Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Атлетико Билбао !!!
Автор: kadar   
Дата:   09-03-12 10:27

Абе никой нищо не казва снощи за мача.....видяхте ли как Баските от Билбао скриха топката насред Олд Трафорд .....и Съра не знаеше на кой свят се намира !


Много се кефя на малките отборчета които показват на ГОЛЕМИТЕ ...какво е футбол и как се играе [cool] [cool] [cool]

Реванша ще е на кръв.....и урина [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-03-12 10:59

Мноо съм доволен ... изкефиха ме [cool] Юнайтед требе да внимават и играят европейски, а не островен футбол ...

Аз фанах 1-во полувреме Х, мислих и за крайния, ма стига ми, заедно с двете домакински победи на холандските отбори и този Х сложих нещо в сметката. Най съм доволен от Апоел - спечелих и от 1-цата и от победа с дузпи ... К=34. Имаше и комбинацийка с множител 1.75 х 34 - 1.75 беше над 3.5 гола на мача Барса - Леверкузен ... [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: нула_на_нула   
Дата:   09-03-12 11:54

Атлетик,не Атлетико.А и са с 8 титли и 23 купи в Испания,това ако е "малко отборче".Иначе уникална работа на Биелса в Билбао.


Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: vaskoni   
Дата:   09-03-12 12:01

Съра, заслужаваше и много повече! Трябваше още два -три да им набутат, а онова келешче кикерито трябва да го оставят доста дълго да топли скамейката.

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: ahead   
Дата:   09-03-12 12:08

вратарчето спаси юнайтед от разгром, иначе чак вчера разбрах защо стадионът е известен като театъра на мечтите, ами те феновете на юнайтед са тихи като в театър, такъв шум на олд трафорд досега не бях чувал, невероятна атмосфера направиха баските фенове



Публикацията е редактирана (09-03-12 12:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: yakumo   
Дата:   09-03-12 12:19

Колкото по-малко от "великите" играят в турнирите, толкова е по-интересно, струва ми се.
Почти всички мачове снощи бяха интересни и приятни - играеше се с повече сърце и желание някак [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: pumabg   
Дата:   09-03-12 13:04

Голяма радост за мен[smilie24] Не мога да го понасям тоя превъзнесен отбор начело с чичето..
Жалко само за Митко..

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: Tekumze   
Дата:   09-03-12 13:25

Срещу МЮ всички отбори са малки....
Естествено че немогат да бият винаги или вечно.... то кой ще ходи тогава на мачове .... а и злобарите требе да се кефят понякога ...

[smilie18]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: kudra   
Дата:   09-03-12 14:49

Аз имах чувството, че мача се играеше в Испания.

И като игра на Атлетик и като атмосфера по трибуните.
Испанците не спряха да викат през цялото време. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: Tekumze   
Дата:   09-03-12 15:02

И как джентълменски връщат топката..... голям мизерник трабва да си за да направиш такова нещо... играха на върха на възможностите си, нямаше нужда да го правят...а МЮ наистина играха много слабо...
По-нагоре се спомена много точно думата "малко отборче" ....

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: нула_на_нула   
Дата:   09-03-12 15:09

Tekumze :Евра ритна топката без обувка.Ако искаш да си играят боси, а.Това е фал и непряк свободен удар за Атлетик.Откога във футбола при непряк свободен удар си длъжен да връщаш топката на противника [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: Tekumze   
Дата:   09-03-12 15:31

Точно за това говоря за джентълменско отношение.
То и при паднал играч, вадят топката от игра и се свири тъч, ама джентълмените връщата топката след тъча .... въпреки че не е задължително...
Абе ще си останат там където са с тез цигански тарикатлъци.

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: ivan.draganov   
Дата:   09-03-12 19:10

Ако Билбао минава за малък отбор ,то едва ли щяха да са 3-ти в първенството .....Съдията предреши мача снощи и повлия на резултата .....Нищо ,Юнайтед ще вкара 5 гола и ше спечели ....И дано Берба да играе ,че не знам вече ....Наздраве на всички почитатели на МЮ !

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-03-12 19:40

Колко съм плакал тъй кат стане ... [smilie5] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   09-03-12 20:37

Нека му на оне деградирал и склерозирал алкохолик. Треньор, който оставя на пейката нападател от свръхсветовна класа като Геният на презрителният финт, само това заслужава.

Жалко че собствениците на Манчестър не разбират нищо от футбол - иначе отдавна да са го изритали към старческият дом.

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: Tekumze   
Дата:   09-03-12 20:49

E, те тогава ще са непобедими бре Импе, кой ще ходи по мачове ....

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: onakava   
Дата:   10-03-12 14:14

Не помня отдавна да е имало толкова впечатляващ мач, който да изправи на крака цялата европейска спортна преса. Изключително се радвам за Атлетик, по принцип симпатичен ми отбор. Следващият мач също ще е интересен.

Off topic: Тази година испанското първенство е супер интересно - освен, че Мадрид изблъска Барса от първата позиция в лигата, Барселона изхвърли Марид от купата и е на финал срещу Атлетик. Отначало и двата отбора предлагат на играят финала на Сантяго Бербеу, но Реал Мадрид учтиво отказва домакинство под предлог, че има предвиден ремонт за тези дати. Полемиката е сервирана.
Започват разноречията - Атлитик предлага 20 май и Ла Картуха, Севиля, докато Барселона предпочита 25 май (заради мач от шампионската лига) и Калдерон - стадионът на Атлетико де Мадрид. В крайна сметка крайното решение (Калдерон) се взима след съвещание между засегнатите страни и комитета, на което Барселона не присъства в знак на протест срещу жалбата, подадена в съда от шефа на испанския съдийски комитет срещу Жерард Пике за направен от футбилиста коментар. Принципно Барселона и Атлетик де Билбао са симпатизиращи си опоненти, така че разноречията не са притеснителни. Сересо учтиво предлага Калдерон, а феновете и на двата отбора финалисти общават да го пазят "все едно е Сан Мамес" и да правят оборот само на "колчонерски" заведения...
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: orlindraganov   
Дата:   10-03-12 14:17

Айде вместо това ние да играем мач, стига с тия телевизори

Отговори на това съобщение
 Re: Атлетико Билбао !!!
Автор: georgivelev   
Дата:   10-03-12 15:04

Тази година май-май за Юнайтед ще останат само калъфките. Така става, когато разни квартални отборчета ги правят мати-маскара! Атлетико Билмяо! Кви са пък тия? Аз за Билмяо съм чувал само от романа Тютюн - там се говореше за металурзите от Билбао. Но ми се струва, че е добре това, че излизат нови играчи на сцената.

Рецептата е проста (по Джон Пол Гети III)

Ставаш рано, бачкаш здраво, откриваш нефт в задния двор и правиш кладенец. Ставаш милионер, после милиярдер. Купуваш си отборче от втора Англиска и за 3 години ги правиш носители на КЕШ, след което разрастваш бизнеса и т. н.

Не е важно какъв си се родил, бял или негър, с половин ухо или с липсващо око. Ако откриеш нефт шансовете да биеш Манчестър Юнайтед се увеличават драстично.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.