Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: papi   
Дата:   09-12-12 05:29

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: papi   
Дата:   09-12-12 05:30

марио дава надежда че не всичко човешко е загубено

Отговори на това съобщение
 Re: колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: ценослав   
Дата:   09-12-12 07:08

"Този град, в който аз съм роден
за мнозина намярно е скучен.
Там от рано започва деня
и завършва със първа програма".

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: georgivelev   
Дата:   09-12-12 07:39

Винаги ме е било яд, че хората се сещат за домове/талантливи деца/хора в неравностойно положение предимно по Коледа. А през останалото време никой не ги бръсне за слива.

Самият Марио е много симпатично хлапе, не ги ли е яд сега родителите му, които са го изоставили преди 15 години? Само на 15, а вече е по-мъж от "мъже" на по 40-50... Респект!

Отговори на това съобщение
 Re: колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: mmjm   
Дата:   09-12-12 11:56

Ти как помагаш, когато не е Коледа или Великден?

Отговори на това съобщение
 Re: колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: мара   
Дата:   09-12-12 15:20

ами не са го изоставили преди 15 години. някъде пишеше, че около 7-8 годишен, не можели да ги издържат и май със започване на училище ги пращали в дома и ходели 1-2 пъти седмично да ги виждат. иначе не знам дали е вярно, четох го.
но ако е вярно - значи тези хора са му дали първите седем години....

Отговори на това съобщение
 Re: колко малко му трябва на човек,за да бъде човечен
Автор: TheBossBG   
Дата:   09-12-12 16:21

Такива сърцераздирателни истории съм ги глеееедал, гледал, та са ми писнали. Преди време активистите в БМВ-форма бяхме поели шефство над дома за лишени от родителски грижи в село Гуцал. Събирахме пари, купувахме им индивидуални подаръци за Коледа(друг път ше разкажа какви говеда сме българите и как чужденци ме просълзиха). Синът ми си подари любимите играчки. Водихме ги в София ленд(транспортът ни го подари един мой познат, а тъпаците от София ленд даже и 10-те процента отсъпка не дадоха. Да си го ползват в здраве и болест). Когато бяха застрашени от закриване изровихме земята да им помогнем. Борхме се и да не разделят братя и сестри. И накрая, едно лято се обяждаме да се разберем кога точно да отидем пак и психоложката ни заяви: ами те, децата, са си при родителите за лятото. ТАКА ЛИ ДЕБА ВАШТА МАМА???? Приключихме с благотоворителността. 95% от децата в домовете са мангалчета. Родители те им УЖ са се отказали от тях, ама когато дойде "жърва" си ги привикват да помагат.

За конкретния случай, дано момчето да осъзнае какво геройство е извършило. И дано това да повлияе на бъдещото му развитие като човек. Жалкото е, че все по-малко ЧОВЕЦИ оставаме тук , в България. Вчера в метрото един човек, докато седеше на пейката, започна да полягва към девойката до него. Тя стана и се дръпна. А когато дойде метрото, се качи. Ние обаче се засуетихме около човека, който явно получи епилептичен припадък. Помогнах му да полегне, да не се задави в пяната, звъннахме на 112. В това време минаха два влака. Само една жена дойде да попита има ли нужда от помощ.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.