Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ivodam   
Дата:   04-06-12 15:36

Ако некой случайно не е разбра де. [smilie3]

Има го в Банания. [smilie24]


[cool]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: vinse   
Дата:   04-06-12 16:28

Теглих го цела нощ, 26 гиги [smilie5] , и го почнах леееко. Играта на първо време е много добра, добри битки и булет тайм. Това, което не ми харесва е атмосферата, в сравнение с първите две части е доста зле [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-06-12 16:45

аз па видях виндолс 8 [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Myth   
Дата:   04-06-12 16:57

Ами то като изключиш, подобрената графика и променената атмосфера... булет тайма си е същия, нищо ново. Не мога да преценя разочарован ли съм или се кефя. Ако сравнявам с първите две леко разочарован, ако няма да я сравнявам си е много добре готина е игрицата. Абе атмосферата не е чак толкова променена като се замисля същия депресиран тип и постоянните му размишления, в някои нива атмосферата си е досущ, като в предишните, в други обаче коренно различна така че... абе готина е играта. Много се изкефих, в административната сграда на един от босовете, дето бяха изпратили почти цяла армия наемници, е като се започна едно мятане в булет тайм.... набързо всички долу... то тая игра за това е и направена, не да се криеш много и да ги мислиш, врязваш се групата лоши и вършееш, яко.

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ivodam   
Дата:   04-06-12 16:57

Тва аз дет го тегля, е 29 гиги, ше видиме довечера. [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ivodam   
Дата:   04-06-12 20:05

Баси, оставих компа от сабахлем, тегилил е цял ден и съм едва на 23% [smilie2] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (05-06-12 09:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: juslen   
Дата:   04-06-12 20:12

Аз го дръпнах за 2 дни-сега обаче се оказа, че нямам място за инсталацията на харда и записвам снимки и музика на DVD дискове да освободя. От 3 дни разбрах за Max Payne 3, а още не мога да го подкарам-направо ще полудея вече [smilie5]

А дори не се знае дали ще го подкарам като хората още [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Krassy   
Дата:   04-06-12 20:22

Ние днес с лапето си играхме на други игрички...

https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/iczr6775.JPG

Слава Богу... все още успявам да ги държа далеч от компютрите [smilie7]

П.П.
Свраката е дива...

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: analgina   
Дата:   04-06-12 20:27

Сврака ли е това, или врана?

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Krassy   
Дата:   04-06-12 20:47

Малко свраче, дивичко... но се изненадах колко умно животно е...

Много странно усеща добрите хора и бързо свиква с тях...

https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/pihn8959.JPG

Любима птица на птичарите... май...

Ух, голям съм спамер!

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: christal   
Дата:   04-06-12 22:21





Публикацията е редактирана (13-09-12 16:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: juslen   
Дата:   04-06-12 22:26

Недей, че ще скочат природозащитниците и темата хептем ще стане манджа с грозде [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ivjordan   
Дата:   04-06-12 22:54

Това какви системни изисквания има, ако на някой са му под ръка, че не ми се търси, но лекичко подозирам, че няма да мога да го играя ако не си купя нов комп, което няма как да стане заради Макс Пейн. Иначе съм луд фен на предишните две.

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   04-06-12 23:09

Аз за това скипвам, щото гаранция ще иска двуядрен. Мамка му, всичко друго ми е над минимума, ама пустите двуядрени изисквания[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Myth   
Дата:   04-06-12 23:12

Споко играе се, моята машина е вероятно 4-5 годишна 6320 1.86GHz 4GB RAM и ATI 3850, помислила са и за тези които нямат DX10 карти на DX9 на High настройки върви перфектно. Е да няма ги красотиите от DX10 ама ....

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ivjordan   
Дата:   04-06-12 23:25

Къде 4-5, моя таралясник е 7-8 годишен, и аз не помня вече какво има вътре.
Барем на лап-топата ако тръгне, че е по-нова, ама едва ли!
Ех, как ми се стреляше... ама май трябва да си пусна стария.

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: vinse   
Дата:   04-06-12 23:34

Играта не е тежка, все пак последните години игрите за РС за конзолни портове, просто трябва да се уверите, че имате инсталирани последни драйвъри на видеото, защото иначе има един много неприятен frame drop през 20-30 секунди. Графиката е... много близка до тази на оригиналната игра [smilie5] Има 2-3 нововъведения свързани с булет тайм-а.
Това което много ме подразни е много лесно свършващите муниции и факта, че баш когато най-много ти трябват ги няма. Load-вал съм сигурно десетина пъти на едно място само и само да мога да вкарам 5 headshot-а на 5 човека с последните ми 6-7 куршума - много дразнещо а съм пуснал играта на средна трудност



Публикацията е редактирана (04-06-12 23:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Стоев   
Дата:   05-06-12 03:22

Краси, с какво храните пиуето?

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: tnt   
Дата:   05-06-12 05:26

супер новина! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ivodam   
Дата:   05-06-12 09:58

Че аз от две години вече съм с четириядрен процесор бе хора, кви ги приказвате... [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: ejko   
Дата:   05-06-12 10:03

ти си тарикат, ама е те като не са и.... к***...., ядец, искам да кажа...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Myth   
Дата:   06-06-12 18:28

ivodam напоследък не всеки може да си позволи убав комп, чеириядрен процесор и ... а моя комп като го купувах близо 1000 лева се оръсих с евтин монитор 22', впоследствие си купих Dell 22109WA сега ако трябва да ъпгрейтвам дъно процесор и видео, за да съм в крак бая нанагорно ще ми е, направо да си кажа не мога да си го позволя, но каквото такова, бачкане да има пък другото все ще се нареди.

Остави сега кой с какъв просецор е кажи си ти играта хареса ли ти геймиш ли вече аз вече 3-4 дни по няколко часа цъкам и мога да кажа, че е добре, май вече съм към края на едно летище дори на лесното ниво там си е зорно, рядко имам проблеми с мунициите, както по-горе казаха, ама и аз все в главите ги целя, то с тоя булет тайм не е проблем а и с тия скоци в булет тайм е голям кеф.

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: Myth   
Дата:   06-06-12 21:42

Баси играта превъртях я!

Отговори на това съобщение
 Re: Макс Пейн 3 излезе!
Автор: vinse   
Дата:   06-06-12 22:05

Много бързо играете бе. Аз към момента тамън пристигнах в гетото, са почвам да пуцам улични банди [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.