Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Братя избеГАЛЕВИ
Автор: bleki1   
Дата:   09-05-12 16:43

Не знам как работи системата, но защо първо съобщават на някой че трябва да се скрие и след това "мислят" да "почват" да "тръгват" да го вкарват в панделата. И сега гърмят вестниците: "Дупнишките мутанти" изчезнали. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-05-12 16:54

Що бре, не е ли такваз демократичната процедура ... Имат влязла в сила присъда и ги търсят ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: gorbi   
Дата:   09-05-12 17:01

егати процедурата, да ти дадат време да се скриеш в Гвинея - Бисау, да си посадиш там дръвче, да си отгледаш костенурка и като вече няма за кво да си идваш - да тръгнат да те търсят... [smilie18]



Публикацията е редактирана (09-05-12 17:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Vinsent   
Дата:   09-05-12 17:15

В американските филми не ги ли закопчаваха още в съда? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: tbby   
Дата:   09-05-12 17:25

Ма вижте сега, в с. Самораново ги чакат, пък ако не дойдат - те губят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: belbo   
Дата:   09-05-12 17:32

убили ли са някой?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   09-05-12 17:48

belbo написа:

> убили ли са някой?


Не belbo, не. Органите чакат братята сами да влезат в затвора, ама нещо не се е случило.

цък

Жалка история.
Напомни ми в онази тема за откраднатото колело. Да не сезираме органите за такива дреболии, че били заринати. До там ми стигнаха нервите да я чета. Да не ги сезираме и за много едрите, че те ептен неуловими. Значи трябва някакви средни по големина рибета да им пускаме и евентуално, да има някакъв ефект от Системата.[smilie23] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: fove   
Дата:   09-05-12 17:52

Добре де,как другите двама ли трима,ги опндизиха,а за "братятя" закъсняло съдебното решение.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: n1x0n   
Дата:   09-05-12 18:01

Едва от два дни е издадена и забрана те да напускат страната.

Еми да се почне с уволнение и съд за лицето, забавило издаването на тази забрана... после може да се мине към същата процедура за индивида разрешил подсъдими по дело за "ръководене и участие в престъпна група за рекет и изнудвания" да маат гащи на свобода.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: jingov   
Дата:   09-05-12 19:00

Този филм съм го гледал....след едномесечно предизвестие,че човекът ще бъде изведен нелегално от страната/гражданин на БГ,невръстно дете/.След два месеца получих писмо от гл.прокурор на града,в което се обяснява ,че видите ли лицето не може да бъде открито ,щото го нямало в страната .....какво тук значи някаква си рибка :)
Но така си ни работи системата.[smilie23]
След две години...."ми бяха ме скрили завит с одеяло долу пред задната седалка" :)
А тук става въпрос за пари ...много ....!
Ще се поскрият за известно време...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   28-05-12 17:12

Братя Галеви, където и да са, явно се чувстват по-силни от всякога, и наглостта им не закъснява да се прояви - вчера е бил запален автомобилът на една свидетелка срещу тях. Друг един от свидетелите споделя, че очаква да бъде ликвидиран в най-скоро време. Дупница е скована от страх, всичките мутри и приближени на Галеви продължават да дерибействат и безчинстват, Цветанов не смее да припари в района, жалка работа... [smilie2] [smilie23]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   28-05-12 17:39

Хак да им е!!! Ще живеят под чуждо небе, ще пеят "Ах кажи ми облаче ле бяло" и ще ронят гОрки сълзи. Докато ги хванат де!!! Щото на там законите си работят. [smilie7] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   28-05-12 17:44

Леле, просълзих се...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 17:51

"Цветанов не смее да припари в района" в какъв смисъл го казваш - да звучиш по-убедително или имаш факти, които подкрепят твърдението ти?

Аз чух дупничани да казват, че се чувстват по-спокойни след присъдата над Галеви. Едни хора, преди всичко загрижени за собствената си нелегалност, имат много по-малко възможности да влияят на живота в Дупница.

Абе, ти нещо да не ги героизираш? Усещам някакъв такъв отенък в думите ти?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   28-05-12 17:58

Асахи, айде много молим, "едни дупничани" му казали. Аз съм родом от Дупница, родителите ми и сега живеят там, айде много молим, да се разберем, аз нема да давам акъл за Казанлък, ти за Дупница, става ли?

Изобщо не става въпрос за никакво героизиране, а живо ме интересува, понеже си ходя периодично натам, дали ще се разправям с разни мутри местни, или не.

За Цветанов ти го казвам в пряк смисъл - не ти ли прави впечатление, че ходи къде ли не, ама в тоя район много-много не му стиска? Не за друго, а защото играта е доста дебела, и неслучайно ги пуснаха въпросните братя, и Цветанов е брънка от играта. По принцип Галеви контролират производството на наркотиците - неслучайно сложиха табела в началото на града - Дупница - град на фармацията, близо до селото им Ресилово неведнъж са виждани на лидавата направо да кацат военни хеликоптери, които се товарят с нещо, познай с какво - това верно ли мислиш, че може да е ставало без знанието на Цвъки и Боки и цялата прочая сволочь по върховете?

Да, имаше някакво облекчение и разведряване след произнасянето на присъдата, но след като стана ясно, че това е цирк и държавата е безсилна, или се прави на такава, да приведе присъдата в изпълнение, когато хората гледат, че целият апарат на братята си е на мястото, непокътнат, начело с началника на охраната им, какво очакваш?

[smilie7]



Публикацията е редактирана (28-05-12 18:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 18:04

Тонът ти е доста под нивото, за което претендираш. Проблем с местните мутри ли имаш?

Цветанов последно го гледах в Пернишко, а след това е пътувал към Холандия. В самолета е било и едно приятелско дете, което продължило за студентска бригада в Щатите, та оттам знам. Цветанов скоро не е припарвал и във Видин - дедо Цено ще ти каже. И в Казанлък не е припарвал, хем кметицата е от ГЕРБ. Голям страх го гони, явно. В Надежда припарвал ли е или и там сте го наплашили?

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ценослав   
Дата:   28-05-12 18:09


ivodam
.....близо до селото им Ресилово неведнъж са виждани на лидавата направо да кацат военни хеликоптери, които се товарят с нещо, познай с какво - това верно ли мислиш,


Ма много филми гледаш. Сигурно и Рамбо са го виждали в там, как с автомятя трепе кУмониститИ.[smilie6] [smilie25] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: Will   
Дата:   28-05-12 18:26

Ама верно доста ги героизирате и им слагате статус на кръстници и недосегаеми... ае моля ... нема нужда. Нали се сещате, че пред г-н Смит и г-н Уесън няма разлика в статуса [smile] на индивида... а дори и да се скрият успешно, което е доста трудно и скъпо, за местното население дори е по-добре отколкото да са в затвора, защото ще се знае, че няма да могат току така да се появят...



Публикацията е редактирана (28-05-12 18:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 19:21

В тяхната ситуация затворът е за предпочитане. Освен ако не се притесняват да бъдат обвинени в още нещо.

Цветано днес е бил в Дивотино и на пресконференция с едни италианци. Съвсем тенденциозно страни от Станкето.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: sauron69   
Дата:   28-05-12 19:28

Цветанов подготвя полицаите с мегафоните да тръгват по улиците [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 19:29

Като те растръска пак ела да коментираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: 2nYo   
Дата:   29-05-12 01:22

Тази ве4ер по новините даваха и за още един хубавец, дето цял Интерпол се сбрал да го оправят, и два 4аса след заседанието протокола бил у него ! не му запомних прякора... Нещо с" Б " ...

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: promis   
Дата:   29-05-12 01:31

Туй наш Брендо бе! Дано му лепнат повечко в Италия, поне там си вършат работата като хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 09:21

ценослав:


Ма много филми гледаш. Сигурно и Рамбо са го виждали в там, как с автомятя трепе кУмониститИ


Май филмът е по-истински, отколкото си склонен да допуснеш. Преобладаващите заглавия тази сутрин в медиите са от сорта:

Българската организирана престъпност е била толерирана от политическата класа в България през последните 20 години.


А за комунягите - за съжаление беше пропуснат моментът да бъдат поизтрепани нужното количество, и това беше най-големата грешка на прехода.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Братя избеГАЛЕВИ
Автор: asahi   
Дата:   29-05-12 09:25

Ти изтрешваш тях, техните деца изтрепват теб, трепем се така едни 50 години и влизаме в световната класика.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.