Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: Will   
Дата:   14-12-12 13:25

http://multirama.bg/

Уж бяха иновативни, разбираха от компютри [smilie18] [smilie18] агресивни, нахъсани...

не, че ми е много жал за тях де, но сега ми се наложи да ползвам гаранционна поддръжка и ... греда [smile] Знам, че пише нещо за това на сайта, но не ми се занимава...


Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: imitev   
Дата:   14-12-12 13:29


Изпраха едни мангизи...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: dinkoff   
Дата:   14-12-12 13:32

Нормално. Хората (клиентите) се изучиха и търсят най-добрата оферта и най-доброто обслужване.
Очаквам и други да ги последват.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: vinse   
Дата:   14-12-12 13:33

Едната причина може да е кофти мениджмънт. Малко странно може да прозвучи за някои но мултирама (и Метро магазините) са едни от най-много продаващите компютърна техника верига магазини у нас. Щом имаш много продажби би трябвало да имаш и много приходи. Въпроса е как са били оползотворявани тия приходи.
Другия вариант е гъркът да има е поставил някой невъзможен финансов таргет за изпълнение и като не са могли да го изпълнят им е хлопнал кепенците.
Иначе проблеми с гаранцията няма да имаш - носиш това, което е повредено на новото им място и те го карат до сервиза, после пак си го взимаш от там където си го дал.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: jrr   
Дата:   14-12-12 13:37

В Пловдив , персонала беше ужасен - ниска ком петентност лошо обслужване, и май никой не се задържаше повече от 2-3 месеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: imitev   
Дата:   14-12-12 13:41


За тези пари - такъв персонал...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: boreto   
Дата:   14-12-12 13:42

Такъв магазин нямаше шанс в България. Повечето хора (както впрочем и аз) отиваха в магазина за да огледат съответната джаджа, а после си я поръчваха от някой от многото български интернет магазини в които цените са по-ниски.


Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   14-12-12 13:42

" ниска ком петентност лошо обслужване"

е то къде е друго.....

Където съм попитал нещо, все не знаят, мънкат.... скоро в Техномаркет, едно моме ме пита: нещо да помогна.... 4 въпроса, един адекватен отговор нямаше, накрая се посмяхме заедно...

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: Will   
Дата:   14-12-12 13:43

На мен ми се стори странно, че имаха много персонал - все млади момичета и момчета, като момичетата почти нищо не отбираха от техниката, която се продаваше. Винаги когато съм купувал от тях ме посрещаха момичета, които при първия ми въпрос викаха някое момче да се оправя с мен... освен това доста нахално питаха за неща от рода на "При кой доставчик сте за... еди кое си" и др. подобни...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: pif   
Дата:   14-12-12 13:48

Е от къде грамотен персонал? Данеби в синсити да учат на техника нещо. Или пък етикета на цигарите е обсипан с физични закони.
Все по невъзможно е да се намери грамотен персонал във всяка област.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: CanoniO   
Дата:   14-12-12 13:51

Може да се намери, но на друго заплащане, което пък няма да си върне инвестицията, щото само бабите и дядовците имат нужда от консултации. Повечето хора са намерили в нета каквото ги интересува и отиват с готови идеи на пазар...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: GOSPODIN   
Дата:   14-12-12 13:51

Напълно си го заслужават. Преди 3 години влизам и питам на щанда едно момче: "Имате ли PCI платка файеруер?" , а то се блещи и не разбира, какво го питам. Казвам му - "интерфейс 1394" , но резулта беше същия. Повиках някакъв "началник", който се ориентира по-добре и ми даде картата, която струваше 12лв.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: vinse   
Дата:   14-12-12 13:51

Еми ти момичетата какво очакваш да правят ? да ти говорят с какъв чипсет са дъната и колко nm са процесорите ли ?
Те са там да промотират разни щуротии.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: vinse   
Дата:   14-12-12 13:54

CanoniO грешиш. И аз преди си мислех, че хората проучват всичко по интернет предварително и отиват в магазина само да си го купят ама съм се лъгал. Всъщност в по-големият процент от случаите клиентите наистина са незапознати и разчитат на консултантите да ги "просветят", консултантите от своя страна пък им препоръчват това, което им е казано че трябва да се продава.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   14-12-12 13:59

Много се дразня, като още от вратата се втурнят няколко да ме питат: Интересувате ли се от стоки на изплащане..... Напоследък отговарям: Имам такса 5лв. за изслушване на оферта..... и си заминават......

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: fff   
Дата:   14-12-12 14:20

Аз просто казвам "не" и пак си заминават. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: moketa   
Дата:   14-12-12 20:15

Аз още като вляза първо се оглеждам наляво, надясно и виквам на тичащите към мен девойчета:
-Нищо не искам!
И те се спират на място разочаровани. Ако ме преследват между щандовете, гледам да им се изплъзна. Ако случайно ме приклещят натясно, вдигам ръце и ги уверявам:
-Мен вече ме агитираха ама неуспешно!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: MOPT   
Дата:   14-12-12 20:48

В понеделник в Техномаркета в Младост 4 едни така ми досаждаха. Трябваше да купувам лаптоп и си набелязах 4,5 модела, но исках да ги видя на живо. Отивам и още на входа "искате ли кредит". То това там винаги е така, но после още 4 девойки ме гониха по щандовете да питат същото :).
Разбирам, че това им е работата, ама е супер досадно [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: ценослав   
Дата:   14-12-12 20:48

Мен като ме преследват, ги каня на кафе! И що така веднага ме оставят намира по младитИ???!! [smilie2] [smilie2] [smilie3] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: DeDomus   
Дата:   14-12-12 23:00

Сгънаха чадърите, защото народа ги прекръсти на "МултиДрама".

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: CanoniO   
Дата:   14-12-12 23:02

Сгънаха чадърите, защото продаваха скъпо.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: asahi   
Дата:   15-12-12 01:29

Другите бяха по-добри от тях и ги издухаха от пазара. Вече има фирми в Бг, кото те респектират с компетенция и обслужване.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: mamata   
Дата:   15-12-12 08:00

Цитат от хасковският им магазин, след като съм харесал в нета рутер и отивам на място в магазина да го купя:

"Това беше онова, дето показва телевизорчетата в долния край, нали?"

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   15-12-12 08:16

В началото баха един от най-добрите компютърни магазини. Поддържаха асортимент и имаха неща, които трудно се намираха на друго място. После хем намалиха асортимента, хем вдигнаха цените. Едно нещо при тях струваше 500 лв., а аз го купих от друго място за 370.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Мултирама така сгънаха чадъра...
Автор: stoyan_5   
Дата:   15-12-12 08:19

Магазина беше един от добрите. Освен това допринесе за засилване на конкуренцията и снижаване на надутите цени.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.