Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-11-12 17:05

Ще го върна когато мога.

Някой нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: kvakioh   
Дата:   27-11-12 17:08

Аз имам един, с капачка и грип е. Върви с баща ми заедно, той има едновременно газов и нормален пистолет и е много свободен и точен човек. 35лв/ден, заедно с баща ми, който трябва да го храните и поите, и стои на мин 2 м от техниката при снимане. По възможност зад снимащия. Минимално ползване-2 поредни дни.

Честно да си призная, и аз търся един, не заради техника, ами заради 2100лв разходи, които ми дължи по ремонт и консумативи на неговото "студио"...Сам си го отремонтирах 3 седмици, не съм се оплаквал. ЗА съжаление, човекът не се появи, просто изчезна. Не искам разправии, само поне да се извини за свинщините си. Ясно е, че няма пари, но защо лъжеше...Нищо, темите остават в забвение, никой повече техника няма да дава.



Публикацията е редактирана (27-11-12 17:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-11-12 17:11

Ми чудесно.
Ама ме интересуват малко ТТ данни на бащата. Коремна обиколка, дебит на хранопровода, скорост на преработване на C2H5OH, това, онова....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: kvakioh   
Дата:   27-11-12 17:18

Баща ми би дошъл, за да пази техниката,яде малко, пие по 1 малка бира. Няма смисъл, бях се навил преди 2-3 месеца да давам малко техника, не толкова заради парите, колкото за да помогна на тези, които им е нужна за кратко. С оглед на събитията, ще си я ползвам сам. От време на време на хората от студиото ще го давам (новото студио, не това което нацапаха).

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-11-12 17:21

Жалко, щото на един човек от оттатък Силистра му трябва, плаща добре и аз... такова...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: pluha   
Дата:   27-11-12 17:30

Как така ще я връщаш бре[smilie10], я се стегни-едни пари трябва да се изкарват[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: Tnt   
Дата:   27-11-12 17:33

мноу смешно [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: kvakioh   
Дата:   27-11-12 17:34

Аз се оттеглям от темата, имам да мисля за замяна на 5д-то с 1д марк 3 до събота, така че няма да си давам нищо повече...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: asahi   
Дата:   27-11-12 17:37

Билет за самолет имаш ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 17:42

Забравил си да добавиш, че притежаваш поне 2 нови неразопаковани Марк 2, но не искаш да ги отваряш, за да не им падне цената, и затова търсиш под наем.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: Коминочистача   
Дата:   27-11-12 17:43

във вицовете имаше едно :

Автор: ogimag
Дата: 26-11-12 15:10
Между приятели:
- Дай 200 лева назаем? Ще ти бъда задължен за цял живот...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: tonal   
Дата:   27-11-12 18:10

Аз давам Canon G2 под намем, много е удобен , снима в роу , прави малки файлове става за домашни веселби, излети сред природата и т.н. Малко нещо трудно включва /тоест последните 100 опита бяха неуспешни/ но ако човекът е серозен и техниески грамотен може да си го поправи.[smilie5] [beer]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: HP   
Дата:   27-11-12 18:30

Давам котката под наем.
Сиамка, на 4 години , два месеца и 5 дни. не пие, не пуши. Преминала обучение в специалните части на Мозамбик. За 26 минути пусната в комплекса носи два пръта с луканка, четири свински бута, 3 дамаджани червено вино и две шишета литровки мускатова ракия.
Преди това го правеше за поне час.
Може да снима с фотоапарат, предпочита Канон 5д марк 2 неразопакован.
30 лв. на ден, минимален срок за наемане -11 години и 2 месеца [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: фотогаф   
Дата:   27-11-12 18:32

Имам за даване но без подпис не давам! Трябва да има докименти! Че когато ехото заглъхва(менти-менти-менти)в златна рамка Аз да ги поставя на стената да ги окача.

И да не вземеш да ми вкарваш персонажи по средата на сериала(справка предните сериали). Само двамата от първият кадър до THE END.[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: Digitalgab   
Дата:   27-11-12 20:21

След като свикнахме да даваме под наем, душа, вяра, убеждения, труд, части от тялото някои, колко му е една техника глупава ...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-11-12 21:03

Тц, тц... човек да не излее за малко! Веднага ще му оспамят темата!

Моля коментари само по същество!
Ако толкова не може да се намери 5Д марк2, съгласен съм и на марк3, или Хаселблата на Борисов.

Забравих да кажа, че мога да доставя всякаква канонска, никонска и афганистанска оптика на цени 2/3 от тези в павилиона. Приемам поръчки срещу 49% капаро.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 21:29

Понеже си пич, ще ти дам 72% капаро.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-11-12 21:44

Идеално!

Капарото може да го приведеш на BG83 CDXB 1090 27H4 3960 48 [cool]

Ако искаш, пиши и какво искаш да поръчаш, ама не е толкова важно.



Публикацията е редактирана (27-11-12 21:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: HP   
Дата:   27-11-12 21:50

бе вземи котката бе, мани ги тия апарати, ако я насъскаш и бидон със зеле ще домъкне. Доволен ша останеш [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-11-12 21:54

Коя котка?
Жена ми преди две седмици прибра едно нещо от улицата... колкото ръкавичката на сина ми. Каза че било котка, или поне че някой ден щяло да стане.... та в тая връзка котка май ни щъ [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 23:08

Парите са преведени. Кога ще дойде обектива? Сега да не почнеш да ме булшитваш, че го бавят на митницата? Имам познат там. Въобще, имам познати по целия свят, в цялата слънчева система, във всички галактики, само имай късмет да ми забавиш обектива, космосът ще ти се види тесен.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: tochnia   
Дата:   27-11-12 23:45

Чакам едни пари от чичо ми от Зимбабве, обаче все не намира време да отида до колата да вземе химикалка да се подпише под платежното нареждане [smilie5]

Търся 200/2.0 и стегната кака за тая вечер и ще ви платя веднага щом парите от чичо дойдат, утре в 10 пред нотариуса [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-11-12 23:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: HP   
Дата:   27-11-12 23:52

нещата ти пътуватс куриер, сега моя човек се обади, каза, че ги пратил. Още тази вечер са при теб, само изчакай микробуса на втората пресечка в дясно, после първата в ляво и веднага пак в ляво, третия портал до бялата сграда със зелените гаражни врати и надпис "Не сери пред вратата".
Той куриера е запознат със случая и ще ти съдейства да си получиш още тази вечер нещата, ако не, ти му съдействай и продайте микробуса на румънската мафия, които да го ползват за отвличане на малолетни тюлени от южната част на най-крайния северен залив на Гренландия.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-11-12 23:58


.. свършва ми бирата ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]
.. тая вечер ще го закъсам ....
.. мързи ме да ходя до Фантастико сега ... [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Канон 5Д2 под наем
Автор: asahi   
Дата:   28-11-12 00:26

Добре, че ма сети! Имам от снощи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.