Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 И така , мили децаааа
Автор: HP   
Дата:   14-03-12 16:16

Клип от тържество по случай 8 март, в който се вижда как деца танцуват на песен на Азис пред родители и служители на общинската администрация във Видин е хит в интернет. Клипът потресе мнозина, а хореографът на изпълнението Методи Филчев призна пред Дарик, че танцът на децата от детска градина „Звънче” и основно училище „Софроний Врачански” е възхитил всички присъствали на събитието, сред тях и ръководството на Регионалния инспекторат по образование.

Пред Дарик Филчев мотивира решението си децата да танцуват на фона на песен на Азис с факта, че той е звезда от световна величина и няма нищо скандално в имиджа му. Децата го харесват, а аз решавам на какви танци ще танцуват те, категоричен беше още хореографът. Методи Филчев пред Дарик.

Хайде всички заеднооооо





http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=869448


Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 16:18

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1893054&t=1893054&phorum_uriauth=


Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: atrifonov   
Дата:   14-03-12 16:21

Ако този хореограф учи моето дете на такава музика лично ще му завра нещо голямо от световна величина в някои отверстия

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: мара   
Дата:   14-03-12 16:22

ама нали се сещаш, че тия, чиито деца учи, съвсем не мислят така [smilie5] те мислят другояче....и там е завръзката[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: HP   
Дата:   14-03-12 16:25

Смущаващо е обаче убедеността на този немлад човечец,че не е направил нищо нередно. Почвам да си мисля,че генетически вече имаме проблеми с възприятията и реалната оценка на възприетото.
Колкото и да е уникална музиката, върхът на идиотизма е да караш деца да танцуват на тази песен.

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: feliz   
Дата:   14-03-12 16:28

мда, ей тук е завръзката [smilie5] :

"...танцът на децата от детска градина „Звънче” и основно училище „Софроний Врачански” е възхитил всички присъствали на събитието, сред тях и ръководството на Регионалния инспекторат по образование. "


Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: k_p   
Дата:   14-03-12 16:29

http://www.clip4e.com/play_toma_pee_pesen_na_azis_v_metal_variant.htm

Аз лично харесвам Азис!
Ето ви го по-горе по-лесно смилаем![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: HP   
Дата:   14-03-12 16:29

Еми регионалния инспекторат сега да си вземе чантичките и да си отива на село [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: feliz   
Дата:   14-03-12 16:33

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: HP   
Дата:   14-03-12 16:37

Наистина сме се очалгорили зверски [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: мара   
Дата:   14-03-12 16:39

ко туй, бе к_ре?[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 16:44

E, па, от Star Academy от преди няколко години. (предполагам, не съм отварял линка).

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: ogimag   
Дата:   14-03-12 16:50

Кви деца- това са си оформени кифлета.

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: мара   
Дата:   14-03-12 16:58

ам кат ша са интегрираме, нещо булки на 11?

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: Orlin   
Дата:   14-03-12 17:33

Аз съм последният човек, който ще защити чалгата.
Но защо трябва да смятаме, че нашите предпочитания - музикални, фотографски, ако щете и сексуални трябва да бъдат задължителни за всички?
Ако на моето дете му предложат да участва в чалга концерт/танц или подобно вероятно ще откажа.
Но няма да викам "Забранете го - на мен не ми харесва!"

П.П. Точно пък Азис може да пее. За разлика от други чалга и нечалга изпълнители.

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: ahead   
Дата:   14-03-12 17:41

какво толкова станало, като гледам не праскат гьобеци, ако танцуваха на музиката на някоя американска чалга тип лейди гага едва ли някой щеше да обърне внимание



Публикацията е редактирана (14-03-12 17:43)

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: krist   
Дата:   14-03-12 17:55

В интерес на истината, като се включих в съседната тема, въобще не гледах тоя клип и даже мара като писа накрая за нек'ъв хореограф, ми стана странно това пък откъде дойде, а писах по принцип от гледна точка на отношението ми към чалгата.. Ся обаче, като видях и на друго място за к'во и за къде става въпрос, нещата добиват съсвсем друга светлина..

Ето интервю на Бареков от тая сутрин с хореографа и с кмета на Видин:

http://tv7.bg/bodilnik/news/6865272.html

Ето и някои подробности:
- Кметът не е бил въобще във Видин по това време
- Общинарите не са знаели въобще какво ще им бъде представено
- Децата са били вкарани почти насила в общината явно под нечий сценарий
- В цялата програма е имало и други изпълнения, на съвсем друг вид музика, но само това е заснето и се тиражира в интернет, щото явно само това е удобно на някой
- Децата са циганета и в тоя контекст думите по-добре това, отколкото проституция и дрога звучат съвсем различно, отколкото, ако ставаше въпрос за българчета
- Не на последно място, Видин е едно от малкото места, където ГЕРБ получи силен шамар на последните избори, кметът Герго Гергов успя за броени дни да намери пари, за да пусне тока в сградата на общината, спрян заради дългове, натрупани от ГЕРБ, и съответно е трън в очите на некои елементи, и опити за злепоставянето му чрез подобни смешни компроматчета, явно са част от програмата


Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: HP   
Дата:   14-03-12 18:02

krist ,чакай, че нещо не разбрах. Говорим за деца-дали са българчета, циганчета, германчета, марсианчета-говорим за възпитание на подрастващото поколение.
Какво общо имат шамарите по изборите с чалгализирането на подрастващото поколение?
И в програмата може да е имало и изпълнение на Марсилезата,но там няма нищо нередно, докато да караш деца да се кълчат на изпълнението на Азис клони с геноцид

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: krist   
Дата:   14-03-12 18:04

HP, както написах в другата тема, съм абсолютно съгласен с теб. моето лично мнение е, че азис и подобни на него трябва да бъдат забранени със закон. идеята ми с горния пост е, че тая тема се използва в случая за други цели и най-вероятно е действано по предварително разработен сценарий..


Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: HP   
Дата:   14-03-12 18:17

krist [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: IvoZafirov   
Дата:   14-03-12 18:36

Тоя хореограф като го гледам е пълен педерунгел. Не съм хомофоб ама педали кат тоя заслужават един як пердах. Нищо нередно не бил виждал той! А това, че цялата музика на Азиз говори и промотира педеращината пред децата не е лошо, да.

Ама не е виновен тоя, че е тотално сбъркан ами тия родители дето го търпят да им учи децата.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: orlindraganov   
Дата:   14-03-12 18:42

Да се мрази хомофобията не е ли същото като да се мрази педерастията?

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: steeens   
Дата:   14-03-12 18:59

Пшшшшт! Тихути! Човека бил българин от етнически произход!
Така че няма какво да скачате, българите от етнически произход имат имунитет. Точка.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: orlindraganov   
Дата:   14-03-12 19:00

Да се мразят расистите не е ли същото като да се мразят циганите?

Отговори на това съобщение
 Re: И така , мили децаааа
Автор: ivanov.10   
Дата:   14-03-12 19:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.