Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: pif   
Дата:   04-01-13 08:45

Спя си аз спокойно и по едно време се озовавам във водата. Някакъв странен плаж. Море. Обаче вътре има сгради. Водата една такава топла, приятна. Някакви арки, врати, слънце грее, гот от всякъде. Вътре сме 7-8 човека нашата компания и на 20-30 метра други хора. А нашата компания - хората от клуба фотография на дир.бг. Само че млади. Все едно преди 15-20 години. И плъндзукаме се във водата ние, клатушкат ни вълните и по едно време в далечината навътре в морето кацна една летяща чиния. От нея слязоха 1 клас деца. Идваха на лагер. Не говореха на нашия език. Май говореха на английски ама думите не бяха като на английски. Имаше едно дето разбираше нашия език и превеждаше на другите. Тогава Жоро се ентусиазира и започна да разказва за Бони. Как е тествал всички фотоапарати, как е вадил много снимки от 2 и 3 мегапикселовите апарати и че сега Бони е някакъв комисар ли какво там в някаква много важна комисия в чужбина. До тука всичко добре обаче децата започнаха да вадят от морето домати и картофи и започнаха да се целят. Съответно да целят и нас. Аз намерих къде са картофите (щото доматите бяха отгоре а картофите отдолу) и си извадих 2-3 по големи картофа и започнах да ям. Бяха много вкусни. По едно време в главата ме целна един картоф. Тогава хванах най близкото дете до мене и го метнах по другото дето ме уцели с картофа. Тогава всички почнахме да мятаме картофи и деца и стана голяма веселба.
Така и не успях да позная кои бяха другите хора от нашата компания. Нито пък да разбера къде е бил комисар Бони.
Та моля ако някой друг е плувал в картофена/доматена манджа снощи да доразкаже подробностите. Подробности за марка/модел и година на производство на летящата чиния също се приемат.

Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: Tantris   
Дата:   04-01-13 09:09

А някой да е ял гъбки преди това?

Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: ivoet   
Дата:   04-01-13 09:14

[cool] [cool] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-01-13 09:39


.. https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/iaie0748.JPG
http://www.growshop.es/images/productos/semillas/Green_House_Seeds_Kalashnikova.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: pif   
Дата:   04-01-13 17:36

Домати и картофи бе, не гъби. И съм ги сънувал а не ял.

Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: atrifonov   
Дата:   04-01-13 17:37

Сменяй дилъра бързо[smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: Tnt   
Дата:   04-01-13 18:06

глупости. Няма стимуланти. Просто звездите са благоприятно разположени за щурави сънища. От началото на тая година: организирах буйни манифестации срещу властта, разкрих престъпленията на една вещица, разходих се до Австралия, където ме ухапа отровен червен паяк, но ме спаси един шаман.... [smilie21]

Да живей новата 2013та!

Отговори на това съобщение
 Re: Снощи някой доматена/картофена манджа да е сънувал?
Автор: Tnt   
Дата:   04-01-13 18:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.