Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пак за зимни обувки
Автор: Iordanov   
Дата:   16-12-12 20:42

Препоръчайте, моля, зимни градски обувки, да са СУХИ и ТОПЛИ. И да не се лъзгат. Става дума за София, където градските условия са подобни на газене във високопланински поток на около 2000 метра надморка височина /като дойде кишата де/. Нека говорят хората с опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: corrector   
Дата:   16-12-12 20:46

Не-вибрам подметки е първото условие.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: ntonev   
Дата:   16-12-12 20:50

Аз лично съм доволен от Gore - Tex Timberland...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: asahi   
Дата:   16-12-12 20:51

Тема 1
Тема 2

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Iordanov   
Дата:   16-12-12 20:59

Асахи, тези теми са за свирепи планинарски обувки, малко е пресилено за тротоара.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-12-12 21:00

На днешната софийска поледица няма пътък, който да не се лъзга. Особено обледеняване на павета.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: milenpi   
Дата:   16-12-12 21:02

бившите Спортпром

Спортпром-София


Само дето не мога да си спомня освен Ромика имаха и едни Дай...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: boZo   
Дата:   16-12-12 21:05

Дакщайн...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: milenpi   
Дата:   16-12-12 21:06

Точно е т'ва са обувките:))Имам едни още вървят.[smilie24]

http://bazar.bg/pics/120/1204365714.jpg




Публикацията е редактирана (16-12-12 21:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: vladihg   
Дата:   16-12-12 21:09

Подметката трябва да е каучукова, на пипане тя е по-еластична и гъвкава от масовите за да не се хлъзга, иначе има и "бабешки вариант" - нахлузваш на старите обувки старите вълнени шушони на баба и няма пързаляне[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: boZo   
Дата:   16-12-12 21:28

Варианти има много... ама за да не се хлъзгат на поледицата незнам...

Модерния бабешки вариант е това

По евтино от тук и пак от там


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: peterst   
Дата:   16-12-12 21:38

йорданов, отиваш в магазина, намираш някъде стъклен хоризонтален плот - някой рафт, маса, все нещо ще се намери. слагаш обувката отгоре и натискаш с 2 пръста отзад. ако запъва, това е подметката за лед. прехвалените туристически боклуци са като шейничка на стъклото, та за това ги виж само за сравнение.

аз така най-накрая успях да си купя едни чайнизи, които в якия лед тези дни нямаха проблеми. само за сравнение - обувки от 300 кинта, прехвалени, ама най-хубавите според форумите и разни туристчета - едва стигнах до паркинга, та поне с колата да се придвижа. и пак за сравнение за различна от вибрам подметка - стелта на 5.10 (отново прехвален) е пълен т***к на лед. лично пробвано на 3 различни модела стелтки.


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Myth   
Дата:   16-12-12 21:58

Автор: peterst
Дата: 16-12-12 21:38

йорданов, отиваш в магазина, намираш някъде стъклен хоризонтален плот - някой рафт, маса, все нещо ще се намери. слагаш обувката отгоре и натискаш с 2 пръста отзад. ако запъва, това е подметката за лед. прехвалените туристически боклуци са като шейничка на стъклото, та за това ги виж само за сравнение.

аз така най-накрая успях да си купя едни чайнизи, които в якия лед тези дни нямаха проблеми. само за сравнение - обувки от 300 кинта, прехвалени, ама най-хубавите според форумите и разни туристчета - едва стигнах до паркинга, та поне с колата да се придвижа. и пак за сравнение за различна от вибрам подметка - стелта на 5.10 (отново прехвален) е пълен т***к на лед. лично пробвано на 3 различни модела стелтки.


Вземи малко да си изясниш, типовете подметки, типовете обувки, пък защо еди кои си подметки са такива, пък защо онакива, щото така малко... смешно, бъди спокоен има защо туристическите обувки да са скъпи (300лв не са особено скъпи за такъв тип обувки) и има защо да ги хвалят "туристчетата" и човека не търси туристически обувки, ако не си забелязал.

Твойта работа е малко, "купих си джип, ама баси скапания джип, не минава от там от където минава мотора"



Публикацията е редактирана (16-12-12 21:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-12-12 22:02

boZo написа:

> Варианти има много... ама за да не
> се хлъзгат на поледицата незнам...
>
> Модерния бабешки вариант е
>
> това
>
> По евтино от
> тук
> и
>
> пак от там
>



Как 5-7 паунда стават 50 лева не ми го побира акъла.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: peterst   
Дата:   16-12-12 22:07

myth, изяснил съм си. и най-важното е, че не слушам форумни капацитети, дето си хвалят това, което имат, а за другото само са се изяснявали от интернет. а твоите като са по-хубави и най-важното - по-скъпи, та защо не дадеш на йорданов едно кръгче - времето е подходящо за показване [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: boZo   
Дата:   16-12-12 22:07

Уве,
дълго е за обяснение, ама поради тая причина вече почти 4 години не купувам облекло и обувки от България... както и мн.други неща.

Скоро гледах някаква комедия, където търговците празнуваха ден, в който почитаха клиентие, които още не са открили амазон...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: DeDomus   
Дата:   16-12-12 22:13

За дрехи как да е, но обувки първо държа да пробвам.
Та препоръчайте, моля, зимни обувки за софийски терени, от къде и за колко.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-12-12 22:13

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Myth   
Дата:   16-12-12 22:17

Автор: peterst
Дата: 16-12-12 22:07

myth, изяснил съм си. и най-важното е, че не слушам форумни капацитети, дето си хвалят това, което имат, а за другото само са се изяснявали от интернет. а твоите като са по-хубави и най-важното - по-скъпи, та защо не дадеш на йорданов едно кръгче - времето е подходящо за показване [smilie5]


Подигравателния ти тон за "турситчетата" и "форумните капацитети" е меко казано смешен, колкото до моите обувки.... какво общо имат моите обувки в случая, ако ще те успокои не и те не са по-скъпи, само, че аз обувки предназначени за зимна планина в града не ползвам та незнам [smilie5] [smilie5]
Хайде да сменя примера с джипа, купуваш си джип за офроад (не паркетник) и се оплакваш "Ама той за града не става, много твърдо вози, нее е това не е онова" ми не е няма и как да е.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: boZo   
Дата:   16-12-12 22:17

Домус, от мол-а....

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: peterst   
Дата:   16-12-12 22:20

myth, показваш се отново като форумно капацитетче. а с туристчетата, за които споменах, дори нямаш право да се сравняваш, защото са пообиколили доста хиляди километри из планините. и най-странното при тях е, че не се обиждат, а ти се засегна само от едно мнение. хайде сега напиши на йорданов какви точно обувки да си купи и после да те благослови като бог. или пак ще вкарваме митове в цялата история [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: Jim__Beam   
Дата:   16-12-12 22:21


.. тази ще ми е 4-та зима с едни Тимбърленд-ки ....

.. поръчах ги на брачеда от Дубай .... не ми каза колко струват , копелето ... [smilie7] [smilie7] .. подари ми ги келеша ...

.. ама пък съм супер-дупер доволен .... яко топлят , не се мокрят ... абе , кефят си ме дагое ... [smilie3] [smilie3]

.. дебела подметка , после към 2 санти гумен борд и нагоре кожа ....

.. абе , кво ви обяснявам .... по-лесно ми е утре да ги снимам и да ви ги покажа ... [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: asahi   
Дата:   16-12-12 22:32

Е ми аз като незапознат с матриала бича с туридтически обуви из софийските и други улици и хич не ми дреме кой как го приема. Поръчвам си ги от Спортс Дайрект. Имам и военни кубинки, истински, в отлично състояние. Имам и зимни гуми.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: promis   
Дата:   16-12-12 22:35

А военните как са в сравнение с туристическите?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за зимни обувки
Автор: asahi   
Дата:   16-12-12 22:38

Зависи от състоянието и обработката. За сух студ са добре, на мокро след час е кофти. Но пък дишат естествено.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.