Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 No mоney - no honey
Автор: gogo   
Дата:   06-03-12 07:20

"...Менда Стоянова, председател на бюджетната комисия в парламента, коментира, че при всички случаи трябва да се търси заем, дали той да бъде вътрешен или външен и вътрешен, дали в него ще участват частично парите на Сребърния фонд, при всички случаи, трябва да се мисли в тази посока..."

Почнаха ни [smilie9] [smilie2] !!

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: shtukov   
Дата:   06-03-12 07:33

Напред, към прогреса, свободата и независимостта!


Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: dinkoff   
Дата:   06-03-12 07:40

Сетиха се. Споко бре. После и ние кат гърците ше вием по площадите.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: ejko   
Дата:   06-03-12 08:30

То ако е като гърците съм навит... Пък нека след 35 години да "вием" по площадите, че са ни оставили само 12 заплати...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: gogo   
Дата:   06-03-12 08:32

Уфффф успокоих се!!! Току що Дянков каза, че няма проблеми! "И аз и ББ сме стиснати" [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: MiTaka   
Дата:   06-03-12 08:34

Много е вредно министър-председател да ти е няк,во егоистичто копеуе с повече тестостерон, отколкото мозък![smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: ejko   
Дата:   06-03-12 08:37

да де, но пък финансовия министър има по-малко тестостерон от нормалното и нещата от гледна точка на тестостерона би трябвало да се уравновесят...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: мара   
Дата:   06-03-12 08:41

а с мозъка как е?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: asahi   
Дата:   06-03-12 08:46

Сега ще се вайкаме ли? До вчера призовавахте да се взимат заеми и да се подгрее икономиката, да се вдигнат доходите и оттам потреблението - все външно финансиране. Даже завиждахте на гърците за начинът им на живот въпреки огромният външен дълг. Сега що така се уплашихте от един хипотетичен, засега, заем?

Страшна гъвкавост във възгледите [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: fove   
Дата:   06-03-12 08:54

Защото asahi паричките от този заем ще отидат за погасяването на друг заем и каквото остане ще се изсипе в нереформираните области като здравеопазване,образование,държавна администрация и т.н.А,те са нереформирани поради страха и некомпетентноста на правителството на Боко.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: asahi   
Дата:   06-03-12 09:00

Дай да не си плащаме заема? Да наложим мораториум върху плащането на външните задължения и да върнем страната в 1992-ра година?

Вместо да се вайкаме не е ли по-добре да направим така, че да усвоим европарите? Например в блока да се консолидираме около желанието да санираме сградата и от това да спечелим всички? Това можем да го направим аз, ти и съседът, не Дянков, Борисов и Мадона.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: fove   
Дата:   06-03-12 09:08

За блока не смея и да помислям да натоварвам Дянков и Боко,но все ми се ще да ги помоля да си събират приходите в бюджета,да ограничат контрабандата,да започнат все пак реформи,както ни обещаха през2009г,да вкарат тоя оня там където трябва и все пак да приличат на полититици,а не телевизионни говорители.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: asahi   
Дата:   06-03-12 09:14

Няма и нужда да помисляш да ги натоварваш. Бягаш от отговорност. Това си е твоят товар и няма смисъл да търсиш оправдаваш в някой, който не ти е съсед в блока.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: fove   
Дата:   06-03-12 09:26

Признавам си за моята отговорност,но защо трябва отново да търся помощ от държателя на дъжавните парички Цв.Василев.Нали пак той,случайно,ще ми бъде благодетеля който ще ме направи щастлив и саниран.Или може би и тука бъркам?А и освен това в случая не става дума за моята отговорност,а за отговорноста на правителството да увеличи или да намали моята натовареност.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: iPonche   
Дата:   06-03-12 10:16

А се смяхте на гърците [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: GOSPODIN   
Дата:   06-03-12 10:25

Абе, тя Кунева, Гоце и архонта Бинев ще ви оправят след следващите избори. Тогава ще виете, ама няма кой да чуе.[smilie18]

С два милиона и половина пенсионери, един милион турци и цигани, над един милион комунисти и техните отрочета "бизнесмени", каква държава може да се направи?

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: fove   
Дата:   06-03-12 10:32

Може,може,ама не всеки го може.

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: ivodam   
Дата:   06-03-12 11:24

gogo:

...Менда Стоянова, председател на бюджетната комисия в парламента, коментира, че при всички случаи трябва да се търси заем, дали той да бъде вътрешен или външен и вътрешен


Е аз това от колко време ви го разправям, че се очертава една доста хубавичка ликвидна недостатъчност... Която е пряко свързана с умствена и управленска недостатъчност на управляващите... Да сме си санирали блоковете, ще ме умори брат Асахи... ако не почне да се произвежда нещо реално в тая държава, с висока степен на добавена стойност, ще се осанираме добре в най-скоро време...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: kkkolelo   
Дата:   06-03-12 11:38

Мдааа, начи мат'ряла кофтиии ... [smilie8]

комунист-милиционер-пенсионер-циг'ан-безработен ... и вся осталая сволоч ... [smilie5] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: ivodam   
Дата:   06-03-12 11:44

търкалце: вся прочая сволочь [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: krist   
Дата:   06-03-12 12:13

"с повече саниране, към светло бъдеще"[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: fove   
Дата:   06-03-12 12:15

.....на Корпоративна банка

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: georgivelev   
Дата:   06-03-12 12:51

Много е вредно министър-председател да ти е няк,во егоистичто копеуе с повече тестостерон, отколкото мозък!

Предишният нямаше нито тестостерон, нито мозък, беше все така егоистично копеъе, и стана минпред без да е имал и един работен ден в живота си преди това. Някои хора просто са родени за слава, други могат да къртят в мината цял живот, за да пропълзят 5 мм.

Бързо забравихте за Гоце, СърГей, Жан-валжан Виденов, Беров, Секс-Кобург-Готиния, Малкия Мук, Овчата Муцуна, Р. Овч, и хилядите, даже милиони, знайни и незнайни отрепки.

Време е вече да приберете червения байрак в гардероба и да спрете да скандирате "Петилетката за 4 години".

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: ivodam   
Дата:   06-03-12 12:59

georgivelev: E той Борисов, както гледам, с мъдрата си политика, ще отвори широко вратата за Гоце. А по въпроса за червения байрак пак се обърни към Борисов, че той се е клел пред знамето - червеното.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: No mоney - no honey
Автор: fove   
Дата:   06-03-12 13:06

georgivelev не знам каква разлика виждаш между цитираните от теб и Боко,Цвък.Цвък,Веждито,Дянков и т.н. аз не виждам.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.