Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Wania   
Дата:   24-12-12 14:11

гледам че е пълно с тях, евтини са, но дали вършат работа? За телефон, за GPS, за плеър, за нещо друго?


Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: realnoncho   
Дата:   24-12-12 14:13

Зависи от репликата, има характеристики които се гледат и ревюта след това и се надяваш всичко да е наред [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Wania   
Дата:   24-12-12 14:15

realnoncho, дай някакви указания за преценка, какво се гледа

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: ivoet   
Дата:   24-12-12 15:31

По-добре не се занимавай с такъв. Вече отделно ако си харесаш някакъв въпреки всичко - провери в бай ти гугъл дали има ревюта на този модел и така.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: neuromancer   
Дата:   24-12-12 15:33

реплика, демек Самсунг, като реплика на айфон?














































шегувам се [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Wania   
Дата:   24-12-12 15:35

Добре де, аз не се занимавам, но се чудя кой се занимава. Все някой би трябвало да им е потребител, иначе защо ще ги произвеждат.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: realnoncho   
Дата:   24-12-12 15:36

Е не знам каква реплика търсиш... А ако не търсиш конкретна не търсиш реплика а просто добър noname телефон.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Wania   
Дата:   24-12-12 15:42

Ако река да си сменя тел, че вече ми прави проблеми, се чудя дали да не взема с 2 карти, че да изхвърля и втория дето го влача заради стария си номер. По удобно ми е да е тъч скрийн. Що да няма вътре и GPS и WiFi, все някога може да ми притрябват. А и се чудя що е туй нещо Андроид и за какво би могло да ми служи? Ама не ми се дават маса пари за глупости. И ето ме пред дилемата да си взема или да не си взимам реплика.



Публикацията е редактирана (24-12-12 15:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: decho_70   
Дата:   24-12-12 15:48

Има два руски сайта в които братушките на дълго и широко дискутират различните модели.Ако си се ориентирал към нещо го търсиш при тях, четеш и виждаш какви са отзивите и след това действаш.Иска се доста четене но ако се позаинтересуваш може да си вземеш нещо наистина прилично за не много пари.Та ето ти и сайтовете.
http://forum.china-iphone.ru/
http://4pda.ru/forum/index.php?act=idx
Надявам се да съм бил полезен.
След доста четене и блъскане аз лично си заръчах това и сега го чакам да дойде.
ЦЪК


Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Wania   
Дата:   24-12-12 15:52

decho_70, 10х!

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   24-12-12 15:55

великолепен сайт, благодаря на Дечо_70

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: realnoncho   
Дата:   24-12-12 15:57

Jiayu G2

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: decho_70   
Дата:   24-12-12 16:02

Ако желаете мога да ви дам и адресите на няколко китайски сайта които са проверени.В смисъл такъв че са коректни и след като им пратиш парите си получаваш стоката.То никой не е застрахован ама поне от тях или аз съм поръчвал или пък мои приятели и всичко си е пристигало нормално.


Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: bgprinter   
Дата:   24-12-12 16:04

Има някои фирми които се възприемат като реплики, ама не са, сещам се за Хуавей примерно.

Ваня, Андроид е операционната система. Имаме иОС, имаме Андроид, Уиндоус, Симбиан. Това са основните. В момента пазарния дял се дели между тях, като броят на Андроид-ите се увеличава. Причината е, че е отворен, т.е. не е стандарт на определена фирма и човек ако разбира от програмиране може да си прави сам приложения. Творчество е на мозъците от Гугъл. Дори направиха такава приятна платформа - да си програмираш от броузера с графична програмка.

И не мисля, че ти е нужна реплика, на пазара има достатъчно евтини маркови телефони на Андроид. Поинтересувай се от марките НТС, Моторола, Самсунг. Има все още стари НТС-та т.е. по стари модели, които си работят добре и се намират за малко пари нови, просто застояла стока.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: ixus   
Дата:   24-12-12 16:27

Съгласен съм с Бгпринтер , има по-стари модели ,които работят чудесно.На китайските ,най-малкото което е батерията няма да държи. На щерката миналата година Sony Ericsson XPERIA X8. Няма забележка ,въпреки че е сони.

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2072/sony-ericsson-xperia-x8

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: tricky8600   
Дата:   24-12-12 16:48

Мой познат миналата семица си купи Привилег за 300 пари. Всичко си има, характеристиките като на АйФон 4с само,че с Андроид. Ами перфектен си е.
Сега пиша от таблет същата марка и до сега съм очарован.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: juslen   
Дата:   24-12-12 18:17

Брат ми взел на връщане от Гърция на митницата реплика на Galaxy Tab 7.0 от един циганин. Пазарлъка почнал от 300лв и накрая паднал до 120лв [smilie5] И той го взел уж на майтап, ама за нищо не става обаче-външно е досъщ като оригинала обаче дисплея му е обикновен TFT, тъча му реагира само с удар с чук, WIFI губи мрежата през 2 минути и на моменти лагва. Изобщо пълен шит мен ако питате.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: tantris   
Дата:   24-12-12 18:29

Ako e реплика поне да вървис истински андроид, щото ако е и с реплика на операционната система просто няма смисъл.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: BOZO   
Дата:   24-12-12 19:31

huawei си е доста сериозна фирма, нищо че са жълтури.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: vinse   
Дата:   25-12-12 11:27

Абе те и на репликите се слага андроид, евентуално java ама не бих си взел, защото са правени от китайчета в час по труд и техника (то не, че и ифона не се прави от 10-11 годишни ама това е друга тема).
Ако държиш много на двете сим карти може да си вземеш Привиледж - много от техните модели са с по две сим карти, самсунг имат Samsung S6802 Galaxy Ace Duos (както и още няколко Duos модела, които работят с 2 сим карти), който си има всичко и е на нормална цена само дето дисплея му е малък.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   25-12-12 11:43

Хуявей е огромна компания, която бавно и полека изгражда мрежата на цяла Европа.
Ние днес все още не знаем, но вече сме китайци.
А иначе Хуауей означава "Да живее Китай".

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: fff   
Дата:   25-12-12 11:47

Първата ми среща с хуявей бяха разни модеми. После се оказа, че имали доста сериозни мрежови решения.

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Argo   
Дата:   25-12-12 12:36

с голям кеф си взех huawei напук на всички с едиквисиФони [smilie5] 230$ с всички екстри


https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/plld5498.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/etzd4105.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: juslen   
Дата:   25-12-12 13:01

Честит да ти е, изглежда много добре. Обаче ако се повреди ще викаш неволята...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Tези реплики на смартфони стават ли за нещо?
Автор: Argo   
Дата:   25-12-12 13:09

имах HTC за което бях платил 1200лв преди 4г и реших вече че за телефон не ми се дават повече от 300лв [smilie5] за същите пари си взех и таблет ainol novo 7 fire също перфектен китаец [smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.