Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Булсатком интернет
Автор: alphatier   
Дата:   01-01-13 18:26

Като сме я подхванали тая тема,да попитам колко от вас са на техния интернет и имат ли проблеми,защото от няколко седмици по 2-3 пъти на ден интернета ми спира,а след 18 часа става толкова бавен,че през телефона си отварям по-бързо страниците и е ужасно изнервящо,при положение,че не плащам за най-ниската тарифа,а за доста прилична скорост.Вечер е някакъв ужас просто,толкова е бавен,че понякога не отваря страниците със закъснение,а направо изписва след 2-3 минути няква грешка.Много не ми се иска да ги сменям,защото съм и на тяхната телевизия,та ми е удобно да си плащам наведнъж и на едно място.При другите доставцичи същотото ли е,или всички са маскари [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: georgi969   
Дата:   01-01-13 18:40

Няма да се учудя, ако това е работа на БТВ. Няма начин да не са виновни.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: jrr   
Дата:   01-01-13 20:14

Аз ползвам , в Пловдив, от две години, спирал е два-три пъти първата година, после - не . Ползвам го заедно с всички пакети телевизии, заради което плащам...малко, за 44 Мб. Получавам 40-42, в двата случая, когато е мерен от нвзависима страна. Доволен съм. В къщи го деля между два лаптопа и ПЦ- никакви проблеми. Сега сме в очакване да получат някакви джаджи, които да позволят вързването към оптика , която вече е докарана в сградата.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: neillmakoli   
Дата:   01-01-13 20:24

И мен ме интересува как е нета на Булсат понеже прекратих договора с Мегалан и ми предлагат допълнение към ТВ и нет на ниска цена, но все пак ме интересува и скороста,дали прекъсва и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: alphatier   
Дата:   01-01-13 21:20

Jrr И аз съм от Пловдив,интересното е,че не винаги е бавен,а е на някакви моменти,когато писах първия пост на темата стойностите бяха ето такива: Download 0.16 Mbs Upload 2.2Mbs Latency 106ms,сега стойностите са Download 46.02 Upload 23.93 Latency 16 и направо лети,след 1 час например пак ще почне да бави и после се оправя,не е постоянен проблема и се наблюдава само вечер,когато всички си седнат на компютрите явно.Иначе за спирането е по-скоро прекъсване за по 2-3 мин на ден по 1-2 пъти.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: gogzy   
Дата:   02-01-13 08:42

Според мен тук не можете да получите коректна информация, освен ако не попаднете на човек от вашия квартал/махала. Повечето доставчици на интернет са други фирми изкупени от Булсат и качеството ще е различно. Плюса е че прокарват вече оптики до крайния клиент и с нетърпение очаквам и аз да облажа (става въпрос за София, Люлин).

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: didesignbg   
Дата:   02-01-13 09:13

И аз се надявам да сложат оптика и да кажа чао на мегалан, докато не са се мтелизирали напълно.
Директно ли се свързваш, или имаш и рутер? Това което описваш е нетърпимо, но ако при теб са купили някоя смотана мрежа и на нея навързват хиляди абонати ...

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: ejko   
Дата:   02-01-13 09:18

alphatier, аз съм а техен нет и нямам проблеми. Те БСК купиха някакви местни доставчици и общо взето ако преди това е бил кофти доставчика продължава да е кофти, ако са били пичове, си остават пичове. Дори персонала не са сменяли или нещо...

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: alphatier   
Дата:   02-01-13 10:26

didesignbg директно съм свързан,както е кабела от стената направо е забит в компа,нямам рутери.Явно са се накачили много маймунки на клона и като седнат вечерта всички да гледат и мрежата почва да се поти [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: didesignbg   
Дата:   02-01-13 10:55

Сменяй ги, или ако имаш нерви да ги чакаш да оправят нещо им се обади, ама не съм оптимист. Очевидно ланката дето са купили във вашият квартал не може да поеме толкова народ и в час пик я събаряте.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: tziko   
Дата:   02-01-13 11:10

didesignbg [smilie24] И аз съм на булсат, ама във Варна. Един служител ми каза точно същото - някои кабеларки изкупени от булсат са били много зле, докато ги постегнат ще мине време. В последната година проблемите значително намаляха и в офиса и в къщи. Аз лично не смятам да местя нито нета, нито ТВто и от двете съм много доволен. На нова година бяхме в приятели дето са на БТК - ами 100 пъти по-зле беше нета, по-бавен, някой сайтове ги зареждаше 10 минути, по-скъп на всичкото от горе.



Публикацията е редактирана (02-01-13 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: slav4cho   
Дата:   02-01-13 15:25

Във Варна ползвам булсатком на 2 места,лети интрнета,само веднъж е спирал за 1 ден и щото глупаците от кооперацията,бяха прецакали нещо кабелите.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: Тед   
Дата:   02-01-13 15:45

" На нова година бяхме в приятели дето са на БТК - ами 100 пъти по-зле беше нета, по-бавен, някой сайтове ги зареждаше 10 минути, по-скъп на всичкото от горе."

Сега....нет-а може да е бавен и да зарежда и 20 мин. с прецакано РС с вируси и тем подобни и на най-ързото ISP.

Аз пък съм на BTC и с топ не можеш ме помръдна на кабеларка да ида.
Спиране няма, а е спирал когато маг.кабелджак е прерязан - тогава всичко спира, не само БТК.
Имат някакъв сървис - подменят модемите от време на време. Достъп до админа по телефон имам, каквото му кажа го прави с портовете. Не им ръчкам модема.
Имаха проблеми преди година с ДНС, ама сега няма грижа. Един телефон и винаги имаш помощ. Кабеларките често нямат добри админи на мрежата.

На мен не ми трябват 30 мбита, разберете го, трябват ми 10, ама да са железни, та като спре и тока, нет-а да не пресъхва. Само БТК предлага такова нещо в момента...

Кабеларките са с постоянни сривове всеки ден, и често по час - два...това няма кой да го изтърпи при напрегната комуникация и работа и чакащи всевъзможни сървиси.

така е... няколко колко пъти ми се е случвало да гледам скайп юзерите как падат като брулени ябълки при някой срив на нета или тока в пакет....

Зареждане на сайтове - отлично. Когато обаче ФФ например се лагне, няма кой да му ритне сървъра та да тръгне...

Сменил съм много хлебарки и никоя досега не е успяла да ме вдъхнови. За в бъдеще...може да стане обратното.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: tziko   
Дата:   02-01-13 16:08

Не съм толкова зле, че да не мога да разбера кога е от РС-то. Точно заради "железния" нет избягах от БТК, и на мен не ми трябват 4154189 мегабита, а постоянна връзка. В офиса сме с 3 компа постояно в нета - декларации, меилове... 99% от времето, за 1 минута да прекъсне някой ще усети, не е като да е нямало проблеми но са в рамките на допустимото за мен. За всеки случаи имам и мобилен нет към глобул, но не се налага да го използвам в офиса. с модемите на БТК като пуснеш повече от един комп с торент клиент, всичко умира, щото модема има ограничен брой връзки, пък за уплоуда няма кво да коментирам[smilie23] . Ама който се кефи да си се кефи няма лошо.

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: alphatier   
Дата:   04-01-13 19:33

Ей сега гледам през прозореца нещо се движи,отварям да видя и гледам двама опънали една стълба на дървото срещу прозореца ми и ръчкат една бяла кутия.Викам им момчета вие да не сте от Булсатком,и едния ми се сопва и ми вика'да от тях сме що',и аз им викам еми щото тъкмо мислех да ходя да се карам с вас в някой офис,щом сте тука предполагам знаете за кво, и онея само се спогледаха и продължиха да ръчкат.Не стига,че си с осрани гащи и виновен ми и нагли на всичкото отгоре,ми кажи едно :добър вечер,имаме сигнал за повреда и проблем,сега ще го остраним извиняваме се или нещо подобно [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Булсатком интернет
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   04-01-13 19:54

tziko написа:


> На нова
> година бяхме в приятели дето са на
> БТК - ами 100 пъти по-зле беше нета,
> по-бавен, някой сайтове ги
> зареждаше 10 минути, по-скъп на
> всичкото от горе.
>

>
> Публикацията е редактирана (02-01-13
> 11:11)

Стига бе! Отидохте да празнувате нова година, и беше бавен нета и сайтовете не ги зареждаше бързо? Вие така ли празнувате нова година - с нета [smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.