Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За работа на морето
Автор: konicata   
Дата:   05-05-12 09:41

Набираме персонал за работа като фотографи на морето(в.с.Дюни)От началото на юни до началото на октомври.Осигурена квартира в Созопол,транспорт,трудов договор.Задължително условие-разговорен немски език.За повече подробности отностно заплащане,условия и други-на лични или diem_konica@abv.bg

Отговори на това съобщение
 Re: За работа на морето
Автор: pif   
Дата:   05-05-12 16:20

Като набирате персонал си пуснете обяви за работа бе. Аман от тарикати. Щом криете условията значи са много зле. Толкова зле, че ви е срам да ги кажете. А и на лична се обещават по лесно неща които не се изпълняват после.
Това звучи като една добре позната фирма от бранша на която няма да споменавам името. Като жокер ще кажа, че са зелени.

Отговори на това съобщение
 Re: За работа на морето
Автор: georgivelev   
Дата:   05-05-12 16:45

Пифе, бъркаш, та той пуска обява за работа - съвсем безплатно. В обикновен сайт за работа ще му искат пари. Според мен платата не е особено голяма, иначе господинът щеше да плати на Бони и обявата му да стои известно време до главата на форума. Ама и аз като хептен не знам немски, какво троля тук. Пък и не мога да снимам. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За работа на морето
Автор: asahi   
Дата:   05-05-12 17:19

Заплатата е колкото изкараш, разходите - колкото похарчиш. Накрая на сезона ако си спестил 2 бона ще си супер хепи, ама надали.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.