Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И Тотю Младенов върви след събитията
Автор: emo99   
Дата:   31-03-12 22:16

Металурзите от ОЦК-Кърджали получиха по 325 лева еднократна социална помощ ?! Аз никъде не видях тези металурзи с какъв статут са - съкратени, безработни или някакви други ?! Има ли някой информация ?

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: ценослав   
Дата:   31-03-12 22:23

Не им завиждай. Тия металурзи са с няколкомесечно "забавяне" на заплатите. А кредитори, НЕК, ВиКА и деца искат пари. Значи, според мен де!!! Държавата за пръв път правилно се намесва. Не плачи за тия дадени пари, щото държавата после може да си ги прибере от тоя дето е виновен. При тия държави, от които сега се учим е така. Държавата винаги трябва да си прибира вересийте.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: kkkolelo   
Дата:   31-03-12 22:23

По рано четох нейде в нета и ББ ... от некъф социален фонд са, за сички - и работещи ... и съкратени

(фонд Гласувай за мен прим. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: kkkolelo   
Дата:   31-03-12 22:26

Цено, тя държавата е да създава и съблюдава правилата ... и разбира се да помага кат белите държави, но не и по този начин [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: ценослав   
Дата:   31-03-12 22:30

А как да помага според теб ККККОЛЕ???

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: emo99   
Дата:   31-03-12 22:34

Аз съм съгласен да се помогне , но не и по такъв начин . Борисов е отишъл там , за да замаже гафа от несвършената работа на Т.Младенов . Въпрос на време е някой журналист да му зададе въпроса , защо е нарушен Закона за социално подпомагане .

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: kkkolelo   
Дата:   31-03-12 23:25

Това са здрави, работещи хора и те не са за социални помощи ... сигурно са произвели нещо, то е реализирано, но те не са получили тяхното си ... За това става въпрос, ТЕ СИ ИСКАТ ТЯХНОТО ... но сега ще бием тъпана как най паче ББ е спасил ората ... [smilie3] стар комунистически и популистки пропаганден трик ... [smilie23]

А пък колко наредби, закони, правилници има написани, ама не се изпълняват ... а и не може така анонимно, мирно и тихо да се изпълняват ...

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: ценослав   
Дата:   31-03-12 23:31

Значи има работници в нужда и държавата им помага. Досегашните правителства се правиха на ощипани за правата на работещите. /под работещи ръзбирам не само "простите бачкатори", а и инжинери, аржитекти, че що не и доктори работещи в частни клиники/. Що да няма възможност работника да получи изпълнителен лист и финансово да усмихне майката на нелоялен работодател. Ако това Б.Б го е измислил и приложи на практика, ма значи е политически гений. Другите политици ряпа да ядат. И споко, аз не съм от ГЕРБ. Ако ще и Волен Сидеров да го направи това, евалка ще му направя. [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: Han_Solo   
Дата:   31-03-12 23:39

Абе хора , уж сте разумни и мислещи хора.... не ви ли се струва че и тоя случай и другия в Мадан са леко удар по"Сокола" който бат Бойко недолюбва - в тези райони са традиционно гласуващи за другаря Доган а сега се появява деус екс махина - тоест генералЪт и решава проблемите с един замах и простия народ ръколляска ... а дали проблемите са решени един господ знае... или аллах

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: emo99   
Дата:   31-03-12 23:49

Щели да се разберат с банките, Захариев , да търсят нови инвеститори , защото този нямал пари , теглил кредит от 300 милиона и т.н. и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: kkkolelo   
Дата:   01-04-12 00:07

Han_Solo, [smilie3] хитро, електората на Доган само от това разбира ... Но колкото гледах по телевизора все българи виждах повече ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-04-12 00:17

абе аз съм снимал документални филми по ония райони - там така са изпомешани че не можеш да ги разбереш какви са - знаеш ли колко руси и светлокожи хора има там [smilie3] а и по провинцията доколкото знам прикзката : "цар далеко бог високо" важи с пълна сила... а изведнъж в цялото си великолепие бог-цар се появява и решава проблема... това работи и явно някой се е сетил да си наеме умни съветници

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: Myth   
Дата:   01-04-12 01:45

Ами евала на Бойко, както казаха печели електората, едва ли някой иска Доган в политиката и помага на хората, няма значение каква е причината, а немога да разбера как има хора които да са против тези помощи и на тия хорица ли завидяхте бре маааа му стара дето от сумати време не са си получавали мизерните заплати, не били социално слаби не били това, не били онова, а какви са според вас, първо със супер мизрните си заплати, второ че не са ги взимали от сума ти време и трето това да не ви е София, където се махнеш от еднта фирма и идеш в другата, що не пробвате да си намерите работа там... питате ли ги как си плащат сметките, особено зимата... деба маааа му вярно сме боклук народ, един да се подаде от казана останалите ще го дръпнат, ще обеднеете от тия пари дето са им ги раздали, молете се да не останете без работа и да стугнете до тяхното положение.
А Бойко мутрата... определено се изявява, като добър политик, съвсем отделен е въпроса, дали управлява добре. Евала и за решението му за Белене, аз не съм компетентен да реша дали беше тя изгодна за България или не, но това беше определено смело решение.

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: Diandimov   
Дата:   01-04-12 06:02

България вероятно е единствената държава където заплатите могат да се бавят с месеци.

Защото и заплатите са символични, та почти никой не зависи и не разчита на тях само.

Я да видим дали ще се бавят заплати ако са по 3000 евро и повече, и хората зависят ежемесечно от тях. И дали въпросното предприятие ще просуществува.

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: agop4o   
Дата:   01-04-12 07:48

Myth [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов май върви след събитията
Автор: emo99   
Дата:   01-04-12 10:29

Myth - никой не завижда на хората там ! Аз също 1 година не съм получавал заплата , но в агенцията за социално подпомагане ми казаха , че все още се водя на работа , не съм съкратен и не съм регистриран в бюрото по труда . Така , че нямам право на нищо ! Ако министърът си е гледал работата , то нямаше да се стигне до тук ! Това не може да разберете ! Борисов и него трябва да уволни , защото върви след събитията . И понеже на хората им писна , Бойко решил с чужда пита помен да прави . Ако мислиш , че му пука за онзи "материал" се лъжеш , но за целта му трябва да се замислиш . А мисленето е сложен процес ! Не е за всеки !Не си чел конституцията,закони и правилници ! Затова говориш малко неадекватно .

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов върви след събитията
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   01-04-12 11:09

Кво се косите? За 20 + години демократизъм и преход, толкова. Е, сега ще дойде някой фен да ви каже, че нещо тотално сте се объркали и такива неща не стават в България. А, че се стига до подобни положения... е не ми се пише толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов върви след събитията
Автор: Myth   
Дата:   01-04-12 17:31

emo99 целта няма значение в случая, а колкото до твоята заплата, предполагам, че не си само ти във вашата фирма, който не си е получил заплатата, КАКВО НАПРАВИХТЕ ПО ВЪПРОСА, то е ясно, че така или иначе няма да си ги получите, явно имаш с какво да се храниш ако нямаш отдавна или да си напуснал или започнал друга работа, както и да е аз не мога да предполагам точно какви са при теб нещата и ИСКРЕННО ти пожелавам да се оправиш, криво е, аз ако остана без заплата 1 месец и ще бъда принуден ако не започна веднага работа, да продавам нещо, ЧУДЯ ВИ СЕ НА АКЪЛА ЗА КЪВ ТЪРПИТЕ ПО ПОЛОВИН ГОДИНА, ПО ЕДНА ГОДИНА ДА НЕ СИ ПОЛУЧАВАТЕ ЗАПЛАТИТЕ, или се махайте или стачкувайте, протестирайте, ама ВСИЧКИ.... ТА ПАК ПИТАМ КАКВО НАПРАВИХТЕ?

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов върви след събитията
Автор: emo99   
Дата:   01-04-12 22:35

Стачкувахме , но ефект нямаше , защото синдикатите ни имаха бизнес отношения с "бизнесмена" . Това само в България може да се случи ![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: И Тотю Младенов върви след събитията
Автор: Myth   
Дата:   01-04-12 23:46

emo99 ами... незнам какво да кажа, криво :-( но така или иначе няма какво да губите продължавайте да стачкувате.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.