Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: Marillion   
Дата:   20-12-12 21:27

Макар, че сме фотографски форум мисля, че е редно да отбележим новината. Все пак 7 години ще гледаме този човек.

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/nlfn7015.JPG

Сотир Цацаров

След цял ден изслушвания най-накрая ВСС взе решение, с което се оказа, че дори тези, които са издигнали другите двама кандидата не са гласували за тях.
Интересно беше, че дори изнесената информация за сделка на съпругата му, която явно нарушава данъчното и наказателното законодателство ВСС реши, че човекът е достоен да зема този пост.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Да плача или да се смея....

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: emovla   
Дата:   20-12-12 21:35

Ми... решения кога се взимат по празниците...

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: georgi969   
Дата:   20-12-12 21:45

Че то , в тази държава има ли читави?

И още нещо-"който от вас е без грях, нека пръв хвърли камък..."

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: atin   
Дата:   20-12-12 21:46

И свинете тогава се колят...

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: Gruyu   
Дата:   20-12-12 21:56

има вид на спокоен и доволен от живота човек, който си дояжда редовно....и жена му нотариус..т.е. не вият с-у месечината от глад; според мен СТАВА!....спрямо оная стрина, която обясняваше как нищо не си е купувала, колекционирала, и никъде не ходела в чужбина...беше много смешна и жалка!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: Lidis   
Дата:   20-12-12 22:38

Е, май дойде моментът на истината за президента Плевнелиев. Ще подпише ли назначението за главен прокурор на човек, за когото е доказано, че е придобил имот с жена си, при което жена му е подписала напълно съзнателно документ с неверно съдържание... И сега ли Небето няма да се отвори?... В Европа е единствената надежда.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: serjy   
Дата:   20-12-12 22:40

сега ще се яви Асахи и ще ви обасни всичко просто и ясно. не се съмнявайте, че много сте се объркали [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: atrifonov   
Дата:   20-12-12 22:45

аре аз съм с връзки в прокуратурата вече[smilie5] [cool] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: ejko   
Дата:   20-12-12 22:46

Marillion, сложил си снимката с най-честния поглед и най-високото чело... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: ivjordan   
Дата:   20-12-12 22:47

Най-прозрачния сценарий в случая е, Плевнелиев да наложи вето, а при вторите избори да се явят други, вече истинските, кандидати.
Вероятно така и ще стане, но тези упражнения по демокрация ми се виждат твърде елементарни.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   20-12-12 22:51

а той отговорен ли е за деянията на съпругата си?

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: ejko   
Дата:   20-12-12 22:51

то и аз съм с връзки..., чистачката е сестра на чистачката на нашия вход!!! Яката работа [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: Lidis   
Дата:   20-12-12 23:55

kaiser.soze:

а той отговорен ли е за деянията на съпругата си?

В случая да, защото съпругата му придобива вещни права и за него, с неговата пълна информираност и съгласие. При закупуване на недвижима собственост, дори нотариалният акт да е подписан само от единия от съпрузите, без присъствието на втория, вторият автоматично става пълноправен съсобственик, 50 на 50.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: asahi   
Дата:   20-12-12 23:58

Веднъж го чух да обяснява сделката и ми се видя правдиво. Вие нещо по същество имате ли или сички са маскари?

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: Kanonir   
Дата:   21-12-12 00:08

Веднъж го чух да обяснява сделката и ми се видя правдиво. Вие нещо по същество имате ли или сички са маскари?

Тука има доста по същество че даже и с документи - текст .

Дали ще ти се види правдиво или пак по подразбиране всички ще сме ти маскари, щото не одобряваме всяка глупост на любимото ти правителство?!


Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: Lidis   
Дата:   21-12-12 00:45

asahi:

Веднъж го чух да обяснява сделката и ми се видя правдиво. Вие нещо по същество имате ли или сички са маскари?


През цялото време господинът обясняваше, че не били ощетили държавата, защото в последствие били декларирали цялата сума и били платили данъка. Предполагам, че и ти това си чул. Което обаче по никакъв начин не отменя факта на съставен документ с неверно съдържание, което си е престъпление. Въпросният господин се оправдава с това, че така била искала другата страна. Което е нелепо.

И не, не са всички маскари. Този, който в момента изпълнява длъжността, изглежда свестен.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: pif   
Дата:   21-12-12 01:24

Само като му видиш погледа и ти става ясно що за мекере е. Крадлив и лицемерен. Единственната му цел е лична облага.
Не му вярвам. Със сигурност ще излязат и други мръсотийки край него.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: agop4o   
Дата:   21-12-12 07:35

Този, който в момента изпълнява длъжността, изглежда свестен.



не се косите. ДС на всеки ще у изкара нещо та дори и затова че някоя сутрин е станал със спаднала п.шка. е ако е комунист може и да го премълчат/и тая тема ще я затворят щото ще стане политическа/


Отговори на това съобщение
 Re: Да ни е честит новият глаДен прокурор!
Автор: fove   
Дата:   21-12-12 08:19

Мюре.Президента бди.Бойко Найденов,от Магнаурската школа край Симеоново,фаворит.Надяват се Европа да спи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.