Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   14-03-12 22:54


.. Значи , ще карам в сух вид , без художествени допълнения ...

Вчера - 13.03.2012 г.

14.00 - среща със счетоводителя в офиса му до паметника Левски ...
14.30 си тръгвам и понеже нямах друга работа , отивам към кв. Гара Искър да си видя приятелите и да пием по бира ....

... карам по Искърско шосе и малко преди моста на Брюксел влизам в Лукойл да заредя бензинец ....
.. излизам от бензиностанцията , левият завой е забранен - правя го в посока Дружба , на сто метра скрити куки ме спират - ОК , в нарушение съм - спирам .....

... 10 минути шеги и закачки - ше ти пишем акт ... недей бе човек , това са глупости , къде да обърна - чак на 4-ти километър ...
- Добре ай , фиш ти пишеме тогава 20 лева .....
.. викам - пиши ако ти се пише 20 минути , ама нема смисъл , те ти 20 кинта и да си вършиме работата ...... - Не става , глей колко хора има наоколо .... нема , колега пиши фиш ....
- Викам - нема ядове - пиши ми фиш , че актовете са голема разправия после ......

... Всичко ОК , единия пише , с другия се пинизи с мене - кво работиш , на кой е тая кола , отвори багажника .... тинтири -минтири ....
Същевременно пускат данните на колата и моите за проверка в СИСТЕМАТА !!!

... след некви нови 10 минути пращене по станцията и комуникация със СИСТЕМАТА ....... аз как си пушим кротко до полицейската кола и чакам да ми напише тоя вътре фиша и да си ходим ....
... оня външния , шегаджията , ме приближава и почва да ми крещи ...
- ПАДНИ ВЕДНАГА - РЪЦЕТЕ ОТЗАТ !!
.. викам - Чакай бе , кво става бе човек !??
.. през това време той ме е залепил със сила до Астрата и ми закопчава белезниците , боклукът ....
.. не се дърпам , питам го - Кажете ми каво се случва , какво съм направил !??

- Мълчи бе боклук , ше видиш какво си направил ..... след малко ще си кажеш всичко !!

... почват едни говорения по станция , по телефони ..... разбирам , че съм обявен за общонационално издирване ...... и трябва да дойдат от първо районно да ме вземат .....

.. половин час това - аз съм проснат върху милиционерската кола , 100 човека познати от Дружба минаха - намаляват - гледат ми колата на аварийки , а аз съм с белезници на гърба ..... чудна гледка ....

------------------------
.... отварям си друга бира и продължавам ... [smilie3]

. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Ondine1   
Дата:   14-03-12 22:58

[smilie10] [smilie10] ...малиии и кво?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: kudra   
Дата:   14-03-12 22:58

Ти си. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Славов   
Дата:   14-03-12 22:58

Брех да е.а и цирк ....

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 22:59

К'во, к'во ... 24 часа в кауша. Мълчете и слушайте.

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: feliz   
Дата:   14-03-12 23:02

станала е грешка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: serjy   
Дата:   14-03-12 23:09

бре, как все на тебе тия....

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   14-03-12 23:11

Жиме и ква е поуката тука?

Почти като в оня виц за балдъзата и винаги си дръжте презервативите в колата.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: pif   
Дата:   14-03-12 23:12

Мен пък ме арестуваха защото писах в акта, че полицаите са пияни. Крещяха ми, блъскаха ме, псуваха ме и накрая ме пуснаха, щото нямаха нищо. После като ме видяха в районното да подавам жалба им прилоша. Единия щеше да падне. Подкосиха му се краката и седна на един стол.

От дотук прочетеното си заслужават една жалба за полицейско насилие и прекомерно използване на сила.

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   14-03-12 23:15


.... Така ....

.. значи , идва патрул от Първо ..... прехвърлят ми нови белезници .... единият щял да ми кара колата до там , аз до него .... както и да е ....

.. Пича не беше карал автоматик , обяснявах му по пътя .... каза , че било много готино и следващата му кола щяла да е автоматик .... беше пичага , между другото ....

.. Вкараха ме у районното , заключиха ме на трамвая ..... между един наркоман и един клошар , дето миришеше да си ебе мамата ....

.. мина половин час - дръпнаха ме в една стая ..... обиск - извадих си всичко къде имах по шибаните хиляда джоба на едно бюро ..... после един дришльо ми прави личен обиск .... първо с опипване , после - всички ръбове на дрехите , включително и на боксерките ги опипа ..... да нямало наркотици .... даже ми видя мура .... [smilie8] [smilie8]

... една носна кърпичка , употребявана , пълна със сополи ..... разгъна я и я прегледа внимателно ... хахаха .... другите в пакетчето - също ....... малоумници .....

Както и да е - "оформихме" документите .... и айде пак на трамвая .....

А , да - позволиха ми едно обаждане ...... звъннах на гаджето ми да й кажа да знае и да не ме чака тая вечер ..... и майка ми трябваше да посрещам на влака в 18.30 , та да не се притесняват .......

Питам ги сто пъти за какво съм задържан - НЕ СЕ ЗНАЕ ОЩЕ - ПУСНАТ СИ В СИСТЕМАТА ЗА ИЗДИРВАНЕ !!! .... това е отговорът .... [smilie7]


-------------

.. след малко още ..... наздраве сега [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: pif   
Дата:   14-03-12 23:16

А и по закон нямат право да ти правят обиск на автомобила освен ако нямат прокурорска заповед или заповед от началника им по повод акция. Но и в двата случая са длъжни да попълнят протокол за обиск и да присъстват поемни лица на обиска. Така, че принудата да отвориш багажника е противозаконна и може да подадеш жалба и срещу това. Разпити от сорта къде работиш, какво правиш и т.н. също са незаконни и забранени със заповед от някав си министър.

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: snoopoff   
Дата:   14-03-12 23:17

И кво стана след тва?

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: snoopoff   
Дата:   14-03-12 23:18

бахти историята човек [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] пълен филм [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Ondine1   
Дата:   14-03-12 23:23

Верно си е направо филм...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: asahi   
Дата:   14-03-12 23:26

Давай още!

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: harvester_vn   
Дата:   14-03-12 23:27

Бахти съспенса! Отваряй ги по-бързо тея бири бе, човек! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: ценослав   
Дата:   14-03-12 23:32

Щом СИСТЕМАТА е казала, че си издирван, няма на вам, няма на там!!! Давай да правим ония дървении за часовника, щото пак ща пусна за издирване.[smilie21] [smilie21] [cool] [cool] [cool]



Публикацията е редактирана (14-03-12 23:58)

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: feliz   
Дата:   14-03-12 23:33

Джиме, сори ама как го разказваш, умрях от смях.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   14-03-12 23:37


.. продължавам ....

.. Значи , вързан съм аз на тръбата и чакам нещо да се случи ......

По едно време , гледам всички тия цивилните кибици от районното почват да се изнизват ..... и си викам на акъла , явно вече е към 5-5 и половина ...... тия капути си тръгват сичките .....

Там , двама пазят - питам го - братле , някой знае ли че съм тука , някой работи по мене ..... гледам всичкия народ си заминава ....

- Да бе , работи си .... пусната била справката - чакали отговор ..... от СИСТЕМАТА !!

-----

... за един час целото кеч си замина от куките /цивилните/ и останаха само разни тъпи униформени , дето дъвчат дъвка и непрекъснато си повдигат макарите ......

.. викам му на тоя дежурния - Какво се случва ?? ..... Ами , колегите казаха , че нямат връзка за сега точно кой те е пуснал за издирване ..... най-вероятно утре в работно време , че вече е късно !!
- И аз кво ? ..... Ми ти тука , и без тва си за 24 ч. задържан ..... ще чакаш !

.. понеже не ми е за пръв път , знам за кво иде реч ..... ама не знам за кво тоя път .....

.. Разпределиха ни по килиите след половин час ...... само му викам на тоя - Ако докарат циганин по-късно , не го вкарвайте при мене , щото как ми е нервно , пак ше се вкарам у беля ....

... НЕМА ЦИГАРИ ..... полудях цела нощ ..... не съм мигнал ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

--------

... след малко истината за СИСТЕМАТА ....


Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: burnmaster   
Дата:   14-03-12 23:43

Понеже знам как ще свърши това ти казвам съди ги до дупка.

Камара народ взеха по 10к евра за полицейски грешки и произвол.

чакаш 5 години но ЕС не им цепи басмата.

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Славов   
Дата:   14-03-12 23:44

И мача има продължения ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: asahi   
Дата:   14-03-12 23:45

И на сабахлемта дойде ли връзката?

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: J0R0   
Дата:   14-03-12 23:52

Що не си гукаш на тия теми с бай ти Цено, той най ще те разбере.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: ценослав   
Дата:   14-03-12 23:57

J0R0
Той, мисля че ми е аверче. А с те още не съм намерил обща приказка. Ма аз съм нов, що е време, все пред нас е. [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. или АЗ съм олигофрен .... или СИСТЕМАТА е сбъркана !!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   15-03-12 00:05


.. и така ..... явно става към 8-9 часа , щото се чува едно тропане на токчета , абе калабалък по стълбите .... явно тъпаците отиват на работа ....

Викам си - начи след малко ще стане нещо и ще ме пуснат .....

.. Малко , малко ..... сигурно два часа и повече мина ...... там времето е с други измерения , особено без цигари .....

.. по едно време дойде един униформена кука и ме закара в оная стая с бюрото и столовете ..... и ме пази ....

.. след 10 минути дойде един цивилен гъзар , говорещ на меко ...... гледам го , носи ми пликчето с нещата от обиска ..... и той дъвче дъвка , да го еба ..... явно е модерно ....

.. Вика - не се притеснявай - пускаме те .... хили се мазно .... лайнар ....


... Толко ми е нервно , че ми иде да му извадя десния бъбрек .... скърцам със зъби и го чакам ...... без да го питам ....


---------

РАЗВРЪЗКАТА - ИСТИНАТА ...

.. Значи , вика .... от РПУ Несебър са те пуснали за общонационално издирване на 18.01.2012 , понеже си свидетел по дознание № ххххх от 2008г. и два пъти са те търсили на адреса и не си бил намерен !

Сега - връчвам ти призовката и си свободен ..... но , ако не се явиш в петък /16.03/ в РПУ Несебър да дадеш обяснения - пак те пускаме в СИСТЕМАТА !!

... Подписах хилядите неща , взех си шибаните конфискувани вещи и пари ...... напсувах го наум 100 пъти ..... колата ми беше на улицата пред районното ....

... демонстративно направих непозволен обратен завой пред Първо ..... и .... наистина се чудех в кой филм живея .....


------------

... отивам да пикая по малка нужда , отварям си бира ....


.... и ще ви кажа за какво е било ДОЗНАНИЕТО !!!! ...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.