Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: virtus   
Дата:   11-04-12 22:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: Marillion   
Дата:   11-04-12 22:31

Майка ми получава някакви писма от време на време, в които пише, че дължала 20 лв на някаква фирма, от която поръчала нещо.
Заплахи за съд, ЧСИ и 100 салтаната.

Хвърлям ги.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: garry   
Дата:   12-04-12 00:18

Виж дали я има тая фирма още. Имам усещане, че приключи в края на миналата година...

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: boZo   
Дата:   12-04-12 00:47

Е как.
Имам някакви енциклопедии от РД. Поръчах, платих ги и 3-4 години ме заринаха със спам - големи награди, специални предложения - бля, бля, бля. Напорист и агресивен маркетинг - и на физически, и на мейл адрес.

До като не се обадиха от посочената кредитекспрес - имал съм да им давам на РД някакви пари от преди 3 години...[smilie18]
Учтиво обясних на девойката, че ако продължават да ме притесняват ще пусна жалба - от тогава не съм ги чувал...

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 01:00

Като има балами, има и измамници.

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   12-04-12 03:56

Има възрастни хора, който при получаване на нещо подобно по-пощата, получават такива сривове, че нещата от здравословна гледна точка преминават всякакви граници.

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   12-04-12 09:50

Няма да забравя как един наивен приятел преди 6 - 7 години с треперещи от вълнение ръце ми показва един бутафорен ключ, направен от няколко ката фолио от шоколад, който, видите ли, бил ключа от колата, която току що бил спечелил от Рийдърс Дайджест.... само трябвало да изпрати няколко попълнени формуляра. Викам му, абе пич, не се излагай, виж го тоя ключ - като го напъна на ръба на масата ще го сгъна под прав ъгъл... Да ама не... Това било ключът от колата. Е... Още си я чака. :Р

Ама има хора, при които приказките не помагат. Същият този след няколко години се вкара в някаква пирамида, въпреки, че всички му разправяхме, че е "булшит" (биволски лайна) всичко... Някакви застраховки, схеми, семинари в други градове, зарибявка на "приятели"...



Публикацията е редактирана (12-04-12 09:55)

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: J0R0   
Дата:   12-04-12 10:38

Мен пък ме кефят Рийдърс Дайдежест.
Преди две години купиха от форумци снимки, поне от 30 човека от тук, от този форум.
Платиха си на хората нормално за кадрите.
На мен ми платиха за консултантските услуги, затова че им направих концепцията, подбрах снимките и сключих договорите с авторите от ФФ.
Получих си парите и аз и хората, чиито кадри одобриха, въпреки, че изданието не беше отпечатано, за което много съжалявам.

РД бяха изключително коректни към мен и фотографите от Фото Форум, така че хайде малко по-леко с епитетите. Мисля че са други институциите, които трябва да ги раздават, при това на основание влязла в сила присъда.

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: Myth   
Дата:   12-04-12 10:51

JORO тоя път не си прав, това, че са били коректни към теб не значи, че са към всички останали, в случа с епитетите... ами за теб са коректни за други измамници, хората си изказват мнението.
Остави я тая работа с присъдите, трябва ли да влезе в сила присъда за да кажем, че Валентин Захариев е измамник например?

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: pif   
Дата:   12-04-12 11:02

Един много хубав пример от една фирма в бранша дето беше винаги некоректна към работниците и редовно ги мамеше с парите. Имаха си връзки в институциите а спонсорираха господари на ефира за да не им се появи случайно там името. Със сигурност и господарите много са се кефили на колко коректна и точна е фирмата щом месечно им дава по някой друг лев.
Ама то и катаджията на пътя се кефи колко коректни и точни са водачите минаващи на червено и как спазват всички правила.
Според мен не може политиката на една фирма да се гради на измама и психологически тормоз.

Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: aleksandr   
Дата:   12-04-12 11:47

Яааа, имало и други обирджии-насилници - Кредитекспрес, а аз си мислех, че са само Фронтекс.


Отговори на това съобщение
 Re: измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие
Автор: lillia   
Дата:   12-04-12 12:33

Автор: Marillion
Дата: 11-04-12 22:31

Майка ми получава някакви писма от време на време, в които пише, че дължала 20 лв на някаква фирма, от която поръчала нещо.
Заплахи за съд, ЧСИ и 100 салтаната.

Хвърлям ги.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Е тея ако са същите ги даваха по господари на ефира.
Бяха даже съдени и осъдени за нелоялна търговия и продължават да изнудват хората, даже европейският им шеф, не помня от коя държава беше, обеща , че няма да търси от хората пари, чрез такива нотариални покани и писма от разни адвокати и частни съдебни изпълнители.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.