Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Един невероятен ден...
Автор: docenta   
Дата:   05-04-12 10:36

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: docenta   
Дата:   05-04-12 10:37

Вчера вечерта, като се прибрах и имах чувството, че съм сънувал или просто нещо се е случило без аз да съм участвал в него...

Нека разкажа малко предистория.
Харесах си ТОЗИ автомобил, като в момента си имам друг, но искам и комби (не ми е спешно да купувам кола). Понеже аз съм в София пък Астрюгата е в Димитровград помолих познат да хвърли едно око на автомобила...всичко било ОК. Обаждам се на продавача и го питам разни подробности, съответно колата е ПЕРФЕКТНА. Понеже цената ми се видя евтина и го попитах и за нея, той каза, че цената е 2700, като на место ще се разберем. И реших да отида да я видя и евентуално купя. Разбрах се с едно приятелче от Стамболийски да отидем с него, защото той се занимава с ремонт и диагностика на такива бараки.

Сряда 04.04.2012г.
05:00 ставам за да хвана влака за Стамболийски.
05:20 установявам, че няма маршрутка а влака тръгва в 09:20 съответно решавам да хвана идващият автобус и после да се прекача на трамвай
05:45 качвам се в трамвай 10
05:55 установявам, че 10 не ходи до гарата а трябва да хвана 18 :)
06:00 хващам трамвай 18
06:10 си купувам билета и се качвам във влака (пътнически)
08:00 установявам, че само 1ви и 4ти вагон се отопляват
08:30 се оказва, че са ми продали билет до Септември...лошо няма доплащам си до Стамболийски
09:20 точно на време съм на гара Стамболийски
09:30 с авера пътуваме към Димитровград - приказваме си забавляваме се...
11:10 в Димитровград, откривам колата и звъня на продавача, който се оказва в Хасково... на пръв поглед колицата е добра..
12:30 продавача идва и доста изнервени започваме огледи диагностики... двигатела бачка добре, няма проблем с електрониката, климатика НЕ бачка, има омаслявания около хидравликата, не работят ел. стъклата, радиаторът е крив, има забележки по салона и боята, липсва това-онова, гумите са за смяна... за цената си става.
13:00 "продавачът" обявява цена 3800лв. [smilie10] [cool] [smilie11] [smilie9]
Оказа се, че бил написал 2777лв за да ми излизала колата по-отгоре, на въпроса защо, след като го попитах 2700лв. ли е цената не ми е казал, че цената е 3800лв. ми отговори, че не си спомня такова нещо... Малко се понапсувахме обясних му че това са К......КИ номера... и
13:10 обратно към Стамболийски. Псуване, смях и обсъждане на търговците на коли... установихме, че всички са п....аси ...
14:37 купувам си билет за влака и малко след, като си купих фурнети за из път се оказа, че влака има 20мин закъснение... можех едно нормално ядене да изям...
14:57 казвам се на влака...авера ме пита: ти не беше ли с раница? [cool] [smilie5] [smilie22] БЯХ
14:59 бях си забравил раницата на пейката дето ядох фурнетите - взех си я и успях да се кача на влака.
17:40 гара София
17:45 маршрутка...състезания с колегите на маршруткаджията...
18:10 ВКЪЩИ

Седя на дивана хапвам салатка и огретен и се чудя... к'ъв беше тоя ден... около 100лв назад и един загубен ден.

Може ли да има толкова некоректни хора, да ме разкарва от София за да ми каже, че каруцата му е с 1000лв по-скъпа от това дето сме ГОВОРИЛИ ПО ТЕЛЕФОНА оня ден.

Само за информация "човека" се казва Валентин и отговаря на 0886418040. Същия абич има още няколко коли за продажба и схемата е същата.

Просто реших да споделя, каква разходка си направих вчера и да напомня, че света е пълен с некоректни хора.

Лек и успешен ден![beer]

П.С. Може да имам правописни грешки, моля да ме извините.

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: Todd   
Дата:   05-04-12 10:43

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Просто си случил на идиот !!!

По принцип няма никаква файда да се разкарваш от град на град за кола ...

Малко са коли в София та се замъкна чак в Димитровград ... основна грешка .

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: sirkhann   
Дата:   05-04-12 10:46

Горе има едно "нередност с обявата". Кво става, ако го цъкнеш?

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: asahi   
Дата:   05-04-12 10:52

Е то бива мерак, ама да се вдигнеш от София до Димитровград за една барака не ми се връзва. По принцип в Димитровград се продават коли, не се купуват.

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: chill   
Дата:   05-04-12 10:54

Абе, не се научихте - ако е много на далавера, не е на далавера. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: мара   
Дата:   05-04-12 10:56

ми разходил си се, видял си димитровград, видял си аверчето от стамболийски, намерил си си раницата, дето си я бил забравил, без да ти я открадне никой...има и хубави неща в тая случка.

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: arakiss   
Дата:   05-04-12 11:16

Always Look On The Bright Side of Life [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   05-04-12 11:33

Не знам какво да ти кажа освен, че е пълна глупост да се занимаваш с автоджамбази и да биеш път от един град до друг за да я видиш. Пълни мошеници са до един. Тая астричка изглежда добре ама ще ме прощаваш - кола на 12 години да е само на 157 хил.
И то от Германия. Тоя автоджамбазин може да си я завре отзад просто. Моята е на 6 години и вече е на 130 хил. Прави си сметка щом хидравликата тече, ел. стъклата не работят, климатика се е преебал, що път е видяла тая кошница.

От джамбазин никога не съм си купувал кола и никога няма да го направя. За мен колата трябва да е купена в БГ, карана в БГ, с номера и с документи. За капак трядва да я кача на канала при моя човек за да си каже думата. Тогава купувам.

А да се занимавам с джамбази.. Просто не са познали. От мен един лев няма да видят. Така съветвам и всичките си приятели.

Тия мошеници купуват избушени кочини за по 400-500 евро, поскърпват ги колкото да издържат няколкостотин км, хващат някой мангал да ги лъсне с четката за зъби и лъжат хората, че колата е отлична.

Така, че не се занимавай с глупости и не ходи по автокъщи, пардон автоморги [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: mamysto   
Дата:   05-04-12 11:44

А за мен НЕ трябва да е купена в БГ, и не трябва да е карана в БГ.

[smilie5]

Кола не е ли нова, от дилъра, няма смисъл.

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: chill   
Дата:   05-04-12 11:48

Да, ама в БГ няма да си купят нов форд за 15,000 (примерно) ами старо БМВ за 15,000. [smilie18]

А по-голямата част каквото там се намери за 2-4000, защото толкова имат. [smilie2]



Публикацията е редактирана (05-04-12 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: diandimov   
Дата:   05-04-12 11:51

Да де, добре че са българи, сърби и араби да купуват немските коли.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: Adno   
Дата:   05-04-12 12:01

А американските кой ги купува?

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: kkkolelo   
Дата:   05-04-12 12:02

docenta, ами щот си доцент майна ... [smilie3] [smilie5] [smilie18]

Иначе благодаря за хубавия разказ [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: asahi   
Дата:   05-04-12 12:10

А американските кой ги купува?
Латиносите, т.е. римляните.

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: langel   
Дата:   05-04-12 13:26

Имах и аз подобен случай.
Хареса ми една кола в Стара Загора. Аз съм от Варна. Звънкам, човекът благ, вежлив, само малко пелтек, та разговорите се попроточваха бая.
Работил човека в Бургас, в Стара Загора се връщал веднъж месечно за по ден-два.... След два месеца удурдисване на удобен и за двама ни ден и около 50лв. за телефон, цъфвам росен-пресен в Старата Загора. Човекът усмихнат, вежлив, пали колата, вдига капака и докато хвали двигателя как мърка, пелтечейки почва да ми обяснява, че сделка няма как да стане, понеже жена му не била съгласна....Бе човек, викам, туй някакъв трик за вдигане на цената ли е? Нннне, аккко иссскаш Ела питай женннната...Добре де, защо не ми звънна да не идвам? Тттаз ссутрин рррразбрах..
Та допълних резервоара и обратно към Варна.
От тогаз кола купувам само от моми и ергени [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: lillia   
Дата:   05-04-12 13:35

Такъв ден ми се струва уморителен. Друго си е да седиш и да гледаш в една точка, особено ако те мързи, както мен в момента[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: kkkolelo   
Дата:   05-04-12 13:48

langel [cool] [smilie5] [smilie18] ... пак че не си ходил в Ту-ту-тутракан, пък то ми било в Ту-ту-тулбухин ... [smilie5] [smilie18]

Лиляна мързелана [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: docenta   
Дата:   05-04-12 14:36

sirkhann
Писах за нередност, но не вярвам да има ефект това е масово явление.

Todd и asahi
Умният човек се учи от грешките на другите... аз се уча от моите си :)

IvoZafirov
Аз не се заблуждавам, че колата е на 140000км.


Цената е една от най-ниските в сайта и затова проведохме два предварителни разговора и двата пъти попитах за цената... ама отсреща говоря с мошеник а не с човек.

Мара се оказа най-права, само дето не се разходих из Димитровград щото отепахме времето в чакане и гледане на барака.

Лошото, е че и днешния ден върви малко на провал... вече е почти 15ч а аз за 20ст работа не съм свършил...

ПС. Даже оня ден си взех един пожарогасител от ТУНьО [cool] тъкмо ще си имам 2

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   05-04-12 15:07

[smilie5]

абе на джамбазин нема как да му имаш вяра. На него работата му е да менти хората.


[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: Todd   
Дата:   05-04-12 15:54

Тая постъпка не е на джамбазин - джамбазина се държи друяче ... оня ще ти вземе парите на всяка цена .

Тоя е некакъв измислен - ще пише две за да я даде за три - идиот .

Джамбазина пише 5 и я дава за 2,500 [cool]

Оня ден един приятел ме забра да одим по автокъщите за няква корса . Нали са ми клиенти джамбазите на първо питане слизат с по 500 лева [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: batonga   
Дата:   05-04-12 17:56

Adno написа:

> А американските кой ги купува?

Aко погледнем по устав, Опелите всъщност са американски коли [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: Adno   
Дата:   05-04-12 18:52

Е кой купува Опел [smilie5]



Публикацията е редактирана (05-04-12 18:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: TODD   
Дата:   05-04-12 18:57

Е как кой - всички де си купуват СААБ !!![cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: krist   
Дата:   05-04-12 19:28

абе идиоти са повечето, бе, и аз си скъсах нервите докат' си избера, и хем от познат и пак прави простотии.. иначе тук чил е прав - твърде хубаво не е на хубаво, особено за коли втора ръка у нас


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.