Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Rusinov   
Дата:   29-11-12 12:12

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-11-12 12:17

Ко рече?

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Rusinov   
Дата:   29-11-12 12:18

Одеве случайно пак попадам на някаква обява за страхотно, червено БМВ 3, `92 в перфектно състояние (естествено), което е на 148 000 км. И понеже ми стана интересно, влязох в популярен сайт за автомобили втора употреба и забелязах, че за автомобили 92-95 година няма такъв, на повече от 180 000 км. .... и се зачудих.... едно време, когато Голф 3 нов внос беше мечтана кола за масовия шофьор, хората се радваха и се връзваха на тея номера....ама след толкова години и толкова информация, достъпна за всеки, има ли още някой, който да вярва, че 20 годишно БМВ, внос от Италия е на няма и 130 000 км. [smilie5] Чак така ме хвана яд, разбирате ли, вътрешно, че някакви хора пускат такива обяви, а други измежду нас им вярват бе м*мицата му [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Та се питам, е вЕрно ли? [beer]



Публикацията е редактирана (29-11-12 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Will   
Дата:   29-11-12 12:25

Някой да е казал, че балъците намаляват с времето? Не, те са си общо взето константа и биват колко вида? Два вида... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 12:27

В Бг идват само гаражни коли на баби-инвалиди, които ходят един път месечно с тях да си взимат пенсията.

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Rusinov   
Дата:   29-11-12 12:29

[smilie18] мда, именно, тия гаражните се в България се внасят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: stzz   
Дата:   29-11-12 12:33

Що бе, Ярис-а ми е 11 годишен и е на 40 000!
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: ценослав   
Дата:   29-11-12 12:37

Значи кола "първа ръка" след като Германеца се е отказал от нея е най малко както следва:
- бензинка - 150-200 хиляди.
- дизелак - 300-400 хиляди.
Останалото е "обратно броене" на километража; инвалидни патерици; рязани дървета пред гаража; и др. "гимнастики.[cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Та значи кръговрат! Ходим в чужбина на работа. Взимаме от там парите и си идваме в България. Тук купуваме капиталистическите автобоклуци и парите пак си отиват в ония страни от дето сме ги получили.[smilie8] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Rusinov   
Дата:   29-11-12 12:43

Мдам, аз като купувах моя пасат и отивам да огледам колата, а пича ми обяснява - като нова е, гледай, на 140 000, направо....

И аз още тогава му казах да не ми говори изобщо най-добре. Имам си човек, с който оглеждаме колата, гледаме дали ремонтите по нея си заслужават и я взимаме. Та ми беше пределно ясно, че е на 400 000, ама пък си заслужаваше.

P.S. Наистина се попада на уникални коли, които НАИСТИНА са карани от баба или са стояли в някой автопарк по 7-8 години, ръждясали, но много здрави....ама такива коли са 1 на 10 000 [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: imitev   
Дата:   29-11-12 12:46


Да бе - попада се [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тя ако е стока неземна бангията, бай Шваба няма да си я кара, ами ще ти я продаде на теб евтино и милосърдно [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Те онези там трева пасат [cool]

А и джамбазина ако е перфе колата - без пари ли ще ти я даде [smilie11] Пак ще има дране или ще я продаде на брат си/ сестра си и т.н. че е много Юбава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: boink   
Дата:   29-11-12 12:47

в германия, като продаваш кола и ако врътнеш километража е равно на затвор [smilie3]

в италия контрола е по слаб, но масово ги въртят тука в българия италианските кошове.

една интересна статисика:

http://www.automedia.bg/news/article_15119_page_2344.html

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: ejko   
Дата:   29-11-12 12:49

Единствения начин да прекъснем системата е да произвеждаме коли и всички части за тях сами[smilie18]

ценослав, не знам дали си виждал американски стоки, които се произвеждат в америка..., примерно има една грозна фирма за маратонки, казва се New Balance... Та значи на етикета пише, че са 97% произведени в УСА, предвид, че се е наложило използването на материи и материали, които не се намират на територията на Щатите...
Така че от изтичането на кинти извън киномиката ни няма как да избягаме, представи си тук какъв би бил процента...

Същото е с инфраструктурните нми проекти, те пак са инвестиция в работна ръка и другото изтича навън- ние нието бензин имаме, нито машини правим, нито произвеждаме повечето от материалите сами...
Същото е с всичко..., а ти за едните таратайики си седнал да мислиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: ejko   
Дата:   29-11-12 12:51

"ръждясали, но много здрави"

на една кола всичко може да правиш, ама ако е ръждясала няма спасение... Колкото и да е здрава, не виждам за какво ти е...

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-11-12 12:52

Минимум по 20 000 км/година слагай и ще си наясно с реалните км на бангията.

92' е на 350 000. Еле па БМВ.


Влез в немски сайт за коли и виж как почти няма кола, която да е на 5 години и да не е минала 100 000, да не говорим, че някои за 2-3 ги навъртат.


[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: boink   
Дата:   29-11-12 12:52

ако една кола е ръждясала значи е ОПЕЛ.

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Rusinov   
Дата:   29-11-12 12:53

imitev, попада се, говоря от личен опит. Те швабите 15 години една и съща кола няма да карат. Попада се, но да си там лично и е обикаляне с дни, по частни обяви, автокъщи, големи сервизи...... и не е само дни обикаляне, но и голяма доза късмет.

А иначе наистина, влез в мобиле.де и гледай, че коли на по 5-6 години са минали по 280-300 000 км.

Като казвам ръждясала нямам предвид ламарини....дискове и барабани на спирачките, жила, такива неща...



Публикацията е редактирана (29-11-12 12:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   29-11-12 12:57

До моя дюкян има един телевизионен сервиз, пича много готин, но леко по-леко дейността му стана само във връщане на километражи, идват цели автовози или автоджамбазите носят по един бус с километражи за превъртане и съм го питал за куриозни случаи. Каза, че е виждал километраж на БМВ на 2,8 милиона километри [smilie8] [smilie10] , по-интересното е друго, казва, че много често му се случва кола на истински 30 000 километра да я прави да е на 130 000[smilie5] понеже продавача нямало да му повярва никой. Това става при много блъснати коли след като са ги оправили им слага повече километри[smile]



Публикацията е редактирана (29-11-12 12:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: Rusinov   
Дата:   29-11-12 12:59

То вече с кабел за 90 лева, който си купуваш официално, можеш да връщаш сам километража на 90% от масовите коли, продавани у нас - VW, Audi, Seat, Skoda - 1996-2004

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-11-12 13:00

А затова "внос" не си купувам. Дай ми кола купена в БГ - от лизин, бай бак или квото е там.

На турските, сръбски и бг мошеници из европата им немам вера изобщо [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   29-11-12 13:00

на Алфа Ромео не може [smilie7] разбира се лесно ако е пипано

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: peter_m   
Дата:   29-11-12 13:01

Ако не е 134000 или 143000 не ми я хвалете [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: ejko   
Дата:   29-11-12 13:04

то километража хубаво ще върнеш, ама на по-новите коли като ги сложиш на компа и всичко се вижда... То километрите да не са само на километража, има ги и на скоростните кутии и къде ли не из компютрите на трошките...
Сега това е за коли след 2002..., а не за тези от 92'

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: boink   
Дата:   29-11-12 13:12

всичко се прави ешко. само и само да се продаде кошника.

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-11-12 13:15

Аз купувам само след сервиза. Така лъскава е, запазена е, малко километри... Не фащам вера. Да я тури на стенда моя човек и да я прегледа внимателно и тогаз.

Отговори на това съобщение
 Re: Обявявани километри в обявите за коли - вЕрно ли?
Автор: asahi   
Дата:   29-11-12 13:47

Тодъре, как е по вашия край?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.