Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 базар
Автор: fly-free   
Дата:   24-11-12 10:15

Какво им стана на тея хора ,че си разпродават техниката.Такова чудо да се предлагат топ обективи за Никон от години не е бивало.

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: harvester_vn   
Дата:   24-11-12 10:16

Криза братче... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: ogimag   
Дата:   24-11-12 10:24

не струват

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: asahi   
Дата:   24-11-12 10:28

Минават на айфони [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: fly-free   
Дата:   24-11-12 10:32

Или очакват новите модели?

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: gorbi   
Дата:   24-11-12 10:47

Минават на безогледалки. Аз тоя процес преди 3 години го предвидих. Всички любители ще минат на безогледалки - въпрос на време. Аз минах още тогава с покупката на некс-а, от тогава до сега за три години съм ползвал канонската си система общо 5 пъти. НЕ съм си продал обективите все още, ама кой знае... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: Славов   
Дата:   24-11-12 11:27

Купувайте де, аз като усетя разпродажба, демек евтино, купувам... дори и да не ми требе, може да се продаде изгодно..... търговия да става.....

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: pif   
Дата:   24-11-12 11:28

Една префърцунена клиентка влиза в едно фото. Поръчва си 20-30 снимки. Идва после да си ги вземе а едната от снимките жълта жълта все едно топната в кофа с жълта боя. На нея двама пияни разголени селяка (мутри некви). Снимката е снимана в килер с жълти стени и осветен с една обикновенна лампа ама сигурно 25 вата. И синьото го няма. Само жълто. И тая ми ти мутреса като вдигна един скандал. Как може такава жълта снимка. Как тая машина била боклук, как персонала не ставал за нищо. Аз и обяснявам, че това е дала и това получава. А тя пак. Как може, вашата машина е повредена, боклук. Аз и отварям фотошопа и и показвам, че в синия слой на снимката няма нито 1 пиксел а тая изобщо без да и пука продължава да крещи. Вашата машина е боклук, нищо не струва, тая снимка е правена с най новия айфон. Ама госпожо, айфон е телефон, не е фотоапарат. Снимайте с фотоапарат ако искате хубави снимки. И тая като подпали пак фитила и започна да крещи... Идеше ми да я набия ама после щяха да трият сол на момичетата във фотото.

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: gorbi   
Дата:   24-11-12 11:40

що да я биеш... поглади я по руста главичка, обясни че машината още няма най-новия софтуер който да работи с нейния супер телефон, извини и се и кажи - след две седмици получаваме най-новия софтуер - малко по-скъпички ще ви станнат снимките, ама пък ще са супер... И като видиш жълто го пооправяш в шопа... :)

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: Славов   
Дата:   24-11-12 11:41

Недей се обяснява ся, явно машината е боклук, на новия айфон не му требе и полвин поксел синьо, вади сичко на шест....

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: asahi   
Дата:   24-11-12 11:54

Новият айфон сам вади снимките. На тази кака айфоня е стар.

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: Jim__Beam   
Дата:   24-11-12 12:00


.. най-якия айфон се казва .............. МЕГАФОН ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: sauron69   
Дата:   24-11-12 12:03

И снимките, и св*рките, всичко сам си прави [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: fly-free   
Дата:   24-11-12 12:22

Май си прав ,гледам все купувани 2009 ,май преди кризата и сега се освобождават.
Става дума Никкор 28-70 ,или 14-28.

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: Jim__Beam   
Дата:   24-11-12 12:25


.. не забравяйте че 21.12 наближава ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. хората искат поне месец да имат за да отупат мангизите .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: georgivelev   
Дата:   24-11-12 12:30

Манимани. Откак админите пуснаха новия базар, търговията замря. Със затварянето на стария базар си замина най-жизнерадостната част на фотофорума.

Отговори на това съобщение
 Re: базар
Автор: gorbi   
Дата:   24-11-12 12:32

ем менят се времената... 21 век... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.