Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Хахахах
Автор: allx   
Дата:   21-03-12 18:51

Защо стана модерно да се изписва така? Кой се смее наистина така, сякаш се дави в храчка накрая...(аз лично, когато искам да се изсмея злобно ползвам хмрфхмърфхмърфблорт)[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: Luxor   
Дата:   21-03-12 19:05


няма да те разберат тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: CyberGene   
Дата:   21-03-12 19:06

Много задълбаваш...

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: asahi   
Дата:   21-03-12 19:07

Мрън-мрън, не съм модерен [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: feliz   
Дата:   21-03-12 19:28

аз го пляскам както ми падне [smilie5]
да не мислиш, че внимавам дали завършва на Х или не?[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: Luxor   
Дата:   21-03-12 19:31


важното е дали започва с Х

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: Jim__Beam   
Дата:   21-03-12 19:38


... важното е да не завършва на УЙ ..... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: aron   
Дата:   21-03-12 19:45

В този случай мисля, че подражателството е главната причина, много хора като го четат така написано, мислят че така е редно да се пише.
Както типичното за форума изписване "Батерий", толкова често го чета, че почвам да си мисля дали не са променили правописа без да усетя!

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: feliz   
Дата:   21-03-12 20:01

думите, изписани с "иЙ" са на фотофорумски правопис,...който си има история.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: allx   
Дата:   21-03-12 20:06

Хийхийхийу.й?!? А?

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: e-mil   
Дата:   21-03-12 20:22

"Защо стана модерно да се изписва така?"

"Ха-ха-ха!" и "Ха-ха-хах!" са различни смехове и изразяват различна емоция. Не е станало модерно - просто прекарваш дълго време по форумите. [smile]

"Кой се смее наистина така..."
Има и такива хора. Аз лично познавам 3-4 души, които се смеят по неописуем начин. Иначе извън уникалните случаи съм срещал... може би има поне двайсетина вида много разпространен смях. Говоря за хора, които срещам - изключвам звуковите ефекти по филми и телевизионни предавания.

А от онези неописуемите има и популярни световни образци в Интернет.

Хил-хил-хил (участник в шоуто "Comedy Barn")
Гня-гня-гня (зрителка гледа горния запис от Comedy Barn)


Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: ценослав   
Дата:   21-03-12 20:26

А дядото с бялата брада се смее "Хо, хо, хо".[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: allx   
Дата:   21-03-12 20:32

Смях да става [smilie5] [smilie18] [smilie5] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: OIM   
Дата:   21-03-12 20:33

Хуе морхе - добро утро , на нидерландски ...


Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: atrifonov   
Дата:   21-03-12 20:40

абе на кой му пука дали завършва на х или на а

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: Jim__Beam   
Дата:   21-03-12 20:43


.. на автора на темата .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: allx   
Дата:   21-03-12 21:02

...ме дразни. напоследък. както и "хех".
Не, че нещо, но ми направи впечатление и реших да попитам

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: orlindraganov   
Дата:   21-03-12 21:03

хех...

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: allx   
Дата:   21-03-12 21:10

Хехехехрргг...

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: elrisha   
Дата:   21-03-12 23:55

муахахахахаха

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: niagara   
Дата:   21-03-12 23:59

гагагагагагагага


може и гагагагагаг [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: IvoZafirov   
Дата:   22-03-12 00:01

Само тия извратеняци холандците могат да започнат деня с Хуе морхен.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: Jim__Beam   
Дата:   22-03-12 00:04



... мик-мик ... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


... https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/bfjp9774.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/bwgv6162.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/dihe7596.JPG

http://www.mobiletore.com/i/contents/galleries/1963.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: promis   
Дата:   22-03-12 00:35

Защото го пиша бързо и не броя колко пъти съм натиснал а и х. Понякога става така ахахахаххахахах, все тая.

Отговори на това съобщение
 Re: Хахахах
Автор: deltalink   
Дата:   22-03-12 00:49

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Йох йох йох йох ииооо

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.