Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Магазин за телефони
Автор: pxdemon   
Дата:   13-12-12 13:27

Здравейте колеги, изпаднал съм пред огромна дилема ии имам нужда от вашият опит. Искам да си къпя смартфон от известно време спрял съм се на един модел, НО проблема идва в това, че незнам от къде да го закупя. Гледам по интернет, гледам и разликите в цените са огромни от един магазин от друг, а честно казано не искам да го взимам с договор от някой оператор или магазин свързан с оператора защото цената отново става дооста солена. Та въпроса ми е вие купували ли сте телефон от магазин избран от интернет ии ако сте дали сте доволни, кой е бил магаазина и т.н. сещате се малко feedback.

Благодаря предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: Krassy   
Дата:   13-12-12 13:33

Аз си купих един 3Gs... страхотен телефон.

Тия новите са баси боклуците [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: ken   
Дата:   13-12-12 13:43

Изкъпи го в къщи ...

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: atrifonov   
Дата:   13-12-12 13:46

преди година купих на жена ми телефон от get.bg- меко казано не съм доволен
За това моя си го взех от оператор и не съжалявам

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: Cyclops   
Дата:   13-12-12 13:48

Ако нямаш предубеждения - вземи си second hand!
Така или иначе, тези неща се сменят бързо.

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: pxdemon   
Дата:   13-12-12 13:50

Купувах и second hand ноо ми карат около година ии до там просто спира да работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: universum   
Дата:   13-12-12 19:59

Секънд хенд му изпиват соса за половин една година и на теб ти остава много малко полезно време за ползване.

Не знаеш и дали телефонът не е дал някакъв проблем, със следващите го гаранционни разправии, били те и с някой от операторите.

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: halva   
Дата:   13-12-12 20:40

Ровенето в интернет за телефони понякога те прави разноглед от разнообразието на цени за един и същи модел.

Причините са най-различни, но ако един телефон е по-евтин от друг и разликата е колкото ДДС-то, то тази фирма, ако и се обадиш ще разбереш, че издава само опростени фактури.

Тоест ако си регистриран по ДДС и искаш да закупиш телефон чрез фирмата си, и да си приспаднеш ДДС-то е без значение, че е по скъп.

Ако си купиш смартфон от магазин и си ползваш стария договор с оператора, почти задължително е да си включиш интернет /3Г/, ако нямаш такъв.Само за интернет, който не е включен в основния ти договор ще те цакат по 15лв./мес., като сложиш и месечната си такса, която е например 12-20лв./мес. - т.е. месечно ще започнеш да плащаш над 20лв.

Отиваш при оператора си и преподписваш договора си, вземаш си един много хубав телефон - правят ти лизинг за 2год./т.е. преподписваш договора за толкова/, избираш си схема на изплащане - месечната ти такса ще бъде между 20-30лв./мес. всичко.[smile] За 2год. ще си дал 500-600лв. общо.

Знаейки колко плащаш по договора си сметни колко ще дадеш за 2г., ако го купиш отделно, плюс даването на едни пари на куп за телефон.

Аз избирам от оператор - по-евтино е и по-сигурно! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: cameraman   
Дата:   13-12-12 21:38

Първо трябва да ни кажеш какъв телефон ти трябва... Безплатен обяд няма. Операторите искат да ти изпият соса за един телефон. Например МТЕЛ подаряват Сони Джи срещу двугодишен договор, но за четворната услуга- Тв, стационарен телефон, мобилен... и интернет... Ако ще купуваш нещо скъпо... може да си го поръчаш от "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ" Няма по-големи кожодери от българските търговци.

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: Todd   
Дата:   13-12-12 22:06

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/zknp5218.JPG
http://www.recession-busters.co.uk/poze/produse/99cf5a76ab2d10c1d798dc57751cfac4.jpg



Land Rover S2 [cool]


https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/rkxh0884.JPG
http://img.diytrade.com/cdimg/824972/20883373/0/1303650198/Land_Rover_S2_dustproof_shockproof_waterp



Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: bpavlov   
Дата:   13-12-12 23:42


в този ред на мисли, имам за продаване чисто нов, целофаниран, неинициализиран, фабрично незаключен Айфон 4 с 16Г, купуван от Глобул

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: borislav_traqnov   
Дата:   13-12-12 23:47

Аз пък търся телефон за сина си .

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: asahi   
Дата:   14-12-12 00:29

Някой да има смартфон на 3 години да каже как е?

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: orlindraganov   
Дата:   14-12-12 00:35

Идеален е. Заменям го за състезателно колело.

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: aeobs   
Дата:   14-12-12 02:28

Как да е, както си го направил.
До автора, вижте и в магазина на виваком, скоро имаха доста от смартфоните с 5лв. абонамент с доста голяма отстпъка. Примерно без договор 500лв. с договор за 12 месеца 320, като добавиш 60 лв по договора пак излиза доста по-евтино. Не знам сега има ли го и кои телефони се предлагат, ама може да се погледне като вариант.

Другото е, че ще имаш нужда и от дата план. Така, че можеш просто да си подновиш твоя договор с друг абонаментен план с който се предлагат смартофоните на изплащане, ако ти допаднат условията, ама то по-добри като цяло няма.



Публикацията е редактирана (14-12-12 02:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: Marillion   
Дата:   14-12-12 07:28

asahi, имам HTC Wizzard, брандиран като qtek 9100, който си купих през 2006 година. До настоящия момент си работи, като батерията му държи 2 дни без проблем.

pxdemon, почти всички телефони съм си купувал през интернет. Ако издават фактури и дават гаранция - взимай.

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: harvester_vn   
Дата:   14-12-12 08:33

asahi написа:

> Някой да има смартфон на 3 години да каже как е?

Аз имам. Нокия Е72, даже е на повече от три години. Перфектен е. Имам и 6 годишен Е50, само батерията му вече сдава багажа за 2-3 дни, ама това е нормално вече май...
Сега някой ще каже че това не са баш смартфони, ама освен големината на екрана в сравнение с актуалните модели, аз разлика не виждам.

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: halva   
Дата:   14-12-12 10:00

Nokia N97 в отлично състояние - цена по споразумение [cool]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/zfsb4736.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: CanoniO   
Дата:   14-12-12 10:31

Телефони се купуват от тук.

Гледай и рейтинга на продавачите...

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: pxdemon   
Дата:   14-12-12 10:59

Аз съм се замислих за HTC ONE S or ONE X и още се колебая дали да остана на тези двата

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: vinse   
Дата:   14-12-12 11:00

Телефон се купува от там от където ти дават гаранция към ОТОРИЗИРАН сервиз, за да нямаш ядове после. Оторизирани сервизи ползват всички мобилни оператори, големите техно вериги, както и някои от по-малките магазини (сещам се в момента за Брос).
Вариант е и телефон втора ръка, но задължително с гаранция, има доста добри предложения, аз наскоро забърсах един ителефон 4 за 370 лева при това с остатъчна гаранция [cool] не че имам някакво желание да си имам работа с онези мушмуроци от криейтив центъра [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: vinse   
Дата:   14-12-12 11:01

От HTC бегай бързо и надалече

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: Pehata   
Дата:   14-12-12 22:46

Що пък да бега? Някакви доводи?

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-12 23:15

pxdemon аз сън с One S и аъм много доволен[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Магазин за телефони
Автор: Han_Solo   
Дата:   14-12-12 23:48

в шкафа където си пазя техническите джаджи имам един НТС Тату - работещ ... до преди година го ползвах като втори телефон и си работеше като змей... ако някой има интерес мога да му го дам за символична сума въпреки че го пазя сега за сега от сантиментални подбуди - използвах го и за навигация на времето и ме е измъквал от доста зачукани места [smilie3] та има няколко модела на НТС които са като Голф 2 - дори и перничанин не може да му види сметката [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.