Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Искам прошка!!!...
Автор: cameraman   
Дата:   25-02-12 17:01

-На първо място от всички съфорумци... може да съм обидил някого... Това е неминуемо, когато прекарваш часове в една социална среда.
- На второ място от админите... Обичам да не съм подвластен на правила, а понякога, като пия две ракии, ставам особено комуникативен..
ПРОСТЕТЕ ми!!!

Вие от кого ще поискате прошка???

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: tonitka   
Дата:   25-02-12 17:45

Ще ме прощаваш ама то утре е Сирни заговезни! Ади простено да ти е! Аз прощавам почти всичко и на всички, ама пусто немога да забравям![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: cicomanco   
Дата:   25-02-12 17:59

Вълненото бельо не е за всеки...[smilie18] [smilie18] [smilie18] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: atin   
Дата:   25-02-12 18:53

Баш на Пости ли намери да се мазниш на админите[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: мара   
Дата:   25-02-12 18:57

той с постно мазно[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: ценослав   
Дата:   25-02-12 19:21

Айде простено да ти е! Прощавай и на мен!? Ма нещо те липсва на едно друго място жЕно д,ръта! Ако не се сещаш ще ти припомня на лични, че да не правя реклами!!! Печката работи ли?[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: k_p   
Дата:   26-02-12 00:42

Като дете си правехме Оротняци на този ден-прът,омотавахме парцали,после с тел се овръзваше,топване в бензин и ги въртяхме запалени.Хубав обичай.Завършваше с огън на земята и го прескачахме за здраве[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: marchello   
Дата:   26-02-12 01:26

и аз искам![smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-02-12 09:31

и аз така като вас,простете ако по една или друга причина съм обидила някой и аз искам прошка..[smile] .

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-02-12 10:03

Българският народ ще отбележи днес големия християнски празник Сирни заговезни. Денят е последният преди Великденския пост и е подвижен в календара. Младите непременно посещават роднините си - родители, братя, сестри, кумове. Целуват им ръка и искат прошка, като изричат „Прощавай!". „"Господ да прощава, да си простен!" отговарят по-възрастните. Така вечерта, когато цялото семейство седне около празничната трапеза да заговява, всички трябва да са се помирили и да са си простили. Оттук и вечерята наричат „прощални заговезни", „прошки". На софрата се слагат риба, баници със сирене, мляко с ориз, сирене, яйца, орехи. Тази вечер за последен път преди Великденските пости се ядат млечни произведения.
След вечерята се изпълнява очакваният с нетърпение най-вече от децата традиционен обичай „хамкане", „ламкане" или „люскане" на халва, яйце или парче сирене. Бабите завързват на греда на тавана червен конец, на който е закачено парче халва, сирене или варено яйце. Децата се нареждат в кръг на пода, с ръце отзад и когато бабата разклати конеца, се надпреварват да захапят парчето с уста.

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: мътно   
Дата:   26-02-12 10:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: мара   
Дата:   26-02-12 10:36

а брошка?

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: Императорът.   
Дата:   26-02-12 11:10

И аз, Императорът


искам прошка, ако неволно съм нагрубил някого туканка.... ама и някои редовно вбесяваха мен. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: lillia   
Дата:   26-02-12 12:16

Във форума не мисля, че има някой, който да ми прощава за каквото и да било.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: Adno   
Дата:   26-02-12 14:57

Простено ви е, прощавайте и вие! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: iPonche   
Дата:   26-02-12 15:38

Да лицемернича ли днес и аз или да чакам лицемерите да дойдат първи [smilie18]
Прощавам аз и не искам прошка, то има телефони за тая работа [smilie5] и кръчми [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: Adno   
Дата:   26-02-12 15:50

iPonche, тогава да отиваме на кръчма. Може да съм те засегнал някога, някъде [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам прошка!!!...
Автор: iPonche   
Дата:   26-02-12 15:53

В кръчмата ще се изясним, хайде! [beer]

Кой кого ще уважава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.