Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: ivodam   
Дата:   12-04-12 15:47

Вече се плаша от себе си, май трябва да спра да пиша и да пророкувам... Преди време, всъщност не токлоз отдавна написах, че новите, бойковите участъци на магистралата бързо ще се нагънат. Ама не съм предполагал, честна пионерска, че ще се нагънат още преди да са влезли в експлоатация... чета днес в медиите, че

Новостроящата се отсечка от автомагистрала "Тракия" между Стара Загора и Карнобат даде дефекти, преди да е готова.


Съответно, пусковият срок за Тракия се отлагал за месец февруари догодина. Което си звучи като глупост, откъдето и да го погледнеш... какво пускане на магистрала през зимата, в мъртъв строителен сезон...

Тъй като парите де-факто отдавна свършиха, предполагам, че се подготвя обществото за това, че великите магистрални проекти на практика ще бъдат замразени...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: georgi969   
Дата:   12-04-12 16:30

Няма такава отсечка между Стара Загора и Карнобат.Има Стара Загора-Ямбол и Ямбол -Карнобат

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 16:32

ей сега ще дойде Асахи и ще извади чертежи и сметки и ще докаже че магистрала ще има.... На мен пък Хемус ми трябва, ама докато я направят то отсечката Варна - Шумен съвсем ще се разпадне... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: vizov   
Дата:   12-04-12 16:49

Споко бре, АМ Хемус няма да има. Ще има скоростен път.

Иво, То официалния срок винаги е бил 2013г. Това, че разни келеши се обясняваха за лятото на 2012г. си беше откровена лъжа за пред широката общественост.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 16:57

Той "скоростния" път и сега си го има. Па даже и е по-скоростен от магистралата :) Особено участъка преди Нови Пазар е убийство да караш с повече от 70... егати магистралата... Едни румънци, като видях колко санта асфалт полагаха, като правиха магистрала от Букурещ някъде на запад беше - и разбрах, че ние нормални магистрали няма да имаме никога....

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: pumabg   
Дата:   12-04-12 17:07

vizov - Това не е вярно! Бойчо винаги е говорил за 2012г.!
Това се очакваше, не знаем само кой ще е виновникът.. Под изпълнителя, тия с разкопките на антики или еколозите.. Но който и да е от тях, докато стане магистралата половината ще е вече негодна..а българите отдавна ще са се отказали от почивка по нашето Черноморие..

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: marto   
Дата:   12-04-12 17:12

Иво, де го чети т'ва бе?
Щото министърката идва скоро у нашия край и каза, че въпреки трудната зима срока ще бъде спазен... т.е. 1 юли 2012 ... почти до петолъчката...
Ето видео


Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 17:18

Сънува Иво кошмари и ги споделя с широката публика.
Докато строят няма никакво значение дефектира ли, стърчи ли, пада ли. Важното е на финала да е ОК и да се поддържа в указания срок. А дали ще им амагистрала няма аз да казвам, нито Иво. Предлагам му да не я ползва без значение дали ще я има или няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: atin   
Дата:   12-04-12 17:44

Туй момче Иво кво бачка че има време за такива лакърдии ката ден? Или и това си е платена работа [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: marto   
Дата:   12-04-12 17:45

аз само ви казвам, че първия пласт е положен по цялото трасе...
с изключение на половината надлез... точно на пътя Ямбол - Сливен... но се работи яко в момента точно там... т.е. сигурен съм, че ще успеят да си спазят срока... а вече за качеството... не разбирам...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: HP   
Дата:   12-04-12 18:31

имам леки съмнения, но потвърждавам , че работят без прекъсване доста усърдно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: tvk75   
Дата:   12-04-12 19:17

имам тежки съмнения че магистрала ще има скоро,,,
И да има,ще е някакво менте,какво ви пука. Тя от София до Пловдив вече е скапана на места

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 20:50

"Няма драма, във всеки обект има пропуски, неслучайно има контролни органи, които да го проверяват. Важното е, че дефектите се отстраняват в процеса на строителството, а не след като обектът е пуснат в експлоатация", коментира Павлова. Тя ще прави проверка на всеки две седмици.

Чудя му се на Иво - не виждал маркировката на пешеходните пътеки, като ходил на работа. Във вторник минах по неговия маршрут по веднъж в двете посоки. Половината пътеки бяха със знаци отстрани, а другата половина и със знаци над тях. Понеже за него съм сигурен, че не се движи в паралелна вселена, та вероятно някакви сериозни чувства са променили възприятията и сетивата му. Даже се сетих откога е така. Дано се оправи това момче.

Май ще ставам фен на столичния КАТ:
„Пътна полиция” предлага на софиянци алтернативен маршрут, за да не се получават задръствания около Телевизионната кула, където започна строеж на естакада. Аз си намерих едни шорткъти, ама друго си е да има организирана алтернатива.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: ejko   
Дата:   12-04-12 21:00

Хах..., сега разбрах, защо така коварно се задръстих онзи ден при телевизионната...! Ескадата е супер, ама на снимката ми се вижда като кръгово отгоре...! Това "кръговото" не е ли много скапана концепция, според мен е предразполагащо към задръствания...!?!?! Или греша...!?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: da.fo   
Дата:   12-04-12 21:32

Автор: atin
Дата: 12-04-12 17:44

Туй момче Иво кво бачка че има време за такива лакърдии ката ден? Или и това си е платена работа[smilie3]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: chill   
Дата:   12-04-12 22:18

ejko написа:

> Това
> "кръговото" не е ли много скапана
> концепция, според мен е
> предразполагащо към
> задръствания...!?!?! Или греша...!?!?!?


Доколкото съм чувал и доколкото сам мога да преценя, по-добре е от кръстовище със светофар от гледна точна на пропускателна способност и безопасност.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   12-04-12 22:21


.. най ме кефят кръговите в Бургаст ........ напук на целия свят ...... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: ценослав   
Дата:   12-04-12 22:22

Айде холам!!! Първа копка на Дунав мост 2 я правиха всички досегашни правителства без ГЕРБ. До не бяха "моми" в народни носии на висок ток с къси сукмани, то не бяха речи и трошене на шампанско. А дано поне при сегашнитне да го довършат.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 22:23

Кръгово със светофар е най-гадно.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: chill   
Дата:   12-04-12 22:24

Бургаските са отвратителни.

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   12-04-12 22:24


.. по-гадно е светофар без кръстовище .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 22:25

то па щото добричките са по-добри... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: Marillion   
Дата:   12-04-12 22:25

Jim__Beam, какво им има на кръговите в Бургас? От 2-3 години са си съвсем нормални кръгови движения и този, който е в кръговото е с предимство.

Welcome back :)

Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   12-04-12 22:28


.. Аааа , оправиха ли ги ... [smilie8] [smilie8]

.. Баш от 2 години не съм минавал .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

.. Преди бяха класика .... [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Магистрала Тракия няма да има и тази година...
Автор: pumabg   
Дата:   12-04-12 23:06

булгар магистрала=голем техно напредък в съкращение HighTech
Ташахи, всичко ни е наред, само си крий добре комсомолската книжка и ще живееш още 100 години в тоя рай..


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.