Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За Иракли...
Автор: h.svinaroff   
Дата:   18-12-12 17:15

...нали уж бяха успели да спрат строежите? Днес минах от там и си се строи на първа линия вилно селище от едно- и двуетажни бунгала.

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: asahi   
Дата:   18-12-12 17:20

Снимки нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Klez   
Дата:   18-12-12 17:20

абе спрели...... няма спрели
Не си ли разбрал че в България човек с пари не можеш го спря :)

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: h.svinaroff   
Дата:   18-12-12 17:22

asahi, не извадих техниката, понеже дъджът валеше хиризонтално заради вятъра. Направих едно смотано клипче с телефона, но в момента не намирам кабел, за да го сваля.

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: asahi   
Дата:   18-12-12 17:24

Новина от 11.07.2012

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Wania   
Дата:   18-12-12 17:43

Без гражданска война нищо няма да се оправи в тази страна. [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: alsash   
Дата:   18-12-12 17:47

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Aquarius   
Дата:   18-12-12 17:48

..... ми да раздаваме оръжията [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: alsash   
Дата:   18-12-12 17:50

айде де

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Marillion   
Дата:   18-12-12 17:55

Да им *************.... това остана едничкото местенце, на което ходя на плаж с кеф. Концесионерът на плажа е невероятен човек. Няма друг плаж в България, който да е толкова добре поддържан и толкова добре стопанисван. Всяка сутрин пясъкът се обработва от машина и се заравнява. Около чадърите се заравняваше от хора с гребла. Има си къмпинг, на който оставах на палатка - чисто, спокойно, разполагаш с вода и ток - ползваш баня и тоалетна. По целия плаж има само 2 заведения и чадърите по плажа са през 5 метра. За ВСЯКО нещо ти дават касова бележка - включително и за 5 лв. капаро за ключа за банята, което ти връщат, когато си тръгваш и предаваш ключа.

Тихо, спокойно и приятно местенце. Детето си играе на воля, аз си дремя под чадъра на шезлонга, а жената се пържи на слънце и в радиус от 10 метра няма хора около теб.

Яд ме е, че тия селски тарикати ще застроят и последното местенце, което остана диво.

Ако има строежи ще ходя да протестирам.

Ето 1-2 снимки от телефоня..

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/mami8666.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/evqf0430.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Todd   
Дата:   18-12-12 17:57

Аз съм булдозерист - ако ви потрябвам обаждайте се !!!

[cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Wania   
Дата:   18-12-12 18:00

Тук в този форум сме сигурно 1000 човека, да уговаряме ден и час и да отиваме.

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: alsash   
Дата:   18-12-12 18:00

....ами пушките?

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Wania   
Дата:   18-12-12 18:03

с камъни

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: alsash   
Дата:   18-12-12 18:03

става и с камъни....ама те имат пушки....?...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: ценослав   
Дата:   18-12-12 19:01

Земята ако е частна - да строят! Щото някои искат да живеят като капиталисти, а други още да бъдат в соца. Против това строителство съм, НО!!! Нали частната собственост и неприкосновенна???!!! Това е истината, нека ни боли![cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer] Ма било море или река! Частна ли е земята - частна! Защо нЕкой У София ще си строи, а някой на морето - не, щото Софиянци искат 15 дена да си пекат дупетата на морето.[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: Marillion   
Дата:   18-12-12 19:44

Цено, Цено....

И аз имам земя, ама не мога да я строя, защото съществува ограничение. Прочети малко за Натура 2000 и тогава пак ела да пишеш.

И да - на Иракли НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СТРОИ! Нека да има едно местенце без бетон! Бал съм ти и калитализма, ако няма природа. Капитализъм не означава вандализъм, анархия и печалба на всяка цена!

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: ценослав   
Дата:   18-12-12 20:10

Няма Цено, няма мено. Значи за един чичо има натура, щото софиянци и чужди туристи няма каде да ходят на секс и алкохолен туризъм, а за други няма "натура". Нямям педя земя и не ми трябва, щото утре някой ще почне да ми казва какво моге да я правя. Аз съм от ония "предишните" - лошите, ма вие що сега ревете. Нали искахте да се върне частната собственост??!!!
И пример друг искаш ли???! Ловците още ходят на лов в частни гори, щото нали така - имали право. Те за това станаха и ония престрелки дето двама дадоха фира. Значи влизаш в частна гора да ловуваш - плащаш! Както е по белия свят от който взимаме пример. Или капиталицъм или соц!!! Нема да ми кръшкате по средата жЕни д,ръти!![cool] [cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   19-12-12 00:12

Скоро май целият свят ще стане нечия собственост. - Нищо няма да има държавно и да гледаш и снимаш морето ще ти вземат пари [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: CanoniO   
Дата:   19-12-12 00:17

ако спазват правилото за бреговата ивица, никой, никога не би трябвало да излее бетон на пясъка...

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: CanoniO   
Дата:   19-12-12 00:19

иначе, ако нямате собственост в Иракли, не виждам какви претенции може да имате към частните имоти.... Всеки да си строи и да си носи съдебната отговорност. С бой и камъни не става...

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   19-12-12 00:22

Че към морската градина защо протестираха толкова варненци, да не би да имат имоти ?

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: CanoniO   
Дата:   19-12-12 00:24

има такива, които имат, има и такива, които искат да имат, има и такива, които искат да си откраднат...

има поне 5 вида интереси... много частни парцели и много частични забрани...

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   19-12-12 00:32

Че навремето като устроили Морската градина и града е бил село , нямало ли е частни имоти там ?
Или са били по общество от сега ? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: За Иракли...
Автор: CanoniO   
Дата:   19-12-12 00:35

не ти разбирам въпроса....

в морската е пълно с частни имоти. Някои се застроиха, други-не.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.