Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Братя избеГАЛЕВИ
Автор: bleki1   
Дата:   09-05-12 16:43

Не знам как работи системата, но защо първо съобщават на някой че трябва да се скрие и след това "мислят" да "почват" да "тръгват" да го вкарват в панделата. И сега гърмят вестниците: "Дупнишките мутанти" изчезнали. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-05-12 16:54

Що бре, не е ли такваз демократичната процедура ... Имат влязла в сила присъда и ги търсят ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: gorbi   
Дата:   09-05-12 17:01

егати процедурата, да ти дадат време да се скриеш в Гвинея - Бисау, да си посадиш там дръвче, да си отгледаш костенурка и като вече няма за кво да си идваш - да тръгнат да те търсят... [smilie18]



Публикацията е редактирана (09-05-12 17:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Vinsent   
Дата:   09-05-12 17:15

В американските филми не ги ли закопчаваха още в съда? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: tbby   
Дата:   09-05-12 17:25

Ма вижте сега, в с. Самораново ги чакат, пък ако не дойдат - те губят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: belbo   
Дата:   09-05-12 17:32

убили ли са някой?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   09-05-12 17:48

belbo написа:

> убили ли са някой?


Не belbo, не. Органите чакат братята сами да влезат в затвора, ама нещо не се е случило.

цък

Жалка история.
Напомни ми в онази тема за откраднатото колело. Да не сезираме органите за такива дреболии, че били заринати. До там ми стигнаха нервите да я чета. Да не ги сезираме и за много едрите, че те ептен неуловими. Значи трябва някакви средни по големина рибета да им пускаме и евентуално, да има някакъв ефект от Системата.[smilie23] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: fove   
Дата:   09-05-12 17:52

Добре де,как другите двама ли трима,ги опндизиха,а за "братятя" закъсняло съдебното решение.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: n1x0n   
Дата:   09-05-12 18:01

Едва от два дни е издадена и забрана те да напускат страната.

Еми да се почне с уволнение и съд за лицето, забавило издаването на тази забрана... после може да се мине към същата процедура за индивида разрешил подсъдими по дело за "ръководене и участие в престъпна група за рекет и изнудвания" да маат гащи на свобода.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: jingov   
Дата:   09-05-12 19:00

Този филм съм го гледал....след едномесечно предизвестие,че човекът ще бъде изведен нелегално от страната/гражданин на БГ,невръстно дете/.След два месеца получих писмо от гл.прокурор на града,в което се обяснява ,че видите ли лицето не може да бъде открито ,щото го нямало в страната .....какво тук значи някаква си рибка :)
Но така си ни работи системата.[smilie23]
След две години...."ми бяха ме скрили завит с одеяло долу пред задната седалка" :)
А тук става въпрос за пари ...много ....!
Ще се поскрият за известно време...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   28-05-12 17:12

Братя Галеви, където и да са, явно се чувстват по-силни от всякога, и наглостта им не закъснява да се прояви - вчера е бил запален автомобилът на една свидетелка срещу тях. Друг един от свидетелите споделя, че очаква да бъде ликвидиран в най-скоро време. Дупница е скована от страх, всичките мутри и приближени на Галеви продължават да дерибействат и безчинстват, Цветанов не смее да припари в района, жалка работа... [smilie2] [smilie23]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   28-05-12 17:39

Хак да им е!!! Ще живеят под чуждо небе, ще пеят "Ах кажи ми облаче ле бяло" и ще ронят гОрки сълзи. Докато ги хванат де!!! Щото на там законите си работят. [smilie7] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   28-05-12 17:44

Леле, просълзих се...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 17:51

"Цветанов не смее да припари в района" в какъв смисъл го казваш - да звучиш по-убедително или имаш факти, които подкрепят твърдението ти?

Аз чух дупничани да казват, че се чувстват по-спокойни след присъдата над Галеви. Едни хора, преди всичко загрижени за собствената си нелегалност, имат много по-малко възможности да влияят на живота в Дупница.

Абе, ти нещо да не ги героизираш? Усещам някакъв такъв отенък в думите ти?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   28-05-12 17:58

Асахи, айде много молим, "едни дупничани" му казали. Аз съм родом от Дупница, родителите ми и сега живеят там, айде много молим, да се разберем, аз нема да давам акъл за Казанлък, ти за Дупница, става ли?

Изобщо не става въпрос за никакво героизиране, а живо ме интересува, понеже си ходя периодично натам, дали ще се разправям с разни мутри местни, или не.

За Цветанов ти го казвам в пряк смисъл - не ти ли прави впечатление, че ходи къде ли не, ама в тоя район много-много не му стиска? Не за друго, а защото играта е доста дебела, и неслучайно ги пуснаха въпросните братя, и Цветанов е брънка от играта. По принцип Галеви контролират производството на наркотиците - неслучайно сложиха табела в началото на града - Дупница - град на фармацията, близо до селото им Ресилово неведнъж са виждани на лидавата направо да кацат военни хеликоптери, които се товарят с нещо, познай с какво - това верно ли мислиш, че може да е ставало без знанието на Цвъки и Боки и цялата прочая сволочь по върховете?

Да, имаше някакво облекчение и разведряване след произнасянето на присъдата, но след като стана ясно, че това е цирк и държавата е безсилна, или се прави на такава, да приведе присъдата в изпълнение, когато хората гледат, че целият апарат на братята си е на мястото, непокътнат, начело с началника на охраната им, какво очакваш?

[smilie7]



Публикацията е редактирана (28-05-12 18:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 18:04

Тонът ти е доста под нивото, за което претендираш. Проблем с местните мутри ли имаш?

Цветанов последно го гледах в Пернишко, а след това е пътувал към Холандия. В самолета е било и едно приятелско дете, което продължило за студентска бригада в Щатите, та оттам знам. Цветанов скоро не е припарвал и във Видин - дедо Цено ще ти каже. И в Казанлък не е припарвал, хем кметицата е от ГЕРБ. Голям страх го гони, явно. В Надежда припарвал ли е или и там сте го наплашили?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   28-05-12 18:09


ivodam
.....близо до селото им Ресилово неведнъж са виждани на лидавата направо да кацат военни хеликоптери, които се товарят с нещо, познай с какво - това верно ли мислиш,


Ма много филми гледаш. Сигурно и Рамбо са го виждали в там, как с автомятя трепе кУмониститИ.[smilie6] [smilie25] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Will   
Дата:   28-05-12 18:26

Ама верно доста ги героизирате и им слагате статус на кръстници и недосегаеми... ае моля ... нема нужда. Нали се сещате, че пред г-н Смит и г-н Уесън няма разлика в статуса [smile] на индивида... а дори и да се скрият успешно, което е доста трудно и скъпо, за местното население дори е по-добре отколкото да са в затвора, защото ще се знае, че няма да могат току така да се появят...



Публикацията е редактирана (28-05-12 18:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 19:21

В тяхната ситуация затворът е за предпочитане. Освен ако не се притесняват да бъдат обвинени в още нещо.

Цветано днес е бил в Дивотино и на пресконференция с едни италианци. Съвсем тенденциозно страни от Станкето.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: sauron69   
Дата:   28-05-12 19:28

Цветанов подготвя полицаите с мегафоните да тръгват по улиците [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 19:29

Като те растръска пак ела да коментираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: 2nYo   
Дата:   29-05-12 01:22

Тази ве4ер по новините даваха и за още един хубавец, дето цял Интерпол се сбрал да го оправят, и два 4аса след заседанието протокола бил у него ! не му запомних прякора... Нещо с" Б " ...

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: promis   
Дата:   29-05-12 01:31

Туй наш Брендо бе! Дано му лепнат повечко в Италия, поне там си вършат работата като хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 09:21

ценослав:


Ма много филми гледаш. Сигурно и Рамбо са го виждали в там, как с автомятя трепе кУмониститИ


Май филмът е по-истински, отколкото си склонен да допуснеш. Преобладаващите заглавия тази сутрин в медиите са от сорта:

Българската организирана престъпност е била толерирана от политическата класа в България през последните 20 години.


А за комунягите - за съжаление беше пропуснат моментът да бъдат поизтрепани нужното количество, и това беше най-големата грешка на прехода.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   29-05-12 09:25

Ти изтрешваш тях, техните деца изтрепват теб, трепем се така едни 50 години и влизаме в световната класика.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 09:43

Асахи: Въпрос на цивилизационен избор - другия вариант го гледаш - 20 години мизерии, далавери, яхти и хеликоптери с кокаин, една магистрала до морето не може да стигне (сроковете пак се отлагат, между другото), най-бедната страна в ЕС и втора по бедност на Балканите.

Това за децата не е сигурно, че ще стане така - често колкото и да е парадоксално, става обратното. Чувал съм за един човек от Банкя, на който комунисти били пребили навремето дядо му до смърт, с тояги. Този човек какво мислиш, че по твоят логика е тръгнал да отмъщава, с оружие в ръка? Нищо подобно. Въртял, сукал и влязъл в партията на комунягите, ударил смирено чело в пода и се прегърнал с палачите на семейството му. Такива ми ти работи...


[smilie7]



Публикацията е редактирана (29-05-12 11:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: fove   
Дата:   29-05-12 10:54

То, т.нар Цар се прегърна с комунягите крепко,че Боко дори бледней.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   29-05-12 13:36

Брендо нек'си не можа да избяга.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: promis   
Дата:   29-05-12 16:28

И Гришата го погнаха

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   29-05-12 16:31

По нашия край викат "Опущил дапата" - рейса;трена; влака.[cool] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: bborissov   
Дата:   29-05-12 16:37

написа:

> И
> Гришата го погнаха



Като гледам с тая гаранция...май пак ще се хванат за топ..те след някой друг ден, както стана и с избегалевите [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   29-05-12 17:05

И, Иво, като говориш за цивилизационен избор, ти лично колко комуниста би убил? Ще прилагаш ли някакви критерии, ще носиш ли наказателна отговорност?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 17:43

асахи: Със сигурност заслужават смърт зверовете, направили атентата в Света Неделя например. Но защо ги разбираш нещата като някаква саморазправа? Става въпрос за смъртни присъди по легален, законов ред, чрез процес подобен на Нюрнбергския. Щом е имало денацификация чрез смъртни присъди, щом комунистите са правили Народен съд и затрили по този начин цвета на нацията, съвсем логичен беше един Демократичен съд, в специална сграда, със сини знамена отпред и сини драперии вътре, който да въздаде правосъдие, в името на Демокрацията и Пазарната икономика. Хората щяха да го подкрепят, убеден съм. [smilie24]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: chill   
Дата:   29-05-12 17:47

" ... един Демократичен съд, в специална сграда, със сини знамена отпред и сини драперии вътре, който да въздаде правосъдие, в името на Демокрацията и Пазарната икономика. ..."

И съдиите в сини тоги и сини перуки. И подсъдимите ... сини.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Славов   
Дата:   29-05-12 18:29

Иво, в БГ всяко разумно нещо става много трудно, или изобщо не става.
Те един закон за лустрация не приеха... [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   29-05-12 19:23

ivodam

Атентата в "Света Неделя" е предшестван от едно друго събитие през 1923 г. Иди в гр. Лом. Там в хубавата им Дунавска градина има един шлеп. Колко народ може да побере според теб тоя шлеп??? Колкото кажеш, де да знам. Та тоя шлеп е бил натъпкан със Септемврийци и издавени като мишки в Дунава. Продължи по пътя за Видин - там след село Ботево има едно малко отклонение с някакъв паметник дето споменава, че там са хвърлени в Дунава труповете на ....бр. Септемврийци, Има още такива "пътепоказатели" за действията на оная демократична власт. Твойте предци може да са били "демократи", но мойте може да са били "пътници" в този шлеп. И по леко с изказванията на тазиш тема!!! Гео Милев може би комунистите го убиха и останалбите "безследно изчезнали" точно в този период от историята ни. Леко бате, леко.



Публикацията е редактирана (29-05-12 19:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: n1x0n   
Дата:   29-05-12 19:31

Със сигурност заслужават смърт зверовете, направили атентата в Света Неделя например.

Ми те тия "зверове" очевидно са разсъждавали точно като теб - че за някои престъпления единственото възможно наказание е смърт.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Славов   
Дата:   29-05-12 19:53

Ей на, и най-голямата демокрация в света имат най-много утрепани президенти...... в някой случаи трепането най-помага.... иначе 1000000000 години "преход", "толерантност" какво ли не, и поколения нещастни животи....

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: n1x0n   
Дата:   29-05-12 19:59

Ей го, правосъдието...

http://www.darikfinance.bg/novini/76837

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 21:39

ценослав: С удоволствие можем да си поговорим и на тази тема, и на всякаква, ако разбира се можеш да запазиш уважителен тон, без изрази от сорта "леко" и не знам си какво. Защото нямам претенции да произхождам от среди на "демократи", но произхождам от среди на интелигенти, където винаги се е ценяла над всичко свободата на съвестта, словото и свободното излияние и обмен на мнения.

Така, по темата - бил съм в Лом, въпросния шлеп съм го виждал много добре, даже съм спал в хотела там, на брега, споменът ми за шлепа е свързан със спомени за комари, много комари, на облаци. Както и да е. Значи, ако вървим по логиката на събитията - всичко тръгва от така нареченото управление на земеделците на Стамболийски, което си е било една много своеобразна и гротескна, карикатурно крива диктатура. Не знам дали ти е известно, че по времето на Стамболийски навсякъде са обикаляли земеделски дружинки - групи селяндури-биячи, пребиващи всички неудобни на режима със сопи. Включително и комунисти, между другото, слушал съм разкази навремето от стари комунисти как са били преследвани при Стамболийски. В тези условия на свестните хора в страната им писва в един момент и решават да вземат нещата в свои ръце, създавайки Демократическия сговор и правейки така наречения Деветоюнски преврат - едно несъмнено за това време полезно за държавата и народа начинание. Какво правят тъпите земеделци - тръгват по пътя на тероризма. Комунистите, в чиито среди и ръководство по това време са доста силни анархичните елементи, бързат и те да се присламчат към "въстанието". Е коя държава може да толерира използване на оръжие, стрелба, завземане на общини, и т.н. Навсякъде за това има една дума - тероризъм. Методите за борба с терористите са едни - справка руснаците, евала им правя в това отношение.
Ако сте имали в семейството близки пострадали "септемврийци", мога само да изразя моето съжаление, че са се поддали на манипулацията и демагогията, но няма начин да си променя мнението за тези исторически събития, както и за последвалия атентат, който до удара на Алкайда в Испания преди няколко години беше най-кървавият атентат в Европа. [smilie2] [smilie23]
Препоръчвам ти да гледаш един много добре направен по времето на соца и много правдив филм - "Допълнение към ЗЗД" - много откровено са показани комунистите, с пистолетите по джобовете, кражбите и контрабанда на оръжие и издигането в култ на "въоръжената борба".
Когато се опитваш да оценяваш събитията от онова време, наистина се опитай та ги преценяваш от тогавашната гледна точка, не сегашната. Тогава, няколко години след идването на болшевиките на власт, е било напълно ясно вече на цивилизованото човечество какво изчадие адово е Ленин и болшевизмът, какъв дух е изпуснат от бутилката - най-концентрираното, чисто зло в историята на човечеството; благородните умове на нашата държава са усетили много добре каква заплаха представлява комунистическата зараза за България и че ако не се изкорени, ще хвърли един ден в мракобесие страната, отхвърляйки я десетилетия назад в развитието й. Борбата срещу комунизма е било наистина свято дело, а че покрай сухото гори и суровото, това винаги се случва в човешкото общество...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   29-05-12 21:42

Ок, но това не оправдава нито едно убийство без съд и присъда.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   29-05-12 22:12

ivodam - ти го каза.
Когато се опитваш да оценяваш събитията от онова време, наистина се опитай та ги преценяваш от тогавашната гледна точка, не сегашната.

Точно! Когато говориш за "атентата" в "Света Неделя" ти трябва да се съобразяваш за събитията от онова време без да ги пригаждаш към днешната действителност. Иначе, вярвам ти че в Лом са те яли комари. Това е къде, каде по голямо изпитание от колкото да те удавят в шлепа. А за произхода ти, нали точно интелигенцията е подложена на най жестоки репресии преди 44-та година. Нещо там избити писатели със съд и без съд. Или зависи дадената интелигенция от коя страна е била?
Е, всеки си има възгледи.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: iPonche   
Дата:   29-05-12 22:20

Сега да няма вместо избеГАЛЕВИ - избеГАНЧЕВИ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   29-05-12 22:21

Гришата няма да се покрие. Превантивно едното Ганчевче е в ареста.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: n1x0n   
Дата:   30-05-12 01:37

В тези условия на свестните хора в страната им писва в един момент и решават да вземат нещата в свои ръце, създавайки Демократическия сговор и правейки така наречения Деветоюнски преврат - едно несъмнено за това време полезно за държавата и народа начинание.

Е няма как да не са били "свестните"... толкова "свестни" че малко по-късно са готови да си прегризат гърлата едни на други и то заради пари. Същите боклуци са били, като днешните Ганчевци, Галевци и прочие измет.

Пък колко е полезно за народа - няма да ти казвам, освен ако под народа не разбираш едни 10-тина процента градска и селска буржоазия.

Изобщо тази идеализация на прозиволни събития от миналото, само защото ни отива на политическите пристрастия - дайте да я забравим. Времената са били кървави и ако сега няма един читав човек в политиката - тогава това е важало с двойно по-голяма сила.
Беззаконие е имало, клали са се като животни и от едната и от другата страна, имало е екзекуции без съд и присъда, поръчкови убийства, които никой не е разследвал и какво ли още не.
Жадни за отмъщение и докарани до отчаяние хора е имало в изобилие.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Djogata   
Дата:   01-06-12 12:32

Хахаха, Галеви не само, че са се изпарили, ами са го направили заедно със сумата по гаранцията, която им е била върната в момента, когато Кюстендилският съд услужливо им е променил мярката за неотклонение на "подписка" [smilie18]

Линк

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: mike74   
Дата:   01-06-12 12:38

Не че 50к евро ще ги спрат да не избягат, ма са им дошли добре да си имат джобни за седмица-две.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: psychoiho   
Дата:   01-06-12 13:41

ivodam, ти си поредния който обезценява думата "интелектуалец". За съжаление майка ти и баща ти не са те научили на достатъчно толерантност, но най вече да си разграничаваш емоците от "интелекта". Добрата новина е че не е късно, стига да искаш.

Приятели сме с внучката на генерала на чието погребение е станал атентата. Познавам баща и - жесток пич. Може да се сетите колко е бил ритан и натискан от комунистите. Големи седесари бяха (сега незнам), но никога не съм видял грам злоба в тях.

На жена ми дядото е бил гаден "индустриалец", той и бащата на жена ми бая са изтормозени. И там така - грам злоба не съм видял за 8 години.

Когато някой тръгне да проповядва "зъб за зъб" той по нищо не се различава от другия, който първи е причинил злото. Така се започва една безкрайна верига на вендети и отмъщения в която се губи ролята на добрия.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   01-06-12 15:08

Психойчо, верно е, че имам емоционален стил на изразяване, но това още не може да е повод да ме обвиняваш в липса на толерантност. Толерантността е свързана с делата на хората, не думите. Въпреки, че съм един от най-мразените и обиждани хора във форума, не съм баннал досега никого, нито съм тръгнал да търся някого в реала, да му поизбия зъбите. [smilie18]

Така че съди ме по делата, все пак. [smilie3]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.