Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Парфюм за наглеци
Автор: ivanov.10   
Дата:   01-04-12 21:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: мара   
Дата:   01-04-12 21:50

хахахахаааааааааа! и ти си си отварял пощата прди малко [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: fff   
Дата:   01-04-12 21:55

Защо отправяш въпроса тук?

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: asahi   
Дата:   01-04-12 21:56

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/sbyc9476.JPG
http://ecx.images-amazon.com/images/I/210wAJiRZkL._SL500_AA300_.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: ivanov.10   
Дата:   01-04-12 22:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: fff   
Дата:   01-04-12 22:05

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: luboar   
Дата:   01-04-12 22:10

журналистите отиват там, където ги изпратят. .. едва ли по свое желание, са се качили във вмирисаните ви трамвайни мотриси. Нещата са по-дълбоки от колкото изглеждат, а да се упрекват репортери и оператори на заплата е .. повърхностно.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: ivanov.10   
Дата:   01-04-12 22:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: mimnin   
Дата:   01-04-12 22:23

Напротив, пълно е с изтрещели комплексирани откачалници, особено в градския транспорт. Някои са си чисто луди даже и си говорят сами.
Въобще не се учудвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: fff   
Дата:   01-04-12 22:26

То, това не се знае. Има едни групи дето насилието им е в кръвта и после се оправдават с разни каузи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: мара   
Дата:   01-04-12 22:51

факт е, че има и достатъчно агресия, и достатъчно поводи за агресия. дет се вика - ша стигне за сички, мир да има [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: Cristinel   
Дата:   01-04-12 22:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: TODD   
Дата:   01-04-12 23:01

Абе трябва паралелно на визьорите на камерите и по един оптически мерник да монтират ... и спусък !!!

Кат не иска някой да го снимат да си седи у тях !!!

То па ми писна от капризи ... един така ми се дзвереше на пазара че съм го снимал та щеше да изяде боя кат куче ...

А всъщност той въобще не беше в кадър .

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: k_p   
Дата:   01-04-12 23:51

Веднъж така избеснях в тоалетната на НДК,направих луд скандал щото тези които отговаряха за кенефа бяха много нагли!!!и ги снимах и касова бележа им взех и в пресата без малко не ги изпратих[smilie5] сега ми е смешно[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: Стефан   
Дата:   02-04-12 00:15

Иванов, за втори път в този форум се кефиш че някой е нападнал жураналист, фото-тв-няма значение-репортер, за дето си е вършел работата и, о боже, правейки репортажите си е снимал хора присъствали на мястото на събитието... [smilie8]

Че и намекваш нещо за фоторепортерите тук [smilie8]

Наистина не разбирам какво правиш още на този сайт [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: Djogata   
Дата:   02-04-12 00:17

Пфффффф, СКГТ дерели по 3 кожи от бедният българин....

Вземи се скрий някъде, честно [smilie18]

Билетите за градски транспорт в София са супер-мега-евтини. Без пари направо, бих казал. Еми че то глобата за пътник без билет е по-малка от цената на дневна карта в Берлин, да речем.
Дневната карта е 1/5 от цената на дневна карта в Рим, Мадрид, Виена и т.н. Да не говорим за Скандинавия, където дневната карта е 10-15 пъти по-скъпа от софийската. В Копенхаген дневната карта е 55 лева например.

А после вие искате да се возите в същите хубави автобуси и трамваи, и то без пари [smilie18]

А същият този беден българин толкова обича да се вози на такси, че в София има повече таксита от Ню Йорк [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: ivanov.10   
Дата:   02-04-12 00:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: Cristinel   
Дата:   02-04-12 02:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: diandimov   
Дата:   02-04-12 04:41

Аз не мога да разбера ЗАЩО е трябвало да се снима репортаж в транспорта за по- високите глоби.
Кой го касае това? Кой се интересува?

Имаш градски транспорт - ползваш го. Ако си гратисчия по принцип, глобите не те интересуват. Ако не си гратисчия, пак не те интересуват.

Що за глупости!
Не оправдавам отрепката дето ги е напръскал, но в никакъв случай не приемам да ми се качат двама псевдоним журналисти в транспорта и да снимат. Защо безспокоят хората?

Какво се цели - създаването на реваншистки настроения?
"Ние си плащаме, мамка му, затова да глобяват или направо да застрелват нередовните пътници!"

Кой в белия свят прави такива репортажи?

Тук всяка година пътища се обновяват и разширяват, строят де нови възли на магистралите, и никога не съм виждал телевизия. Просто защото това е рутинно.

Ако на някой му е скъп евтиния и смрадлив градски транспорт, да си купи кола.

Ако и това не го устройва - терминал 2.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: Cristinel   
Дата:   02-04-12 05:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: Cristinel   
Дата:   02-04-12 05:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: tonyf   
Дата:   02-04-12 09:39

Ami че с мерц дизеларка си е най-евтино да се движиш в Бг, те от безпаричие ги карат хората. Като съпоставиш амортизация-поддръжка-гориво на градско на км е най-рентабилно! [smilie5]

Отделно, че си има мерник за пешеходци по зебрите.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: tonyf   
Дата:   02-04-12 09:42

Обаче, извън кръга на майтапа, централните зони на София, че даже и на кварталите, са чисти и спретнати повече, отколкото в някои други европейски или задокеански столици и мегаполиси. Хвала на кметицата, хем е мацка, хем върши работа. [cool]

И всички шофьори нещо много масово спират, чакат пешеходци, дават път на други колеги без предимство, движат се с нормална скорост... Даже тези с черните джиБове не натискат и не светкат отзад толкова. То като в Женева или Виена, чак скучно. Гледам се в огледалото за обратно дали не съм с розови очила - не съм.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: atin   
Дата:   02-04-12 09:56

Тия overseas пак се напъват...Май първо себе си се мъчите да убедите че живеете като хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Парфюм за наглеци
Автор: diandimov   
Дата:   02-04-12 10:18

Бе глупости. Аз винаги съм знаел че в БГ се живее най- като хората. Взимаш 300 лева, харчиш 3000.
Данъци не се плащат, закони няма...

Това е то живот!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.