Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: krasi02   
Дата:   22-02-12 13:50

Варненци скачат срещу новото драстично и необосновано поскъпване на цените на горивата у нас. Жителите на морския град ще протестират в неделя, 26 февруари.
Недоволните от растящите цени на бензина и дизела отново се организират чрез социалната мрежа Facebook. „Искаме цени съобразени със стандарта на живот! Те могат да го направят, ние ще ги накараме!", се посочва в поканата за протеста във Варна.Към днешна дата присъствие са потвърдили 855 души. Сборният пункт ще е пред общината в 15 часа.Инициатор на протеста е гражданско сдружение "Сила". От там настояват за незабавен мораториум върху цените на бензин и дизел на едро и дребно, премахване на данъка върху акциза на горивата и нормализиране на цената спрямо стандарта на живот, граничен контрол - да се знае коя фирма какво внася и какво е качеството на внесеното гориво, да се провери какво количество „светли горива" има в нефта.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: asahi   
Дата:   22-02-12 13:56

Варненци не караха ли без пари с ННО клетките?

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: totomoto77   
Дата:   22-02-12 14:26

Днес подминах 2-3 бензиностанции докато схвана, че това са си цените [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: Will   
Дата:   22-02-12 14:32

Пак глупав протест за безделници. По тази логика в Либерия цената на бензина трябва да е 15 стинки щото стандарта е нисък... а на нефта изобщо не му пука за стандарта на живот. Даже горивата трябва да са още по-скъпи за да не може секви тиквари да бръмчат по улиците [smile] Вадете байковете! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: kkkolelo   
Дата:   22-02-12 14:39

Вчера заредих дизел, винаги пълен резервоар и 90% зареждам само от Лукойл, щото имат само един вид дизел, но в края на зимата сипвам от хубавия на ОМВ, с добавките ... да се прочистя малко уж де ... 2.85 ... [smilie8] . И този път не беше алпин дизел, ми некъф моушън ...

Ма нещо не ме кефи, за разлика от друг път ... Да се задавят дано ... [smilie10] В цяла Европа дизела по евтин, тук вече е обратното ... щото всичките превози май са на дизел, нищо че разходите му за производство са много по малки ...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: dobriman   
Дата:   22-02-12 14:44

Аз може да съм прост, ама ще ми обясни ли някой, кво им дреме на бензинджиите, че некви протестират?

Щото единственият възможен ефект е, да ги покажат по телевизора и ББ да се нашашка (сакън да не видят чужденците, че тук хорицата не са доволни). Ама той вече го игра тоз коз веднъж. Файда освен за определни хора - нямаше.
Що си не седите дома и да гледате 'станция нова" ми ще кибичите по улиците, да правите калабалък? Поне да бяха изчистили снега, да не газите кал, а то...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: n1x0n   
Дата:   22-02-12 14:59

Каква е идеята да се протестира срещу високите цени на нещо, което е международна борсова стока... и да не се протестира срещу ниските заплати?

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: krasi02   
Дата:   22-02-12 15:10

Ами от време оно още когато е строен Нефтохима, така е направен че да работи само с руски нефт.Нас кво ни засяга, че Иран си развява Байрака и налагал ембарго и че цените на междунарония пазар били високи.Като бяха ниски пак карахме скъп бензин.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: S.Paskalev   
Дата:   22-02-12 15:10

kkkolelo написа:

> Вчера заредих дизел, винаги пълен
> резервоар и 90% зареждам само от
> Лукойл, щото имат само един вид
> дизел, но в края на зимата сипвам
> от хубавия на ОМВ, с добавките ... да
> се прочистя малко уж де ... 2.85 ...
Продължавай да сипваш боклука на ОМВ и ще прочистваш дюзи или помпа. [smilie5] По- гадна помия, от тяхната нафта, съм сипвал единствено на една забравена от Бога бензиностанцийка, нейде из Пирин планина. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: belia   
Дата:   22-02-12 15:15

глупав протест на глупави хора[smilie4] [smilie4] [smilie4]


Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: asahi   
Дата:   22-02-12 15:22

По-скоро нямат реални занимания. Могат да комбинират протеста срещу високите цени с протеста срещу проучванията за шистов газ. С едно скачане - две цели.

Земеделските производители се уредиха с процедура по връщане на акциза за горивата. Очаквам як възход на дизеловите жипки.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: S.Paskalev   
Дата:   22-02-12 15:23

По принцип не е глупав. Просто е безсмислен. Както се казва- ще им пръднат на **я, на ЛукОил и останалите бензинджийски вериги. Ще си вдигат цените, колкото и както си искат.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: ejko   
Дата:   22-02-12 15:26

Заплатите не се регулират от държавата, докато цената на горивата нали уж им е голямото постижение, че я регулират...
Да си вършат работата...

А ако са абдикирали от 90% от действията включени в обществения договор, то тогава аз съм "ЗА" да абдикират и от облагането с акцизи, не само с данъка, които начисляват на акциза...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: Gruyu   
Дата:   22-02-12 15:28

има и по-важни стоки от първа необходимост от бензина/нафтата - вода, храна, ток, лекарства...парите в джобчетата ни са определана крайна сума, въпросът вече опира до това кой първи ще ни ги вземе

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: krasi02   
Дата:   22-02-12 15:29

Автор: Will
Дата: 22-02-12 14:32
Пак глупав протест за безделници.
Автор: belia
Дата: 22-02-12 15:15
глупав протест на глупави хора

ЗА ТОВА ГЪРЦИТЕ ЩЕ ИЗДИГАТ ПЛАКАТИ ТИХО ДА НЕ СЪБУДИМ БЪЛГАРИТЕ

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: hebros   
Дата:   22-02-12 15:29

Май пропускате факта, че нефта е борсова стока, както и златото и няма никакво значение дали е руски или ирански - цените са борсови. Или го пропускате тоя факт?

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: ogimag   
Дата:   22-02-12 15:29

варненци ще пръднат на голия...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: hebros   
Дата:   22-02-12 15:30

Що не зареждаш в Гърция, там е 3лв и отгоре.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: ejko   
Дата:   22-02-12 15:30

Ами по-важни..., ако тръгна да получавам удар, линейката ще я чакам 1 час, значи трябва някой да ме закара. За да ме закара ще хаби бензин, а ако не ме закара, то тогава няма да ми трябват лекарства, нито ток, нито вода...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: fove   
Дата:   22-02-12 15:40

Спокойно ejko Цвък.Цвък или Боко ще дойдат с БТР или в най-лошия случай с пожарна и ще те спасят.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: ejko   
Дата:   22-02-12 15:41

Когато държавата докара хората до положение, че да са супер-гига платежоспособни, тогава и 30% да искат акциз!
А това, че е борсова стока е смешно... На борсата днес нефта се вдигна, а преди малко падна. Пшеницата пък падна с доста повече, отколкото се вдигна нефта. Това не значи, че хляба ще поевтинее..., нито че бензина трябва да се вдига в момента, когато се повиши на борсата... "Май пропускате факта, че нефта е борсова стока"..., всичко е борсова стока и алуминия и пшеницата и нефта...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: hebros   
Дата:   22-02-12 15:51

Акциза е свързан с изисквания от ЕС, май и това забравяте.
А иначе :

http://www.biogorivo.com/

http://tiauto1.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=14

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: ejko   
Дата:   22-02-12 15:54

Какво ти става с това забравяне... Да бяхме подписали, да го меним това с референдум...

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: chill   
Дата:   22-02-12 16:08

Па карайте по-малко, бре.

Мойтa каруца гори 13-16 бензин на градско и 10 извънградско, ама на година правя зорлем 10,000 км.

Отговори на това съобщение
 Re: Варненци скачат срещу новите високи цени на горивата
Автор: tvk75   
Дата:   22-02-12 16:21

кучетата си лаят,кервана си вървял,,,,,,
И какво като се излезе на 26-ти?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.