Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Мизерията настъпва...
Автор: hose   
Дата:   19-12-12 20:50

днес станах свидетел, как 5-ма мъжаги (по-големи от мен с една глава) джебчийстваха организирано в трамвая... и за първи път ми се прииска да си извадя разрешително за оръжие...

още на спирката ги видях и ми станаха съмнителни, едни такива, хем стоят заедно, хем уж не са, усещаш че нещо има...

като се качиха наобиколиха един дядо, единия се опитваше да го джоби, другите плътно го прикриваха... стояха на две педи от мен и ги гледах директно, веднага си дадоха знаци с ръце по гърбовете за да се прикрият още и почнаха мен да гледат, дядото беше с балтон до глезените и след малко онзи даде знак и отбой - явно не можеше нищо да направи - веднага слязоха

после се замислих в колко ли още грабежа и измами е замесена тази групичка... и колкото и да съм миролюбив ми се прииска да им пусна по един куршум в главите и до там

мъжагите не бяха цигани държа да подчертая

та... пазете се


Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: jrr   
Дата:   19-12-12 20:53

Що не ги снима ? [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: vikitovikito   
Дата:   19-12-12 20:53

как пускаш куршум за подобно нещо

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: turntablism   
Дата:   19-12-12 20:54

В Копривщица ли стана това ?

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: lumix   
Дата:   19-12-12 20:56

....в Копривщица да...в трамвай 22![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: hose   
Дата:   19-12-12 21:21

София

нямах апарат и няма как да се снима в такава ситуация, освен с готова скрита камера

не само за това - сигурен съм че са замесени в много повече грабежи и измами... да знам че е крайно

цялата ситуация ме накара да се замисля и за друго - отдавна не бях ставал свидетел на подобни неща, и се чудя дали народа пак не е притиснат до стената и дали не се връщаме назад към мизерията

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: Gruyu   
Дата:   19-12-12 21:22

ще има гладни бунтове по места тази зима, особено в провинцията дереджето е много зле...целта на правителството ще е да запази софия, т.е софиянци/столичани да са сити, защото само те могат да смъкват правителства явно...а провинцията кучетата я яли!

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: siluet   
Дата:   19-12-12 21:23

Та там де, в Копривщица ще им пуснат не само по един в главата.. без да се замисят, казва ви го панагюрец...

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: hose   
Дата:   19-12-12 21:25

най-много за отстрел са тези на жълтите павета... факт, но няма кой да го направи

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: asahi   
Дата:   19-12-12 21:25

И кво? Гледаш как се извършва престъпление и вместо да звъннеш на 112 пускаш тема тук. Полицията доста пъргаво действа - бил съм свидетел.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: hose   
Дата:   19-12-12 21:27

asahi ти сеириозно ли?! хайде да ми обясниш как точно ще стане това...

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: Aquarius   
Дата:   19-12-12 21:27

Връщаме се буквално години назад. Днес една колежка ми обяснява как се опитали да открадната колата на неин братовчед до като бил на едно кръстовище. Опитали да го измъкнат ама нещо не успели. [smilie8]

Луда работа

ред: изпуснах няколко думи [smilie10]



Публикацията е редактирана (19-12-12 21:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: dobriman   
Дата:   19-12-12 21:28

не е луда работа. а ниша.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: asahi   
Дата:   19-12-12 21:29

Ми ако и това трябва да обяснявам то жалка работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: hose   
Дата:   19-12-12 21:37

asahi - явно не си представяш ситуацията...

те се местят из цяла софия и слизат на всяка спирка или две

единственото което реално можех да направя е да пусна сигнал, с някакво описание на петимата, и района... до там

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: MarinY   
Дата:   19-12-12 21:37

Да, миналата седмица, на тъщата, ходейки по улицата и свалили обиците, ... но и оставили ушите.
Наистина, май се връща онова време, когато се разхождах с палка в ръкава и спрей в джоба.
Честито!

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: ejko   
Дата:   19-12-12 22:15

Можеше да вдигнеш шум, да се набуташ там, да почнеш да ги питаш колко е часа и други глупости... Да пробваш с "Жорка, ти ли си, бе брат!" и други такива, колкото да им развалиш плана... Няма да те бият може да си сигурен, за тях това е бизнес, а не начин да си търсят с кого да се бият...

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: stzz   
Дата:   19-12-12 22:23

Някой активира ъндърграунд контингента!
А?
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: ixus   
Дата:   19-12-12 22:27

Глада ,глада го активира.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: asahi   
Дата:   19-12-12 22:29

Хорицата излизат с повечко пари - това е причината.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: ogimag   
Дата:   19-12-12 22:29

asahi
Дата: 19-12-12 21:25

И кво? Гледаш как се извършва престъпление и вместо да звъннеш на 112 пускаш тема тук. Полицията доста пъргаво действа - бил съм свидетел.

asahi се шегува.

Ама по-добре си трай!

Сещам се за една цифра от тези дни- 400 000

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: asahi   
Дата:   19-12-12 22:32

Хич не се шегувам. Бяхме сбарали едни джебчии на Графа - за две минути изникнаха двама цивилни, след тях и патрулка.

Достатъчно е да подадеш сигнал и да ги проследиш отдалеч. Хващат ги, разпознаваш ги и си ходиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: ogimag   
Дата:   19-12-12 22:45

Много филми гледаш. Тези работи се случват там.

И понеже си замълча за цифрата---

"България продължава да е рай, за какъвто крадците не са си и мечтали. Прекратени са 400 000 дела срещу неизвестни извършители на обири, най-вече от домове и вили, обяви и. д. главен прокурор Бойко Найденов."

Сигурен съм, че цифрата е много по-голяма.

Да е жив и здрав Веселин Маринов- да хвали полицията. И да пее за нея. Дано поне са му дали някой лев за химна. Че и той душа носи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: hose   
Дата:   20-12-12 00:22

прекратени са защото са сигурно на над 20 години... и няма никакъв шанс да бъдат разкрити

имам приятели полицаи, системата е срината целенасочено, от нея се източват много пари, и тн и тн... всичко е изгнило откъм главата

asahi - хващат ги, разпознаваш ги и?! черпиш ги кафе?! без доказателства не се случва НИЩО

да не ти казвам че всичко прекрасно се знае и всички се водят едва ли не на щат към всяко районо и си плащат такса за да работят...

Отговори на това съобщение
 Re: Мизерията настъпва...
Автор: pefoto01   
Дата:   20-12-12 00:29

Нощем около клубове и дискотеки също се мотаят гепачки,и курви/гепачки и преджобват препилите.
В по-трезви моменти съм ги наблюдавал как тарашат,и съм си бърборил с някои от тях.
Писна ми да се събуждам без телефон,нищо че купувам за по 40 лева слушалки.



Публикацията е редактирана (20-12-12 00:38)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.