Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 няма толкова руса жена...
Автор: мара   
Дата:   30-03-12 16:47

Днеска ставам аз рано зарана да ида да ми земат кръв с профилактична цел. Ведро засмяна разтъпквам пеша града, малко вали, та си носа и чадърче.
Влизам в лабораторията, закачам чадърчето, а едната кака кат го видя - голям смях! Вика - и аз имам едно такова, много ми е хубаво, ама седи в гардероба, щото много забравям. Затва, казва, нося некви китайски ментаци и ми ги обръща вятъра, ама не ми пука кат ги забравя. Аз се подхилквам, ама нищо не казвам, щото чадър само един път съм забравяла, нали почти не ползвам, вали си ме. Както и да е, ставам, замятам се там с контошчето и си тръгвам. Опааааааа...ма вънка вали! И се сещам, че чадърчето...ми върнах се, посмяхме се още малко и пак си тръгвам.
Вървя си и си мисля, че требе да мина през Пикадилито, да зема хляб, кенеф папир, цигари...ей такива неща. Пък както си вървях, сетих се, че има с/у 4-то районно убава пицария и мога едно тесто да зема оттам и да врътна печиво некво. Тръгнах, а па пътем видях и некъв хубав квартален магазин. Викам си - ми кво ше одя в Пикадилито и ще се мотам из катакомбите, я ей тука ще влезна...и влизам, гледам си, мотам се, напазарувах си и си излизам. А след мене една добра жена вика: Госпожооо, Госпожооо! Чадъра ви! Забравихте си чадъра! - да я поживи господ, върнах се, зех си чадъра, посмяхме се. Влизам в съседния дюкян, дето е тестото за пицата. Майсторът таман го слага на някви пакети в хладилника, разприказвахме се, похвалих го тва ми ти тесто, обясних, че специално за него от другия край на махалата идвам, изкарахме 5 минути в разговорка и си тръгнах. Таман излизам и момата зад щанда вика:
- Ами тоя чадър ваш ли е?
- Мой! - викам и пак смяях, закачки и такива ми ти неща. И вървя си пак аз, стигам до Хемус, пресичам и се сещам: Бахмааму! Ами тестото?! - поглеждам в раницата - не го виждам. Бъркам в джоба - ааа, няма ги 2-та кинта, начи съм го платила. Мале, след сичките забравяния на чадъра, ся и тестото, на тва отгоре тия вече ме знаят ква съм, затва ще погинат от смях кат се върна. И пак си вървя, тоя път - в обратна посока. Хихикам си и си представям таа кретенска ситуация. А гражданите ме подминават малко забързано, щото сигур не им изглеждам твърде нормална.
Както и да е...стигам обратно в пицарията, а вътре неколко клиентина. Заставам на тезгяха и чакам да почнат да ме поднасят за забравеното тесто, ама не...пичът ме поглежда леко любопитно и си давам сметка, че не се сеща кво търся пак там.
- Амииии...аз май си забравих тестото. - той ме гледа и се чуди да се смее ли или все пак да остане сериозен.
- Не сте го забравили, прибрахте го в раницата! - почвам пак да ровя в раницата - тестото ми се блещи най-отгоре - кво съм гледала - не знам, ама просто тогава не издържах и направо зех да вия от смях. И му разправям: - Еееей, ма няма такава руса жена! Излизам си, смея си се сама...ама не хихикам ами цвиля. А гражданите направо минават на другия тротоар. Сълзи ми течаха по лицето, ами добре, че нямах нещо там грим, фон дьо тен и други екстри, та да замажа окончателно положението...

Тва е, драги ми читатели. Няма толкоз руса жена.

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: sunnyshot   
Дата:   30-03-12 16:50

маро, лесно ти е на тебе...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: arakiss   
Дата:   30-03-12 16:50

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: alsash   
Дата:   30-03-12 16:50

...марачадъра....[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: мътно   
Дата:   30-03-12 16:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: arakiss   
Дата:   30-03-12 16:51

нещо с тесто и чадър да измайсториш [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: мара   
Дата:   30-03-12 16:54

а spongebob кво е [smilie8] нещо хубаво ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: asahi   
Дата:   30-03-12 16:58

Ама пък купон, кво. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: мътно   
Дата:   30-03-12 17:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: Todd   
Дата:   30-03-12 17:14

Oфф , понякога и аз съм толкоз разсеян че ....

Вчера отворих тук една врата и после а да я заключа - няма го катинара . Отиде 1 час търсене а той на масата ...

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: arakiss   
Дата:   30-03-12 17:16

значи и тод е руса жена [smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: sunnyshot   
Дата:   30-03-12 17:18

Todd-ре, и баба ми прави така [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: promis   
Дата:   30-03-12 17:23

Тод е руса баба?!? [smilie10] [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: vinsent   
Дата:   30-03-12 17:23

мара [cool] [cool] [cool]

Много ме развесели, thanks!!! [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: jino   
Дата:   30-03-12 17:28

хи хи хи

Утре в колко ?

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: мара   
Дата:   30-03-12 17:29

ба ли га...има малко гадна прогноза, та мое да не е за цел ден, ама дай в темата за ските, да не ми спамиш тука русото.

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: thingfish   
Дата:   30-03-12 17:30

Аз съм така разсеян, когато си мисля за други работи. Но баща ми за сега държи първото място. Той също има една история с чадър, която дори неволно е записана на видео.Преди доста години.Разхожда се с някаква група в Португалия. Навън леко ръми, а той с шлифер и тревожно се опипва отгоре-надолу и обратно. Толкова продължително, че някой от групата го пита : Абе, другарю, какво търсите? Той: Чадъра си търся. И му итговарят: Ми той е под мишницата ви [smilie5]
Сега е още по-зле, но сигурно е от годините.ърси нещо по разхвърляна с бумаги маса, взима очилата да вижда по добре, но не ги слага, а просто ги държи в ръка и гледа през тях. Питам го какво търси, а той : Очилата...

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: мара   
Дата:   30-03-12 17:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
аз мойте съм ги намирала в хладилника. разбира се - случайно.

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: wiseacre   
Дата:   30-03-12 17:33

Прекрасно!
Мара е руса изцяло, значии [smilie5]

p.s. има ли човек, който да не си е забравял чадъра... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: thingfish   
Дата:   30-03-12 17:38

Познавам хора, на които никога не може да им се случи такова нещо. Прилежни, методични и винаги концентрирани. Всяко движение е ритуал и напълно съзнават какво вършат...и така до Алцхаймера [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: marto   
Дата:   30-03-12 17:38

само откачалки останаха у тоя форум...

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: nsirakov   
Дата:   30-03-12 17:40

мара... не знам колко си руса, но поне преливаш от позитивна енергия [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: thingfish   
Дата:   30-03-12 17:40

...и закачалки със забравени чадъри

Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   30-03-12 17:41

.. Утре съм канен на ТИКЛА ПАРТИ .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... да оспамим/опушим на Мара темата ...... ама тя толко руса , че нема и да разбере ..... [smilie5] [smilie5]



... https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/znte2953.JPG
http://forum.americancarbg.com/download/file.php?id=15222&t=1.jpg



... https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/ovnf6237.JPG
http://forum.americancarbg.com/download/file.php?id=15221&t=1.jpg



... https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/oqdz2144.JPG
http://forum.americancarbg.com/download/file.php?id=15219&t=1.jpg



.... [smilie21] [smilie21] [smilie21]


.. [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: няма толкова руса жена...
Автор: sunnyshot   
Дата:   30-03-12 17:52

Само внимавайте да не извъртите темата в тема за Алцхаймер https://photo-forum.net/joro/emoticons/A49.gif

Жим Бим, от всичко показано яж само чушките [cool] (за да отложиш алцхаймера)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.