Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Работа
Автор: нула_на_нула   
Дата:   05-03-12 16:13

Фотограф


Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: georgivelev   
Дата:   05-03-12 16:21

Хахаха, 800 до 1000 лева ( бруто ). Тук преди нема и две седмици някои хора разправяха как 6000 - 12000 лева било нормална плата за 10 дневен труд, с наемането на асистенти и пр. а тук говорим за чиста месечна зарплата от сорта на 600-800 лева.

Друг е въпроста, че с 600-800 лева се оцелява в софия, а те търсят специалист. Мани-мани...

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: peter_m   
Дата:   05-03-12 16:27

Сигурно трябва да си и със собствена техника [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: boZo   
Дата:   05-03-12 16:33

Фотограф - 1000лв.
Дизайн - 1000лв.
Предпечат - 1000лв.
--------------------
Заплата: 3000лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: imitev   
Дата:   05-03-12 16:35


Отворете поне сайта...

То за продуктова фотография на дреболии голем зор...

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: harvester_vn   
Дата:   05-03-12 16:39

Това горното добре, но едва ли един човек може да свърши работа колкото за трима. Всмисъл, че ако заплата 1000лв за една от тези длъжности е нормална, а един човек върши и трите дейности, той трябва да работи на 3 смени за да си заработи тези 3000лв. Иначе при 8 часов работен ден ще трябва да получава 333лв за фотограф, 333лв за дизайн и 333лв за предпечат. Поне аз така мисля. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: TriadaBG   
Дата:   05-03-12 16:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: imitev   
Дата:   05-03-12 16:42


Продуктовите бози едва ли ги снимат със Зинара...

Никой не иска предпечат и дизайн. Пишат че ако имаш хабер е предимство...

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: n1x0n   
Дата:   05-03-12 16:48

Няма какво да ги обсъждате - до края на седмицата ще са си намерили някой [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: asahi   
Дата:   05-03-12 16:57

... а след месец пак ще търсят.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: alsash   
Дата:   06-03-12 07:45

...поработи 3 месеца, покажи качества и ако ТЕ преценят...ще се разбере!

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: shama   
Дата:   06-03-12 09:16

Обявата, ако не друго е интересна... всичко се договя, ако имаш това което търсят.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: Vinsent   
Дата:   06-03-12 09:20

Не е беден българина! [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: Myth   
Дата:   06-03-12 10:02

Да бе не бил беден, в София с тая заплата.... то е ясно, че като няма какво друго да работиш и да ядеш и за по-малко ще работиш, но.... извинявай много ама с 600лв в големите провинциални гадове си е мизерия пък за София не знам. Викаш не бил беден българина беден не ами беден, ама аз като гледам и българския работодател не му трябват квалифицирани хора май....

Лошото е както каза никсъна, че до седмица ще са си намерили човек, и хич не е сигурно, че след месец пак ще търсят, народа е гладен а работа трудно се намира.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: promis   
Дата:   06-03-12 10:09

Вие пък колко искате да взима един фотограф, 2 бона ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: Myth   
Дата:   06-03-12 11:17

Дори няма значение дали е фотограф или нещо друго просто заплатите са мизерни и да за София....а за тези изисквания в КОНКРЕТНИЯ поне 1200-1300, що ти колко предлагаш... с 600лв в София си жив умрял...

А и забравих, знам едно, две места дето чистачките взимат по 600лв та колко да взима един фотограф?



Публикацията е редактирана (06-03-12 11:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: imitev   
Дата:   06-03-12 11:26


В софия викате цените са по-високи отколкото в провиницията...

Затова в сф с 600 лв. не може да се живее, а виж в провинцията може [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: Myth   
Дата:   06-03-12 11:33

Доста от хората в София живеят на квартира, наемите са доста по-високи, разходите за транспорт са доста по-големи и да стандарта в някои отношения е по-висок.
Та не ми говори как със 600лв ще живееш в София.

Ама и като се замисля, това българите наистина сме сбъркана нация и народ, май сами не искаме по-високи доходи, ако някои случайно ги има, то останалите се надигат и казавт е що пъ в София по-високи доходи, е що пъ толкова ще взима един фотограф и ако могат го дърпат обратно в казана. [smilie5]



Публикацията е редактирана (06-03-12 11:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: promis   
Дата:   06-03-12 11:50

Ми значи тези с квартирите да си търсят по-високо платена работа. Има много повече софиянци със собствени жилища. А и аз никого не дърпам в казана - ако си намериш кой да ти плаща хилядарките за някакво щракане ок, радвам се за теб [smilie25] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: Myth   
Дата:   06-03-12 11:59

Така ли му казват вече НЯКВО ЩРАКАНЕ [smilie18] [smilie18] [smilie5] Мисля, че с това изчерпахме темата. Пъ дизайна и предпечата, вече му викали, да си седиш и да буташ мишката и да блееш в монитора.



Публикацията е редактирана (06-03-12 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: georgivelev   
Дата:   06-03-12 12:46

Стига бе, в един друг форум една женица доказа, че четиричленно семейство може да се издържа и да плаща наем с 2 минимални заплати. Разбира се, беше забравила, че се яде 30 дена в месеца, вместо 7, и други дребни неща. Подробности.

Шегата настрана, бих отишъл на интервю да ги преслушам, стига да отговарях на високата квалификация, която търсят.

Сайтчето им е хипер зле, ФЛАШ (OMG!), а на първата им страница с клиентите има реклама на APPLE - подтиска и намалява растежа на косъма. Ще се обърна към тях за съдействие, ако космите ми нещо започнат много бързо да растат.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: exo99   
Дата:   06-03-12 13:04

Вие 600 - 800 лева за нищо ги нямате.

Маса хора работят за такива пари, а и за по-малко.

Това, че тук - там някой взима заплата от 1500 и нагоре, е по-скоро изключение.

Всяка година от техникума по фотография излизат новозавършили.
И ако не са чак толкова некадърни, поне десетина от тях могат да снимат, работят с фотошоп и имат поне малка представа от предпечат.
Другото ще го научат.

Та за тези млади хора една стартова заплата от 600 - 800 лева, е съвсем прилична.

Тук става въпрос за наемни работници, не за бизнесмени.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: exo99   
Дата:   06-03-12 13:08


Автор: boZo
Дата: 05-03-12 16:33

Фотограф - 1000лв.
Дизайн - 1000лв.
Предпечат - 1000лв.
--------------------
Заплата: 3000лв.





............................

Я ми кажете господа във фотографския бизнес, кой от вас плаща такива заплати?

В кое фото във София работниците / не собственика / получават заплати по-големи от 800 лева?

Щото върху тази заплата от 800 лева има и доста осигуровки.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: exile   
Дата:   06-03-12 13:10

Приемам залагания колко от писалите в темата имат нещо общо с бранша, освен регистрацията тук и една торба с техника, която е изплатила 2.40 лв с ДДС от цената си.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа
Автор: exo99   
Дата:   06-03-12 13:12

Аз нямам и какво от това?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.