Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: frenchev   
Дата:   31-05-12 17:46

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: frenchev   
Дата:   31-05-12 17:53

Тръгнах да си купувам нов смартфон и се двоумях между HTC ONE S или HTC ONE V.

Единия е по малък, другия по мощен. Чудейки се случайно погледнах и един Galaxy S2 и направо щях да падна. На Самсунга му дават 710 часа стенбай срещу 400 за HTC и 18 часа разговори срещу 6 за HTC.

Вярно ли е това. Моля някой който е имал двата телефона или поне единия да каже така ли е.

HTC Desire е настоящия ми и при моето ползване никога не ме изкарва един цял ден.

Отворен съм и за други предложения за смартфони. Цената не е толкова от значение. Важното е да не е мнооого голям. HTC One S или Galaxy e максималната големина която ми допада.

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: Todd   
Дата:   31-05-12 17:54

За Самсуняка ще каже Димов .... той им разбира !!!!

[cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: ivodam   
Дата:   31-05-12 18:03

Аз в момента имам един HTC ONE V, изпадна ми нов Глобулски на добра цена. Екранът е колкото на айфон, и на мен ми държи по 2-3 дена, но аз по тези устройства не говоря, използвма ги само за джобен компютър. Не вярвам да е такава огромна разликата в батерията спрямо Галакси С2.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: burningice   
Дата:   31-05-12 18:14

HTC [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: frenchev   
Дата:   31-05-12 18:21

burningice уважавам мнението на всекиго, стига да е аргументирано. С подобни емотиконки не ми помагаш особено.

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: vinse   
Дата:   31-05-12 18:29

От тия две HTC-та бих взел HTC ONE S, друг е въпроса, че към момента не бих взел HTC [smilie5] миналата година се изложиха много сериозно с качеството на телефоните и тая година човек трябва да е предпазлив. Samsung Note или S2 е добър избор. Сони изкараха телефони ама не съм им обръщал внимание, като хардуер бяха прилично, но не знам какво е положението с качеството им

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: Ondine1   
Дата:   31-05-12 18:53

От ноември използвам Galaxy S2 и нямам грам забележка,освен че батерията на половин ден и се зарежда/.Дори на него чертежи разглеждах и поправях [smilie10] Идеален е![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: yan   
Дата:   31-05-12 18:53

При мен Galaxy SII може да изкара 2 денонощия нормална работа. Аз го зареждам всеки ден за по-сигурно.

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: Ondine1   
Дата:   31-05-12 18:56

Е на мен ми е непрекъснато вързан с нет[smile] къде wi-fi,къде 3G

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: promis   
Дата:   31-05-12 18:59

Сякаш малко са се пооляли с тези 710 часа стендбай. Това е 1 месец. При нормална работа ми държи 2 дни и малко, ако държа 3G постоянно включено пада за ден.

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: frenchev   
Дата:   31-05-12 19:14

Ондине1 не те разбрах, тоест те държи половин ден и после пак го зареждаш, или?

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: Ondine1   
Дата:   31-05-12 19:16

Ако го използваш непрекъснато за работа и ,ако е вързан към inet /мобилен/,издържа малко над половин ден!

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: vga   
Дата:   31-05-12 20:24

Отиди в Сони центъра, там е най-вероятно да намериш новият си телефон :) Превъзходни характеристики, изключително бърз UI, качествена изработка, огромно разнообразие от модели, нормални цени! Мен с пистолет до главата да ме карат не бих си сменил Ериксона... така де, Сонито :)



Публикацията е редактирана (31-05-12 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: universum   
Дата:   31-05-12 20:35

Потребителите искат тънки телефони, а не големи батерии, твърди HTC

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: kote   
Дата:   31-05-12 20:40

моторола имат готини предложения и също така много им държи батерията
всъщност единствените телефони на които им държи батерията е на филипс една серия и държат истински 30 дни стендбай където даже някои модели имаха опция да им се сложи батерия тип ААА където още 30 дни изкарва....мечтата на пътешественика[cool]
но те вече са много стари модели и не съм чувал да са продължили серията

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: kukurjak   
Дата:   01-06-12 14:35

Имам Samsung Galaxy S Plus - малко по-нисък клас е от S2, но е със същата батерия - 1650 mAh. С умерено говорене и умерено ръчкане издържа около 3 дена, но без да ползвам интернета. Ако е включен и GPS (не през интернет), доста бързо яде батерията. При всички положения, обаче, (с теглене от интернет, игри, много говорене и т.н.)ми издържа повече от 24 часа.
Абе хубава играчка е[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: valen_tin   
Дата:   01-06-12 15:22

характеристиката часове standby е дефакто характеристика на саморазряда на батерията ... това е ако нищо не ползваш (разбирай телефона е изключен). Според мен е без никакво практическо значение за мобилен телефон. За лаптоп или таблет има горе долу някакъв смисл, но за телефон няма.

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: Todd   
Дата:   01-06-12 15:27

Автор: kote
Дата: 31-05-12 20:40

........всъщност единствените телефони на които им държи батерията е на филипс една серия и държат истински 30 дни стендбай където даже някои модели имаха опция да им се сложи батерия тип ААА където още 30 дни


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Philips Savy

https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/mmsz3119.JPG
http://1.bp.blogspot.com/_exBk0lN4xa8/SkafT_rlkwI/AAAAAAAAAX4/JwsO-5f3y0k/s400/philips-savvy.jpg


Още им стоят ламаринените кутии в които ги продаваха из Германия ... [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: burningice   
Дата:   01-06-12 18:21

frenchev, ако уважиш мнението с емотиконата ми, е много вероятно да те предпази от бъдещи загуби [beer] .

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: kote   
Дата:   02-06-12 02:05

http://mobile.softpedia.com/phones/Philips/Philips-Xenium-X713.shtml
май все още ги има
http://www.phonearena.com/phones/Philips-Xenium-X525_id6281
ето още по-държелив телефон
http://www.gsmarena.com/philips_xenium_9@9e-1271.php
старите
http://www.gsmarena.com/philips_xenium_9@9j-2316.php
ето го и модела със допълнителната батерия
тоде мисли преди да се смееш[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: frenchev   
Дата:   02-06-12 06:06

burningice от две години ползвам ХТЦ и съм много доволен. Ама наистина много. Единственото което не ми харесва е краткия живот на батерията. Не знам дали си попаднал на лоша бройка или какво, но преди да си аргументираш иконката няма как да ти обърна внимание. поздрави :)

[beer]

Всъщност аз реших да си остана с Desire. Телефона е уникален и новите нямат какво повече да ми предложат или поне не нещо което ми трябва на мен. Има календар, интернет, GPS, приличен мейл клиент, браузва се удобно, ползвам го като рутер като съм с лаптопа навън, дисплея е супер. Единствения ми недостатък беше краткия живот на батерията. Но се оказа, че и новите модели не издържат много повече.

Намерих едни батерии с 3000 mAh и мисля да пробвам от тях. По дебелички са и вървят със задна капачка за телефона. Един приятел навремето с по стар модел ползваше такава подобна и каза, че живота се удължил много. От половин ден на 2 дена и половина при същото ползване. Та смятам да я пробвам нея. Ще пиша какво е станало.


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: stoyan_5   
Дата:   02-06-12 06:47

Много скъпи бе, тези Самсунги.
Да ходя с един лаптоп в джоба, струва ли си?
Да е телефон, не е, да е фотоапарат не е, да е компютър не е, що е то?

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: riddick   
Дата:   02-06-12 09:47

Френчев, първо потърси програма за твоя тел, която да управлява мрежата. Аз съм със стар Самсунг, първата Омния, WinMob 6.5.3. WMLongLife е това, което работи при мен, и съм я настроил 45 сек след като угасне дисплея, да изключва де що има Wi-Fi и 3G. Подобрението е двойно. Освен това за всяка програма, която използва някаква дата-връзка, можеш допълнително да настроиш параметри как, какво и колко да ползва. Без съмнение най-ползената програма за смартфоните навремето.

Блога на пича-създател: http://www.chainfire.eu/

Може да има нещо и за андроид, нямам време да търся.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Смартфон Samsung и HTC
Автор: dobriman   
Дата:   02-06-12 10:21

Как дори се замисли, че Самсунга ще държи повече... се чудя.

Не се занимавай с глупости - взимай HTC (кое да е) и не слушай форумни разбирачи

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.