Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Китайски Таблети с Андроид
Автор: PeterPAN   
Дата:   22-05-12 02:13

Имате ли наблюдения, как работят, чупят ли се, забележки...

Харесал съм нещо подобно, препоръчайте друго, има ли ги налични някъде в БГ, гледам има сайтове предлагат но по старите модели....

и-бей

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: klez   
Дата:   22-05-12 02:50

Абе стават само внимавай щото... масово се оказва че нямат тва което е описано.

Тоя примерно дет го гледаш въпреки че се споменава 3G няма 3Г...
всъщност най вероятно е съвместим с външни 3G модеми както повечето таблети.
И за GPS-ите редовно някъде с малък текст пише че става за GPS ама ако имаш външен приемник... та внимавай с тея китайци

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: n1x0n   
Дата:   22-05-12 03:00

Тествах преди време 10-тина таблета no name, във връзка с един проект. Mамата си джаса, такива боклуци, че няма накъде.

Ако ще ти стои постоянно вързан към захранването, на метър от рутера и не си особено претенциозен към чувствителността на екрана, WiFi свързаността и производителността - ще ти свършат идеална работа. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: PeterPAN   
Дата:   22-05-12 03:26

Да за единя пише че е с външна GPS Антена, което си е явно външен ГПС, по скоро с външен 3G Modem да работи и да изкарва 2-3 часа...

Другия вариант е Аркуса Аркус Г9

В метро има АЦЕР А100 рециклиран май на далавера....

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: ivanov.10   
Дата:   22-05-12 03:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: PeterPAN   
Дата:   22-05-12 03:35

А 3G WiFi Spot/Ruter някой ползвал ли е, аз имам в телефона подобен, но ми трябва външен

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: ivodam   
Дата:   22-05-12 11:52

Много са им лоши екраните, не се набутвай. На практика не са мултитъч. Вземи си един от най-старите айпадове по-добре.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: chipsy   
Дата:   22-05-12 12:17

Като Иводам.
Минал съм през доста от въпросните боклуци, някои от които са с IPS екрани. Хубави екрани, но като производителност са много зле. Повечето андроид таблети са доста тегави за работа.
Дори първия iPad се чувства като четириядрен змей в сравнение.
Ако, не дай боже, счупиш нещо си до там, части няма, съпорт още по-малко[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: PeterPAN   
Дата:   22-05-12 12:24

а това някой ползвал ли го е?

http://www.plesio.bg/tableti-c-69981200/notebook-pc-tablet-9-p-282350.html


Виндоус таблет с Вин-7 едва ли е най подходяща за таблет но имало Вин-8 и т.н..

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ooli6677.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ivyq8853.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/jazx4467.JPG

http://www.plesio.bg/ProductImages/250x250/1456911.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: pepi   
Дата:   22-05-12 15:32

Блекбери таблета е много добър,малки размери,и жесток екран, държи дълго без зареждане. Недостатъците са няма скайп, и по принцип по беден откъм програми, бавно тръгва при включване. препоръчвам,не е скъп!

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: gorbi   
Дата:   22-05-12 15:41

Аркос ползвам вече 6 месеца, нямам забележки. След последния ъпгрейд на андроида с 4.нещо си, батерията държи по 2 дена... Ползвам го да гледам филми в колата, ползвам го за рутер - да ми подава интернет от 3g-то през WIFI - там където няма интернет или пък в колата. Въобще съм доволен, беше започнал да прекъсва след едно премеждие - смениха ми го с нов, защото имат добро предсзтавителство в БГ. За парите си е едно малко бижу.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: dobriman   
Дата:   22-05-12 15:45

pepi, ако говориш за PlayBook... аз лично съм силно разочарован от wifi-то му.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: lansky   
Дата:   22-05-12 15:56

взех китайски на щерката - след около два месеца отказа Wi-Fi и никой не успя да го подкара... в последствие започнаха да отказват и част от програмите и общо взето в момента вървят две три игри на него и за нищо не става.

най-глупаво похарчените ми пари в последно време.... скачай на истински таблет и не пести пари, че приказката за "евтиното излиза скъпо" е в пълна сила в случая

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: tonal   
Дата:   22-05-12 16:03

Внимавай много
Взех си евтин таблет от Китай от производителя директно
Същият се продаваше в e-bay и то много.
Трябва да кажа , че не става изобщо -
1. Батерията не държи изобщо - най-много 10 минути и то като нов
2. Екрана се скапа след 1 седмица работа - Поправих си го сам - отворих го и видях, че интерфейсния кабел на екрана не е захванат правилно и се е изкривил. Разгеле проработи.
3. След 1 год. работа Скапа му се захранващия блок - постоянно показва липса на заряд, въпреки че е с включен адаптер.

Свързах се с фабриката още след първия проблем, бяха любезни и казаха че ако си купя следващия модел няма да имам проблеми. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: PeterPAN   
Дата:   22-05-12 21:28

явно ще е Аркуса[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: deltalink   
Дата:   22-05-12 21:37

Аркуса е една идея по-добър от китайките, но и те се боклуци.
Абе засега поне по-добро от иПъна няма.
Малкия още играе вкъщи на единицата и не е мръднал.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: prozium   
Дата:   22-05-12 22:25

Ако ще е аркус ( 500лв ), по-добре потърси 2ра ръка Асус Трансформът тф100 или сложи още 300лв (хич не са малко) и вземи асус трансформър тф300 . Това при условие, че не държиш на 3г-то де. Това за мен сега са най-добрите варианти. Китайските ... като ти се прецака, няма към кого да се обърнеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: truly   
Дата:   23-05-12 10:56

Имам опит с 2 броя китайски - 7 и 9 инчов. Батериите им изкарват по 3-4 часа максимум при работа с включена безжична мрежа.
- По-големият е с ИПС матрица и картинката му е чудесна. Уж е с 1Г рам и добър процесор, но пак се замисля сериозно в определени моменти. Видеото му се скапва редовно - отказва да стартира клипове или филми. Не мога да разбера каква е причината. Общо взето е тука има, тука няма. Първата бройка я подмених на втория ден при търговеца, на място в Китай. Като се прибрах обаче, и с подмененият започнаха проблемите. Върши работа, но може да те изнерви понякога.
- По-малкият съм го поръчвал през интернет магазин. Уж четох и взех от производител и модел, за който имаше предимно добри отзиви. Работи 10 минути и приключихме с бял екран. Мисля, че е хардуерен проблема, но не съм го отварял още. Вероятно лоша връзка, защото има проблясъци при определено натискане тук-там.
Дойде ми втора бройка от този същия. Уж пак има достатъчно памет и не лош процесор, но се мъчи. Екранът е средна хубост, а като тач е трагедия. Често му трябват 1-2 минути след стартиране за да започне да си изпълнява функциите нормално. Не го докосвам, а пред очите ми се сменят екрани все едно слайдвам. Стартират се приложения все едно натискам икони. Мъка... Иначе си има хдми и го връзвам с кабел към телевизора - хд филми, онлайн телевизия.
И двата са с последния Андроид.
Лично аз не харесвам продукти на нагризаната ябълка, но съм съгласен, че дори първата версия на айпад ще върши доста по-добра работа. Не знам как са на Самсунг таблетите.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: tricky8600   
Дата:   23-05-12 11:16

Скоро избирах китайски таблет.
Разгледай темите във форумите да таблети.Там е описано всичко - ъпдейт, хакове на програми, проблеми, качество и т.н.

Това на което се спрех преди 3-4 месеца беше Ainol[smilie25] .Има го в панда-та и фокалпрайс.

Има всичко от което се нуждае човек и цената му е сносна.Предлага се с Android Cookies /най-новия/ - много от старите програми не работят с директно сваляне, но могат да се оправят с инсталиране на програма.
Гледай форумите там е истината.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: truly   
Дата:   23-05-12 11:20

Точно за Ainol става дума. Не се знае на каква бройка ще попаднеш. Не е лош таблета, но винаги едно на ум.

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: djogata   
Дата:   23-05-12 11:23

Тия китайски таблети толкова ли са по-евтини, че така им се наглеждате?

На мен ми се губи смисъла от притежанието на таблет, в момента, в който чуя, че батерията му не държи поне 3-4 часа.

Нали има Блекберита и т.н. на доста ниски цени?

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: truly   
Дата:   23-05-12 11:44

djogata, на пръв поглед изглеждат по-атрактивни. Гледаш имат много рам, добър процесор, уж добра матрица. Благинки като юсб и хдми, а цената им къде по-ниска. Как да не лапнеш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: PeterPAN   
Дата:   23-05-12 13:53

Зех аркуса дано върши работа, не е за мен... за парите си е най добро от 2-3 места казват че е добър.

Аз си карам още с прадядото и-дърво 1.0 един Самсунг УМПЦ

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/pjye7731.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ryel7507.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/afbh4134.JPG

http://2.bp.blogspot.com/_n9X_m234oaw/SsSDtoyFqvI/AAAAAAAABlY/Oo8H5jwlhOI/s400/Samsung-NP+Q1+_ultra.


въпреки че е доста дърт вече батерията му още държи над 4 часа, с ВинХП лети.....

мерси на всички за мненията и съветите!



Публикацията е редактирана (24-05-12 07:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: lansky   
Дата:   23-05-12 14:20

Автор: djogata
Дата: 23-05-12 11:23

Тия китайски таблети толкова ли са по-евтини, че така им се наглеждате?


на мен ми легна към 160 лв с доставката -7инчов... и преди да се прецака си беше като истински )))

Отговори на това съобщение
 Re: Китайски Таблети с Андроид
Автор: djfroggy   
Дата:   24-05-12 23:15

Аз си взех Huawei Mediapad 7 inch. Мога да кажа само хубави работи за него. Не знам колко се води "китайски",защото фирмата е китайска , но е доста пари де / за китайски /. Двуядрен, с резолюция 1280х800 за 7 инча е супер. Има си 3Г, ГПС, може и да се говори по него даже.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.