Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: exo99   
Дата:   23-12-12 15:59

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: exo99   
Дата:   23-12-12 15:59


Върховният съд на американския щат Айова отсъди срещу уволнена стоматологична помощничка, която изгонена от работа, защото била прекалено привлекателна








Работодателите мога да уволняват служители, които им се сторят прекалено сексапилни, предаде Ройтерс.

Това решение постанови Върховният съд на американския щат Айова, разглеждал дело на уволнена стоматологична помощничка, която твърди, че е изгонена от работа, защото била прекалено привлекателна.

С единодушно решение съдът постанови, че стоматологът не е нарушил законите, като е прекратил договора на сътрудничката си, която неговата съпруга смятала за заплаха за брака им.

Стоматологичната помощничка Мелиса Нелсън работела за стоматолога Джеймс Найт повече от 10 години и никога не е флиртувала с него, според свидетели по делото.

По време на процеса обаче стоматологът разказа, че няколко пъти е правил забележки на Мелиса, че тоалетите й са прекалено тесни, че разкриват прелестите й и че го разсейват.

В хода на процеса стана ясно, че през 2009 г. стоматологът и сътрудничката му започнали да разменят съобщения по мобилните си телефони, като в едно от тях Найт дори попитал Мелиса колко често тя стига до оргазъм.

На този въпрос Мелиса обаче не отговорила.

Същата година съпругата на Найт попаднала на тази "мобилна" кореспонденция и поискала от половинката си да прекрати договора на сътрудничката си, защото тя застрашавала брака им.

Стоматологът го направил в началото на 2010 г., но Мелиса се обърнала към съда с аргумента, че не е направила нищо нередно и че ако е била мъж, а не привлекателна жена, нямало да я споходи подобна съдба.

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: ценослав   
Дата:   23-12-12 16:05

Излиза, че съм бил грозен, щото 30 години не искАхА да мА уволнят!!![smilie2] [smilie2] [smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: corrector   
Дата:   23-12-12 16:15

Знам стоматологичен кабинет,в който помощничките на доктора са изключително сексапилни,просто невероятни.
Аз съм се питал дали бих отишъл там като пациент,и си отговорих-НЕ.Да ме гледат как ме е страх,как плюя и се лигавя,скимтейки за милост...Не.
А и освен това са изключително мили и състрадателни.[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: Marillion   
Дата:   23-12-12 16:16

Цено, добре е, че не си в САЩ...

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: ценослав   
Дата:   23-12-12 16:18

Съм много Убав и секси за там![cool] [cool] [thankyou] [thankyou] [beer] [beer] Хак да им е! неМА ДА ИМ СТЪПЯ![smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: TODD   
Дата:   23-12-12 16:24

Ами ако жена му е некоя свинкя как нема да я страх ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: kefalcho   
Дата:   23-12-12 16:47

Оффф , дубре че не емигрирах в щатите , те в бг-то ме уволняваха нон-стоп - представям си у щатско[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: neuromancer   
Дата:   23-12-12 17:23

E все пак е по-добре от България. Тук могат да те уволнят и без причина.

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: Стоев   
Дата:   23-12-12 22:10

...ако се обръсна дали ще мога да си взема платеният отпуск за миналата година? .....[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: exo99   
Дата:   24-12-12 01:13

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: Jim__Beam   
Дата:   24-12-12 01:26


.. Мамина златна .... давай я , аз ше я зема за помощничка ... [smilie25] [smilie25] [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: baraba   
Дата:   24-12-12 01:27

Автор: corrector
аз като ходя на зъбар, ангажирам последния час за деня за да мога да викам , да се моля и да плюя без да ме гледат ама и търся познат зъбар дето да ме търпи... [smilie18]
.. и като викам , викам с цяло гърло.. защото оня ми е вътре в устата и аз зяпам като крокодил...[smilie18]

... ша ми слагат секси маце?! че аз като изрева като вол... тя ще избяга бе[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: ejko   
Дата:   24-12-12 02:05

Тук те уволняват без обяснения и често без причина, така че не виждам защо молба от жената на шефа да е странна причина... В крайна сметка ако не носиш подходящо облекло е нормално да разкарат. Тесни дрехи, които разкриват "прелести" хем е готино, хем може спокойно да е много неподходящо и да граничи с облекло на стриптизьорка...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: В САЩ е законно да те уволнят, ако си прекалено секси
Автор: Aleksandr   
Дата:   24-12-12 15:26

Тоя стоматолог е Путьо Маринкин и гей!!!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.