Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: kukurjak   
Дата:   22-03-12 22:12

ПТП... кола срещу пешеходец (тичащ на 30 м преди червен светофар на булеварда между колите)... Пешеход/ецът(ката) беше губещ... За нещастие (мое) го видях... И въпреки всичко, според мен, пешеходецът(ката) беше виновен...
Обикновено от такива случки бягам като дявол от тамян, но тоя път не знам кво ме дръпна да се вкарам у лайната... Отидох и предложих да свидетелствам в полза на шофьора... Ни го знам, ни го познавам... Висях 2 часа... Момчето почти се разплака, че някой непознат му предлага помощ... Сто човека видяха кво стана, но всички се спасиха по направление...
Писах, брисах у тъмното в полицейската кола... Свидетелствах, не знам дали беше правилно, за пръв път ми беше...
Дано момчето отърве кожата, и дай Боже на патицата, която тичаше през булеварда пред колите й няма нищо сериозно... и следващия път да не прави така...


Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: TODD   
Дата:   22-03-12 22:14

Добре !!! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: ivanov.10   
Дата:   22-03-12 22:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: vizov   
Дата:   22-03-12 22:19

[smilie24] браво!

Иначв верно си се вкарал у филм. Но пак - много добре!

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: Antonio_V   
Дата:   22-03-12 22:21

Респект!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: peter_m   
Дата:   22-03-12 22:21

Дано не Ви се налага да ви потрябва свидетел за нещо ... дори 100 очевидци да има всички отказват все едно тях ще съдят. Иначе много те подкрепят и ти съчувстват.

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: kukurjak   
Дата:   22-03-12 22:24

Автор: vizov
Дата: 22-03-12 22:19

браво!

Иначв верно си се вкарал у филм. Но пак - много добре!

Благодаря... но съм в женски род[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: vizov   
Дата:   22-03-12 22:25

Извинявай [smilie8]
Ама все пак това не променя нищо. Пак браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: LTG   
Дата:   22-03-12 22:25

Вчера сутринта се пускам с колелото по Черни връх и точно на 20 м. преди светофара при х-л Хемус има спирка на рейса. Няколко бабета се юрнаха м/у колите, които чакаха на светофара та ги навиках, че едната щях да я бутна с коллото.

Мойто бабе преди няколко години на спирка я бутна кола - операции, болници, дивотии, ама въобще не мисли, че вече не е на 20 и не може да реагира на всяка опасност.

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: alex1954   
Дата:   22-03-12 22:26

Дано да има справедливост за момчето.

Мене , пък(макар, че няма връзка с горното) една учебна кола ме гони на пешеходната пътека- аз тръгна и колата тръгва, аз спра- и колата спира.Накрая с прибежки и припълзявания успях да стигна до другия тротоар.
Питах един познат инструктор: Абе, вие как ги учите шофьорите? Да нямате специално упражнение"Как да уцелиш пешеходец на пешеходна пътека"?

Но и пешеходците са страшни-ходят като отнесени,или облъчени от космоса, по средата на пътя, пресичат без да се оглеждат, сякаш са единствени на света! Какво става с тоя народ!


Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: dinkoff   
Дата:   22-03-12 22:31

kukurjak [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: snoopoff   
Дата:   22-03-12 22:32

Браво [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: Ondine1   
Дата:   22-03-12 22:36

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: kukurjak   
Дата:   22-03-12 22:37

Докато чакахме КАТ, там стоеше патрулка на полицията... казаха, че само пазят шофьора да не избяга, докато дойде КАТ... а той, милият, сам ги извика... През това време поне 100 идиота пресякоха, тичайки между колите на зиг-заг, точно пред полицейската кола... Аз ги подхванах, както си знам, те ми обясниха, че "уж" глобявали пешеходците, но не знам защо не им повярвах... Спряха 3 коли на случаен принцип, колкото да отчетат дейност... никой не направи нарушение... И не спряха нито един пешеходец, а пешеходците бяха поне стотина...
Шофьор съм от 25 години, от 10 съм пешеходец през работните дни... И не мога да понасям идиотите, които хукват пред колите, особено по тъмно зимата, с тъмни дрехи като призраци... Старая се да гледам и от двете гледни точки... Господ пази, но до време...

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: acklay   
Дата:   22-03-12 22:37

Дано има повече хора, които постъпват така!! [smilie24] [smilie24] Поздравления!!!![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: asahi   
Дата:   22-03-12 22:37

Само така! 2 пъти съм свидетелствал за такива работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: Славов   
Дата:   22-03-12 22:43

Добре си направил !!!

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: kukurjak   
Дата:   22-03-12 22:54

Автор: Славов
Дата: 22-03-12 22:43

Добре си направил !!!


Знам, че добре направих... Дали ще има ефект, един Бог знае... Но не можах да се сдържа... Ако всеки се сдържа, никога няма да има ефект...
Извън темата... много пъти ми е идвало на някакви майки или баби, които си дърпат децата през улиците, или бутат количките между колите, да им бия по два шамара, ама те няма да разберат за кво иде реч... докато не им дойде до главата...
Всеки се мисли за безсмъртен, но не е... а когато му се случи, обикновено е късно...

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: The_Enjoy   
Дата:   22-03-12 22:55

Браво на теб! На времето понеже никой не искаше да свидетелства , а имаше доста хора, останах 3 дни в болница със сътресение на мозъка и кво ли не още и онези нито ги глобиха нито опандизиха. Лека телесна повреда било, нее то като да ти липсва ръка или крак

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: Todorov   
Дата:   22-03-12 22:57

Може да е вкарване във филм, но определено е и доблесна гражданска позиция. И твоята постъпка би следвало да е нещо закономерно...но за съжаление не и в България. Тук това си е едно малко геройство. Затова АДМИРАЦИИ.
[smilie24]
https://photo-forum.net/joro/emoticons/604.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: kkkolelo   
Дата:   22-03-12 22:59

Два пъти съм давал телефона си на шОферки ... ако им потрябва свидетел ... единия път едно пиянде с коло балканче виновно минаващ [smilie5] се блъсна в колата, почти спряла ... искаше да изкара някой лев. Втория път един старец се подхлъзна и сам падна покрай завиваща край него кола ... Младата жена ... дъжд, вечер ... помисли че тя го е бутнала и спря и уплашено го разпитваше и искаше да го закара до болницата ... Казах и направо да изчезва, че не е виновна въобще ... и стоях на пътя, да пазя друг да не му налети... докато стареца не се изправи с помоща на други хора и се махна ...

Едно от основните правила на българина е "Не се замесвай" [smilie5] ... донякъде в основата му е мудното и дълго търсене на истината в съда ... [smilie18]

Сещам се как преди години будни граждани [smilie3] хванаха убиеца на Косю Самоковеца в Амстердам ...

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: мътно   
Дата:   22-03-12 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: kukurjak   
Дата:   22-03-12 23:01

Автор: The_Enjoy
Дата: 22-03-12 22:55

Браво на теб! На времето понеже никой не искаше да свидетелства , а имаше доста хора, останах 3 дни в болница със сътресение на мозъка и кво ли не още и онези нито ги глобиха нито опандизиха. Лека телесна повреда било, нее то като да ти липсва ръка или крак

Признавам, скатавала съм се някога... но вече не го правя... Сега ако мога, правя го...
Когато всеки се скатава, става кофти...
Не ми дреме, че може да ме викат, да вляза в аналите им, да ме разкарват и да ми губят времето... всъщност какво е времето... Ако може да се помогне на някой, няма загубено време[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: yan   
Дата:   22-03-12 23:03

ПроблемЪТ е в това, че пенсионерите прекалено играят компютърни игри. И като понатрупат повечко животи се втурват между колите, за да ги изразходят....

Браво за постъпката!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вкарах се у филм... доброволно...
Автор: bOzo   
Дата:   22-03-12 23:04

мътно,
кои казваш са педалите?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.