30 години стаж...

Ша се упрайм[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-01-13 13:36

И из милиционерите има доста свестни хора /може би 20 на 1/, без да познавам Цено, предполагам че е такъв.... ама бива да са 1 към 20....

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Само да попитам или пускайте снимки на нещо дето вече го няма
Автор: ценослав   
Дата:   05-01-13 13:44

Процент на успеваемост се вика на това. 100 примерно почнахме, 20 се пенсионирахме. Да не си помислите, че другите са ги утрепали??!!! Малко са, но иначе доста намериха по доходна работа, други не издържаха на напъна, трети минаха "от другата трана на бариерата". Като във всяка една професия.[smilie8] [smilie8] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.