Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: kkkolelo   
Дата:   18-03-12 23:17

Днес се разходихме към Аладжа манастир и на платото над него ... Още щом завих наляво след чешмите на Аладжата и видях на площа от 2-3 дка, където ставаше за паркинг на 10-12 коли, до самия път усилено строителство - кокетна дървена голяма вила, ловна хижа ли ... Там не е частна собственост ... кой ли се е натиснал да му дадат мястото ... и какво ще е предназначението ... кръчма, хотел? ... А на 100 м отсреща пред входа на Аладжата стои не използвана вече 20 години чудесна кръчма ... "Ловна среща" май се казваше, с няколко дк двор ...

Качихме се горе на платото и на 100-200 м след свлачището от миналата година, ... до самия скат строителство и то масивно, постоянно ... Преди 4-5 години общината разпродаде едни маломерни парцели (макс 10 м широки) между пътя и отвесния скат [smilie8] ... Тъкмо скоро чух, от един съсед по място че няма да им дават разрешения да строят, но ето че някои се пробват само на 200 м по нагоре от миналогодишното свлачище, което захапа и част от пътя, който е единствен за няколко хиляди човека, които от години живеят на платото и още 3 пъти по толкова, които имат места там ...

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: kote   
Дата:   18-03-12 23:58

има едни с мноого пари
пробват пропадат и пак пробват
просто между двете им уши няма никой
и си мислят че като имат пари са имунизирани

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: Diandimov   
Дата:   19-03-12 05:58

Според българите всички които имат пари са прости, и това което правят е лошо.

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: universum   
Дата:   19-03-12 07:19

Кой пък е казал, че всички?
Не всички и не са точно прости. По-точно правят неща, които ще навредят на хората.
Пример: Морската градина. Сранително бързо се изпълва със сгради на богати шуробаджанаци, които искат да са хем близо до центъра, хем да живеят в гора и на чист въздух.
Накрая ще се получи един нов квартал наречен "Морска градина", построен върху опасно място(в момента укрепват терасата, върху която е разположен парка, защото почна да се срутва предполагам от многото сгради, които изникнаха последните години).
Варненци няма да имат къде да излязат за отдих през уикенда.
Но това не защото тези с парите са прости, а по-скоро защото са нагли и не ги интересува т.нар. общество.

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: Orlin   
Дата:   19-03-12 13:15

Я да попитам има ли друг морски град, където крайбрежната алея е за автомобили, а не за пешеходци? Койте е бил там знае, че има пътно платно, но НЯМА ТРОТОАР!
Пардон - и за пешеходци е, за да има стръв за автомобилистите!

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: promis   
Дата:   19-03-12 13:22

Наистина не сте прави!!!!1!!1 Това, че строят в свлачищна зона, не ги прави прости.

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: kote   
Дата:   19-03-12 16:14

Това, че строят в свлачищна зона, ги прави много умни.
нагли е точния израз

Отговори на това съобщение
 Re: За мен безумни строежчета ...!? въпрос към варненци
Автор: diandimov   
Дата:   19-03-12 16:18

Определение за богат човек в БГ - този, който е много прост и има много пари.

Определение за нагъл - този който прави това което аз бих правил ако имах неговите пари, но нямам, пусто да остане!

Затова е добре да съм беден, много умен, и не- нагъл.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.