Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Спам и абв.бг
Автор: virtus   
Дата:   26-03-12 11:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-03-12 11:10

И аз се ядосвам от известно време, имам два мейла, единия е за сериозната поща, никъде не се регистрирам с него. Имам втори за целта (т.е. там да е спама). Обаче уви, спама от месец пристига в неправилната поща, което определено много ме дразни и всеки път е от различен адрес, чеквам да се отпиша ако има такава възможност в мейла. Но ... е отвратително. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: мара   
Дата:   26-03-12 11:23

отвреме навреме идват и благи неща [smilie5]
ама повечето направо ги трия.

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: vizov   
Дата:   26-03-12 11:28

Е добре де, от долу на писмото няма ли опция за спиране? На практика почти всичко, което идва при мене го има това нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-03-12 11:30

Не на всички има, но "офертите" идват от различни сайтове, как да ги спреш всички наведнъж ? Чеквам "отписване", слагам и в спам, но след час или ден идва "оферта" от друг сайт [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: vinse   
Дата:   26-03-12 11:33

Филтъра на АБВ за спам е голяма дупка - всичко минава през него. С блокиране на адрес нещата се пооправят малко ама общо взето не трябва никъде по форумите да си даваш адреса ако искаш да се предпазиш от спам или ако ти се наложи да го даваш = вкарваш прилично количество кирилица в него така, че ботовете да не могат да го разчетът

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-03-12 11:34

Аз си го обяснявам с това, че мейл адреса е десетгодишен и използван редовно , явно е добър за продажба на фирмите за "оферти", обаче на мен това изобщо не ми харесва ...

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: Plamss   
Дата:   26-03-12 11:40

Има много прецизен метод за стопиране на спам в АБВ-то: Поща > Настройки > Филтри, после добавяш нов конфигурираш къде да отива "нежаланата"поща и това е всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: atin   
Дата:   26-03-12 11:47

Аз пък получих реклама от собствения си мейл. Мейла на подателя е 1:1 до буква с моя, как става тоя № не разбрах. Писах на абв че не искам да получавам реклами от по-лошата си половина, чакам отговор [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: Giorgio.K   
Дата:   26-03-12 11:48

Да, има опция за блокиране на адреси или на домейни което редуцира донякъде, обаче сериозните спамери ги сменят адресите ... досадно е много.

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: ogimag   
Дата:   26-03-12 11:51

отдавна зарязах абв.бг

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: slyn4ogled   
Дата:   26-03-12 21:52

абв е добра поща ... макар наистина спам-филтрите да са малко куци.
Варианта за избягване на нежелан спам е блокирането на целия домейн, от където идва спама - при мен върши добра работа !

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: promis   
Дата:   26-03-12 21:59

Какво беше това спам?

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: asahi   
Дата:   26-03-12 22:01

В дира половин страница ми е филтъра и пак минават некви новоименовани. Хем си паза пощата. Ама като ми дойде мейл от нам-коя си със съдържание "Бла-бла-бла-бла-бла-бла, бла-бла бла-бла бла-бла ... и го изпрати на десет човека, щото иначе бла-бла бла-бла бла-бла" и в СС (копие) сложени 50 адреса как да си опази човек кутийката?

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: slav4cho   
Дата:   26-03-12 22:43

И аз писах на абв.бг да се преборят някак си със спама но .....

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: asahi   
Дата:   26-03-12 22:50

Я едно гражданско неподчинение с блокиране на пътища и кебапчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Спам и абв.бг
Автор: stefo007   
Дата:   27-03-12 11:51

Ае четете малко по-сериозно. Това, че дадено нещо се мести в спам нищо не значи. Не го блокира. Има си там блокиране на домейни промяна на нивото на защита и тн. Ама малко зачитане трябва. На готово всеки може.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.