Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с подсветка на лаптоп - гр. Варна
Автор: Freedman   
Дата:   31-05-12 15:31

Проблема е следния - лампата е за смяна, доказано след проверка в сервиз /лаптопа си работи, екрана е тъмен, но се вижда едва-едва, че се случва нещо/ лаптопа е Acer Aspire 6920, 16 инча е дисплея.
Ако някой може да ме насочи към сервиз във Варна, където могат да направят нещо, без само да го поглеждат, да ми вземат такса за диагностика и да ми казват, че дисплея е нестандартен /т.е. лампа трудно ще се намери/и че нова матрица струва еди-колко си, ще бъда много благодарен.
Ходил съм в "Стемо" и "Стайлком" и съм си платил таксите за диагностика при тях.
В "Стайлком" ми казаха, че може и лампа за по-малки инчове, но долните ъгли щели да бъдат тъмни - някаква идея дали е болка за умиране.

Пиша тук, че се уморих да ходя по разни сервизи за разни неща и да слушам разни оправдания и да приключваме със "дължите еди-колко си лв".


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с подсветка на лаптоп - гр. Варна
Автор: neuromancer   
Дата:   31-05-12 16:20

Аз бих потърсил дисплей в ибей и пробвал да го сменя сам. Твоя модел не знам, на моята Тошиба много лесно се сменя.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с подсветка на лаптоп - гр. Варна
Автор: Todd   
Дата:   31-05-12 16:34

Ламби в Петров има всякакви размери за нищо пари .

Аз съм си купувал и на всичко отгоре даже светят !!!

Нека ти свалят ламбата , да ти кажат размера и си я поръчай от тях .

[cool] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с подсветка на лаптоп - гр. Варна
Автор: Freedman   
Дата:   01-06-12 10:03

Благодаря за идеите

[smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.