Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   10-04-12 14:39

.. Снощи , на мой приятел ..... са гепили на детето автомобилите ...

.... Люлин 10 ..... [smilie7] [smilie7]

.. Наркоманска работа вероятно ..... и ще се опитат да ги пласират по заложните къщи , се предполага ....

.. Чавето е в стрес ..... взели са му най-ценното ... [smilie7] [smilie7]


Та , молбата ми е , ако някой нещо види , чуе и прочие нали ....


... ще е добре ..... малчугана да си върне играчките ... [smilie24]



....https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/amrj0569.JPG
http://forum.americancarbg.com/download/file.php?id=15412&mode=view.jpg



... https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/yofb4864.JPG
http://forum.americancarbg.com/download/file.php?id=15411&mode=view.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-04-12 14:56

Те хубаво ще евтаназират бездомните кучета, но няма да е лошо същото да се случи и с наркоманите. Деа и изметта...

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: tonitka   
Дата:   10-04-12 15:15

А може някой чевръст татко да е решил да обзаведе за Великден неговото си хлапе![smilie2]
Каквото и да е, да откраднеш на дете играчката.....счупвам му и двете ръчички от раменете още![smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 15:45

IvoZafirov:

Те хубаво ще евтаназират бездомните кучета, но няма да е лошо същото да се случи и с наркоманите. Деа и изметта...


Адашче, не като да не сме се разбирали винаги, ма днеска квото кажеш, все едно Божията истина глаголи от думите ти [cool] [smile].

Има предвеликденско раздвижване на отрепки - някаква отрепка ми разбила колата от ония дни и ми свила навигацията. Аз бях извадил микрокартата да качвам нови карти предния ден. Ше я подкара на куково лето. Губи ми времето сега със застрахователи, и да си поръчвам нова.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: tantris   
Дата:   10-04-12 18:07

Егати играчките. Това са си МПС. Аз помислих, че са му откраднали мачбокс количките.

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: niagara   
Дата:   10-04-12 20:49

ще се появят на битака колите....[smilie2]


има раздвижване у кокошкарите, да,
днес в трамвая на Красно село един млад едър с вид на добре облечен циганин ми отворил ципа на раницата...

добре че вече слизах.... иначе оня щеше да продължи да бърка[smilie9]


мернах го с края на окото - прави се че държи неговите 2 раници (празни) и си отваря циповете....

сигур каквото отараши от чуждата го слага вътре и я дава на авер, който иззчезва...а аз ако го докопам да се разправям ще ми каже че е чист като сълза с празната си раница...
[smilie9]


та.... си мислех..... защо кучетата????


Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: iliansky   
Дата:   11-04-12 00:02

Ееее, тоя малкия на откриването на мотосезона караше АТВ-то си след едно истинско (предполагам баща му)[cool]
А за кражбата.....Миналата есен откраднаха от етажната площадка колелото на малкия ми син.Нямаше как да му го кажа и версията стана, че е на ремонт[smilie11] .Не знам как може да обясниш на едно дете на 5 г., че един чичко му е взел колелото да го (про)даде на едно друго детe...


Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: 2nYo   
Дата:   11-04-12 01:08

...Много Тъжно... И жалко! :-(

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: marto   
Дата:   11-04-12 07:57

ivodam - викаш без тази карта, няма да мога да ти подкарам навигацията, а?

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: ivodam   
Дата:   11-04-12 09:22

marto: Навигацията беше от тези за вграждане, двоен дин. Малко трудно ще се подкара, щото за да тръгне, навигационният софт трябва да бъде качен на картата в определена директория с определено име, което няма нищо общо със самия софт, примерно иГо, а пък стартиращият файл трябва да е в друга директория, с друго име, и самият той с определено име, което системата си търси при пускане, т.е. с igo.exe нема да тръгне, а другите имена нема откъде да ги знае отрепката, освен ако няма познат точно с такава навигация, който да му даде да види структурата на директориите на картата. Самото устройство пък няма как да го вържеш към настолен комп или лап-топ, за да му променяш евентуално настройките, или за да напишеш стартиращ скрипт, и т.н.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: asahi   
Дата:   11-04-12 09:29

Дреме му. Ще го продаде за 30 лева, а ако не може за 30 - за 20. Вече го е шътнал. Който ще го вгражда ще си търси специалисти.

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: marto   
Дата:   11-04-12 09:30

Да, да... разбирам... Аз май трябваше да уточня, че говоря за гармин... Щом е от тези за вграждане... не съм запознат в детайли...
Звинявам се [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: ivodam   
Дата:   11-04-12 09:43

marto: То и с Гармина са главоболия по принцип. Там пък си търси оригиналната карта по сериен номер. Не че не става, ама е малко разправия... говоря за версията на Гармин за мобилни телефони и ПДА-та, иначе самите Гармин навигации нямат карти.[smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: ivodam   
Дата:   11-04-12 09:44

asahi: Най-вероятно. Даже не е взел дистанционното на устройството от жабката. Некое тъпо наркоманче, сигурно.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: ahead   
Дата:   11-04-12 11:31

на тия да не са им увеличили цените на дозите... преди няколко дена двама ме нападнаха към 1 през нощта на тротоара, причаквали са в храстите някой да мине и атака в гръб ... нямаше време да реагирам, иначе като физика не бяха нещо особено, но имах само 20-30лв така че нямаше смисъл да се правя на герой, ще вземе да извадят някви чекийки и ще стане още по-сложно ... добре поне, че и телефона ми е стар и не го взеха
стигнах до извод, че трябва да избягвам ходенето пеш късно вечер, или да съм доста внимателен

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: vladod   
Дата:   11-04-12 13:41

Първо СТРЕЛЯШ, после мислиш - това е правилната тактика !!!
Мамка им и боклуци !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: dobriman   
Дата:   11-04-12 14:16

и свекървите.... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: legbapetro   
Дата:   11-04-12 17:18

Цените на хероина са вдигнати почти двойно, няма я дозата "шестичка" за 6лв. Има само за 15, дето е уж двойно количество, но качеството е паднало драстично, имало примеси според наркоманите. Според дилъри и потребители причината е голямо количество задържани пратки и пласьори, освен това ченгетата им искали много пари, за да ги оставят на мира. Е, това все пак са Люлински легенди. Факт е,че на леля ми два пъти и свалят обици и верижка от март досега и то посред бял ден на Люлинския кооперативен. Отделно почти всеки ден разбиват мазетата и крадат всичко,което става за вторични.................[smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: niagara   
Дата:   11-04-12 21:00

[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   11-04-12 21:06

https://photo-forum.net/joro/emoticons/stop1.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   12-04-12 14:07


.. Скъпи майковци и татковци !

Моля , оглеждайте се по градинките за тези автомобилчета .... плз ... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Кражба на играчки ... ако някой случайно ...
Автор: 2nYo   
Дата:   12-04-12 14:21

Ок !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.