Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 телефон с две сим карти
Автор: alex1954   
Дата:   15-12-12 00:49

Има ли такива телефони, които , обаче да имат опция всяка от картите като ме търсят, да звъни с различна мелодия?


Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: CanoniO   
Дата:   15-12-12 00:50

странен въпрос за човек 54-ти набор[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: alex1954   
Дата:   15-12-12 00:54

Първо-не съм 54-ти набор.Второ-необходим ми е за работата.Ако изобщо има такива телефони може ли да ми кажете кои са.Днес питах в офиса на един от операторите и ги шашнах- никой не се е замислял за това. Но на мене такъв ми трябва.


Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: Han_Solo   
Дата:   15-12-12 00:59

жена ми има нокия с две сим карти и всяка звъни с отделна мелодия.... и струваше под 200 лева независимо че беше с тъчскрийн... е наложи се да направя една гимнастика с пренасочване на обажданията защото на този модел когато говориш от едната сим карта другата става неактивна но това беше просто за измисляне

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: CyberGene   
Дата:   15-12-12 00:59

Навремето имаше някакъв такъв Привилег или нещо от сорта - в смисъл от евтините марки нещо беше.

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: papadok   
Дата:   15-12-12 01:00

Има ги секви. Повечето не са толкова зле.
И един модел има много популярен у форумо. Нема начин да не ти го препоръчат.

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: CyberGene   
Дата:   15-12-12 01:01

Да, Привилег имат доста модели с две сим карти, сега проверих.

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   15-12-12 01:01

ima дори телефони с 3 и 4 сим карти.
Може да се променя мелодията за всяка една сим карта.
Имайте на предвид, че когато имате разговор от едната сим карта, втората сим карта се изключва. [smile]

има нови телефони за по 50 лева.



Публикацията е редактирана (15-12-12 01:02)

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: Svetlio70   
Дата:   15-12-12 01:04

NOKIA 101,по желание различна мелодия на всяка от картите,опция като набераш първо да те пита от коя карта,едната карта можеш да я изключиш когато ти е кеф за да не ти досаждат......а има и тъпите МП3 плеър,радио,фенерче....около 60лв нов.[smile]
Естествено не очаквай чудеса,прост телефон си е.Аз го взех само заради двете карти защото ми писна да влача 2 апарата а екстрите не ме вълнуват.
Абе огледай се за някой друг модел за повече пари ако имаш възможност.
Ей го е http://brosbg.com/Nokia-101-Dual-SIM-gsm-1028



Публикацията е редактирана (15-12-12 01:10)

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: CanoniO   
Дата:   15-12-12 01:06

имам един колега със самсунг дуос, утре ще го питам...

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   15-12-12 01:07

Превилег е чудесен избор за модел.
Ако не греша имаше модел от 2007 година, ZM-90, при който при разговор от едната карта, беше активна и втората, и можеше при провеждане на разговор от едната, и се получи входящо по-втората сим карта, разговора от първата да бъде задържан на изчакване и да се приеме второто обаждане. Тази глезотия за приемане на второто обаждане по-втората сим я няма в сегашните телефони с две карти.



Публикацията е редактирана (15-12-12 01:09)

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: alex1954   
Дата:   15-12-12 01:08

Благодаря за информацията!Ще потърся такива модели.Нищо , че едната се изключва като говориш по другата.Че то , може ли да говориш и по двете едновременно!Ами ако са три и звънят едновременно? А пък не искам да си пълня чантата с телефони.


Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: alex1954   
Дата:   15-12-12 01:10

Знаех си , че този форум е пълен с всякакви специалисти.Браво!


Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: Mori13   
Дата:   15-12-12 01:11

Не мисля, че ще откриеш такъв...но е интересна възможност. Аз ползвам двусимов и никога не обръщам внимание на кой номер ми звънят. Иначе от Самсунг можеше да се сетят да направят така, че да става автоматично активен този номер към който е позвъняването, с което автоматично се сменя и темата. А аз съм си сложил различни цветови десктоп теми, така че лесно да различавам кога набирам от единия или другия.

А Привилег е голям боклук като хардуер. Ползвах един такъв за 4 месеца и го изхвърлих - батерията му се наду. Отделно много лошо ловеше мрежите. Сега ползвам Самсунг Ц3322 и съм адски доволен - никакъв проблем с мрежите, добро изпълнение, силна батерия.
А такива телефони дето се маже по екрана не ползвам.[smile]



Публикацията е редактирана (15-12-12 01:14)

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: Svetlio70   
Дата:   15-12-12 01:19

Още един евтинджос се е пръкнал Nokia C2-00.

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: Jim__Beam   
Дата:   15-12-12 01:33


.. Преди два месеца , кога ми гръмна батерията на единия телефон , една пичка/мацка/приятелка ми подари един Самсунг двусимка ..... със сичките му анджиклами там , аксесоари дето им викат ...

.. ама , аз нали съм прос ... и не мога да се оправям с такава техника , дето нема копчета ... [smilie8] ... та , така си седи у един плик ... [smilie3] [smilie3]

.. с кеф бих ти го шитнал , ама треба първо да я питам ..... щото все пак ми е подарен , ама си е нейн, дефакто ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: mamata   
Дата:   15-12-12 07:53

Аз съм от година и половина с 4-сим телефон, китайски за $44 май беше. Отделно ползвам и Нокиа 101 с две сим. Просто работата ми го налага. Та, за "китайчето".
предимства:
4 сим карти;
qwerty клавиатура;
голяма (1500 mAh) батерия;
метален(здрав) - няколко пъти съм го изпускал, включително и от 1,5 м.
евтин - 66 лева с безплатна доставка до БГ, 5лв. за брой батерия допълнително;
недостатъци:
бавен процесор - понякога забива и има нужда от рестарт;
ако говорите много, често не Ви намират, защото говорейки по едната карта, другите три са изключени;
тежък(метален);
вече не се произвежда точно този модел - има същия, но по-пластмасов и с по-малка батерия.
Като цяло - любимият ми телефон.
Само да спомена, че и Нокията, купена нова от магазин на мобилен оператор, понякога забива, като единият път се наложи да се върне в магазина, за да я "пренапишат".

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: peterst   
Дата:   15-12-12 08:39

alex, ходи в технополис и си купи алкатела, който е 35 кинта. поне ще видиш как стоят нещата, а и за толкова пари си струва да стои в шкафа за резервен, ако се скапе скъпия

Отговори на това съобщение
 Re: телефон с две сим карти
Автор: Han_Solo   
Дата:   15-12-12 13:12

Вече си има и телефони с две сим карти които са си активни дори когато се говори по едната...ама са по скъпи [smilie5]
А ако телефона не е такъв, начина да не се пропускат важни обаждания е и на двете карти да им се активира пренасочването на обажданията когато си извън обхват и като номер към който се пренасочва се задава номера на другата сим карта... активираш след това и на двете карти "чакащо повикване" и всичко ти е ОК - човека отсреща може да се свърже с теб, а ти виждайки кой те търси преценяваш дали да прекъснеш текущото обаждане или да му върнеш обаждането по-късно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.